Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

ATP Halle 2012

Gerry Weber Open
Obrazek

11.06.2012-17.06.2012
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: 663 750 €
Strona główna turnieju: Klik!
Nawierzchnia: trawa
Lokalizacja: Halle, Niemcy
Drabinka: Klik!
Finał 2011:
Philipp Kohlschreiber vs Philipp Petzschner 7:6(5), 2:0 krecz
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Halle 2012

Wykosztował się w tym roku Weber. Ciekawe, czy było warto. :)
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Halle 2012

Myślisz, że Rafcio zagra mimo finału RG, który może się odbyć w poniedziałek?

P.S.: W ćwiartce Nadala jest Kubot, który zagra w pierwszej rundzie z Nieminenem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ATP Halle 2012

Potencjalny ćwierćfinał Fed vs Raonic, przyda mu się takie przetarcie, bo formy nie ma. Kubot jak pokona Nieminena i Kohlschreibera to jest szansa, że to co nie udało się w Paryżu, uda się w Niemczech i zagra z kimś równie wielkim jak Fed. Ogólnie to jestem zdania, że jeśli chodzi o TOP 3, to ten do których trafią: Raonic, Isner, Berdych; ma wielkiego pecha. (Chodzi mi o Wimbla)
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Halle 2012

El Diablo pisze:Myślisz, że Rafcio zagra mimo finału RG, który może się odbyć w poniedziałek?
Myślę, że zagra. Widywano już Rafę, który po finale RG tego samego dnia wieczorem pykał na kortach QC :wink:.
Inna sprawa, że na Fedala bym nie liczył, Nadal się zmyje z turnieju wcześniej.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Halle 2012

robpal pisze:Inna sprawa, że na Fedala bym nie liczył, Nadal się zmyje z turnieju wcześniej.
Czy Ja wiem? Ten Raonic w ćwiartce Feda przy tej dyspozycji? :?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP Halle 2012

robpal pisze:
El Diablo pisze:Myślisz, że Rafcio zagra mimo finału RG, który może się odbyć w poniedziałek?
Myślę, że zagra. Widywano już Rafę, który po finale RG tego samego dnia wieczorem pykał na kortach QC :wink:.
Inna sprawa, że na Fedala bym nie liczył, Nadal się zmyje z turnieju wcześniej.
Dokładnie, weźmie startowe, zagra ze 2-3 mecze i zluzuje... po czym awansuje do finału Wimbledonu ;). Ewentualne spotkanie Miłoszka z Fedkiem zapowiada się kusząco. Roger musi polepszyć swą grę, RG to nie był pewnie priorytet ale ja stawiałem tezę że w tym roku Szwajcar wróci na jedyneczkę, a wygrana w szlemie by to spełnić jest obowiązkowa.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Halle 2012

Haas zacznie od spotkania z Tomic'em. Liczę że dojdzie do konfrontacji Niemca z Berdychem. :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ATP Halle 2012

Petzschner ma coś z głową, że do gry w tenisa zakłada skarpety piłkarskie, czy mi coś po prostu umyka?
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: ATP Halle 2012

WarriorsOfAden pisze:Petzschner ma coś z głową, że do gry w tenisa zakłada skarpety piłkarskie, czy mi coś po prostu umyka?
Może tak mu wygodnie? Zanim po kimś pojedziesz, zastanów się 2 razy czy masz rację :tired:.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: ATP Halle 2012

Martinek pisze:
WarriorsOfAden pisze:Petzschner ma coś z głową, że do gry w tenisa zakłada skarpety piłkarskie, czy mi coś po prostu umyka?
Może tak mu wygodnie? Zanim po kimś pojedziesz, zastanów się 2 razy czy masz rację :tired:.
Matinek coś takiego się wyklucza u WOA, co wielokrotnie pokazał, tak że szkoda klawiatury, ale dobrze prawisz :::gd::: :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ATP Halle 2012

Widzę, że narodził się spór o tym, kto ma jakąś rację i chyba mi coś umyka, bo dalej nie rozumiem, kto może mieć tu rację?

Dla mnie to idiotyzm zakładać piłkarskie, jaskrawo zielone skarpety pod same kolana do gry w tenisa.

Wy za to z pewnością wiecie o czymś, o czym ja nie wiem, więc proszę, podajcie link do jakiegoś wiarygodnego źródła, w którym Petzschner mówi, że tak mu wygodniej.
Śmieszne, naprawdę...

Co z resztą i tak nie zmieni mojej opinii, że trzeba mieć jakiś problem z głową i ze swoimi delikatnymi stopami, że zakłada skarpety piłkarskie pod same kolana.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Halle 2012

Ale dla załagodzenia sporu zapytam w czym problem?

-Czy takie skarpetki są zabronione?
-Czy takie skarpetki utrudniają grę w tenisa?

Może chłop przegrał zakład w ilu setach Rafa rozjedzie Novaka i musi teraz do Wimbla coś takiego nosić? :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP Halle 2012

Hmm, o ile pamiętam Mattek-Sands zakłada podkolanówki. :]
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ATP Halle 2012

Martinek pisze:Hmm, o ile pamiętam Mattek-Sands zakłada podkolanówki. :]
No i?
Naprawdę, nie wiem o co Ci młody chodzi, jakąś ciętą ripostą chciałeś chyba zabłysnąć, stać się adwokatem bardzo pokrzywdzonego przez moje słowa Niemca, no ale nie wyszło, właściwie dalej nie wiem o co Ci chodzi, tak jak z tym postem u góry.

Jak chcesz zabłysnąć, to posłuchaj się moich rad na temat tego, kto, jak i gdzie z Federerem wygra, wtedy szybko Ci zmienią avatar. Co nie zmienia faktu, że czasami mam rację... (Moja teoria na temat Feda w RG nie obejmowała kontuzji Delpo)
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Halle 2012

To ja pomogę trochę Martinkowi.
Nam chodzi o to że to jest dozwolone. Różnorodność jest wartością o ile nie narusza swobód i wolności innych.
Czy żółte podkolanówki naruszają Twoje poczucie dobrego smaku? Moje tak! Ale określenie idiotyczne oznacza zachowania irracjonalne. Idiotyczne byłoby gdyby do tego założył korkotrampki albo kolce.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP Halle 2012

Dziękuję Mistrzu. ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Halle 2012

Martinek pisze:Dziękuję Mistrzu. ;)
Nie dziękuj, dopilnuj żeby Rodzice opłacili fakturę za pomoc jak dojdzie :)

Ale o co Wam biega? Założył, jego sprawa.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP Halle 2012

WOA biega. ;)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Halle 2012

Martinek pisze:WOA biega. ;)
To nie WoA biega, to Niemiec biega ... znaczy gra w soccer - integruje się z EURO. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”