Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jest jeszcze coś takiego jak metryka i 30 a 24 to spora różnica. No ale zobaczymy, niczego nie przesądzam i 3mam kciuki za Roda.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Szanowny Murek rozpoczął najgorzej jak mógł :dvl(: 0:2.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
mateusz
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2012, 11:58
Lokalizacja: Białystok

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jurek Kiler pisze:Jest jeszcze coś takiego jak metryka i 30 a 24 to spora różnica. No ale zobaczymy, niczego nie przesądzam i 3mam kciuki za Roda.
Czyli doświadczenie na korzyść Amerykanina :wink:
W takim razie przynajmniej 2 Polaków dopinguję "Yankesa" :D
Vossik
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 3 wrz 2012, 18:17
Lokalizacja: Jelenia Góra/Katowice

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Murray zgodnie z moim planem dostaje w tyłek żeby zmobilizować się na półfinał z Fedem - grunt to nie przegiąć, bo może nie dotrwać.
kropiwnicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 24 maja 2011, 23:19

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vossik pisze:Murray zgodnie z moim planem dostaje w tyłek żeby zmobilizować się na półfinał z Fedem - grunt to nie przegiąć, bo może nie dotrwać.
Wydaje mi się że Rog przetopi z Berdychem, Czech może i ostatnio cieniował ale jakoś z Fedem zawsze potrafił grać.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Rod oddał serwis, robi się nieciekawie. :/
Prezes fanklubu Staśka :D
kropiwnicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 24 maja 2011, 23:19

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

A po przełamaniu dla DelPo na 3-2 w przerwie między gemami puścili Roddickowi piosenkę "New York", bezdusznicy. rotfl
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

kropiwnicki pisze:
Vossik pisze:Murray zgodnie z moim planem dostaje w tyłek żeby zmobilizować się na półfinał z Fedem - grunt to nie przegiąć, bo może nie dotrwać.
Wydaje mi się że Rog przetopi z Berdychem, Czech może i ostatnio cieniował ale jakoś z Fedem zawsze potrafił grać.
Potrafił zwłaszcza wtedy gdy ten grał słabo...

Ps. Koniec Roddicka jest bliski...
Vossik
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 3 wrz 2012, 18:17
Lokalizacja: Jelenia Góra/Katowice

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Co do meczu Fed- Berdych się nie zgodzę bo ten pierwszy jest w zbyt dobrej formie moim zdaniem, ale pożyjemy zobaczymy. Szkoda Rodicka, chociaż daje to jakieś nadzieje, że jego przeciwnik pogoni Jokera.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

:(

Smutna noc przede mną. Dzięki mistrzu, dałeś wszystko co mogłeś, jak zwykle.
#NKrising
Vossik
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 3 wrz 2012, 18:17
Lokalizacja: Jelenia Góra/Katowice

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Proponuje jako osłodę rozstania puścić jakiś stary mecz wziąć oranżadę i pić za każdym razem jak padnie serwis szybszy niż 200 km/h;)
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

To będzie potrzebna duża ilość oranżady ;)
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

HeadShot pisze::(

Smutna noc przede mną. Dzięki mistrzu, dałeś wszystko co mogłeś, jak zwykle.
Bardzo współczuje, nigdy nie byłem fanem Roddicka a mimo to jest mi niezwykle przykro, oglądałem w tym turnieju wszystkie jego mecze, mógł jeszcze pograć :( .

Podobało mi się natomiast zachowanie Delpo i ogólnie fajnie się to zakończyło.

Powodzenia na nowej drodze życia, Andy ! Będziemy tęsknić :( .



Co do drugiego meczu, ciekawe, czy taką przewagę Cilic dociągnie, 2-0 w setach to byłaby jakaś zaliczka :P .
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2012, 00:14 przez Dzedor, łącznie zmieniany 1 raz.
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Odszedł z klasą. Walczył jak lew, mimo tego że miał łzy w oczach to był w stanie grać normalne wymiany, bronił się, starał się atakować. Ogromny szacun.

Oczywiście skłamie jak powiem, że lubiłem jego grę ale to co osiągnął, to co zostawił na korcie, to jak wpłynął na obecne pokolenie tenisowe zasługuje na to by postawić go obok wielkich, którzy przed nim kończyli kariere na US Open. Sampras, Agassi, no i od dzisiaj Roddick.

A Del Potro jak tak dalej pójdzie to na koniec kariery Hewitta wyeliminuje i chyba będzie komplet seniorów ze Szlemami, których odprawi za swojej kadencji. Wielka kariera przed nim, oby kontuzje go nie zniszczyły bo jak ma dobry dzień to w sumie tylko TOP4 i to w najlepszej formie są w stanie go pokonać (zagrozić mu?).
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Del Potro to, moim skromnym zdaniem, najpoważniejszy kandydat na zdecydowanego lidera męskiego touru. Wkrótce.
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

I stało się to czego się bałem, już raczej po meczu dla Cilica.
Zapowiadał się ciekawy i długi mecz, a kolejne sety to pewnie będzie 6-2, 6-2.
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Był Cilic... i nie ma Cilica. W takim momencie różnica pomiędzy tynisistą niezłym a bardzo dobrym najbardziej się uwidacznia. Chciałem zobaczyć Murraya goniącego od stanu 0:2, ale skończy się pewnie spokojnym 3:1.

Ps. Mamy taja, myślałem że skończy się 7:5 dla Andy'ego.
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jurek Kiler pisze:Był Cilic... i nie ma Cilica. W takim momencie różnica pomiędzy tynisistą niezłym a bardzo dobrym najbardziej się uwidacznia. Chciałem zobaczyć Murraya goniącego od stanu 0:2, ale skończy się pewnie spokojnym 3:1.

Ps. Mamy taja, myślałem że skończy się 7:5 dla Andy'ego.
Ehh, w taju była szansa dla Chorwata ale nic z tego, od 4-2 5 kolejnych punktów oddał tak samo jak 5 gemów od 5-1 :( .


// Oj, coś się dzieję z Rogerem, widać, że przerwa nie pomogła, popełnia niezrozumiałą ilość błędów, bilans na mega minusie, może się to wszystko dzisiaj nie udać. :/
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Nie wierzę, że Fed przegrał, myślałem, że to będzie formalność... szkoda.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

wyczesany pisze:Nie wierzę, że Fed przegrał, myślałem, że to będzie formalność... szkoda.
Ja też :( , niestety z wyjątkiem początku 1 seta ten mecz jakoś nie układał się po myśli Szwajcara, choć pewnie gdyby dociągnął 1 set tak jak powinien to byłoby zupełnie inaczej.
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”