Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ATP Halle 2012

Martinek pisze:WOA biega. ;)
Martinek pisze:
WarriorsOfAden pisze:Petzschner ma coś z głową, że do gry w tenisa zakłada skarpety piłkarskie, czy mi coś po prostu umyka?
Może tak mu wygodnie? Zanim po kimś pojedziesz, zastanów się 2 razy czy masz rację :tired:.
Zresztą... nieważne :rolleyes:.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Halle 2012

Racja, nie warto się zajmować Niemiaszkiem, lepiej powiedzcie kto widział jak tam naszej Kubocince poszło.
Pierwszy raz widzę wygrał z Nieminenem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP Halle 2012

Teraz przeprawa z kolejnym Niemiaszkiem, Kohlschreiberem :). Potem Nadal.
Awatar użytkownika
Jacques D.
Orator
Orator
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Halle 2012

PitS pisze:Pierwszy raz widzę wygrał z Nieminenem.
Nieminen to ładny skalp, choć to irytująco nierówny zawodnik, to jednak umiejętności ma naprawdę duże, o wiele większe niż to zazwyczaj prezentuje. ;)

No ale bilans finałów wygranych do przegranych 2-10 mówi o jego mentalności chyba wszystko. :D
Obrazek

NTRP 3.0

I know the pieces fit.
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: ATP Halle 2012

Co do skarpet, wprawdzie nie widziałem, ale to mogą być specjalne skarpety kompresyjne, one wyglądają jak podkolanówki. Nie wiem jak tenisiści, ale biegacze często je stosują.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Halle 2012

Kubocinka nasza zaraz wychodzi na kort, może zobaczymy go wreszcie na trawie?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Midi
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 5 cze 2011, 11:00

Re: ATP Halle 2012

Póki co nawet dobrze mu idzie, w 3 rundzie chyba Nadal czeka :D.
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: ATP Halle 2012

Łukasz wygrywa w tiebreaku pierwszego seta. Brawo :).
Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Halle 2012

Całe szczęście, że wygrał pierwszego seta. Teraz Kubot już przełamany a Kolschreiber pewnie wygrywa swoje gemy. Nie wygląda to ogólnie dobrze. Strasznie dużo UE u Polaka. Dodatkowo serwis mógłby działać lepiej. Krótsze piłki często w siatkę albo w aut. Musi trochę poprawić grę, bo jeszcze w 1 secie mu się udało ale idąc dalej tą tendencją to przegra mecz.

edit: Tak jak myślałem, szybki set dla Niemca. Oby się poprawił Łukasz, przy tej dyspozycji Kolschreiber'a (szczególnie serwisowej) będzie ciężko o zwycięstwo. Musi Kubot przypomnieć sobie formę z zeszłego roku na Wimbledonie.

edit2: Kubot przełamany od razu w 3 secie. Obudź się!
NTRP: 4.0
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: ATP Halle 2012

Przegrana Łukasza Kubota :/.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Halle 2012

Kolba prowadzi 3-0 z Rafą, Nadal słabo się prezentuje, może jeszcze nie czuje trawy. Roger z Raonkiem oj ciężko będzie.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Halle 2012

Madox pisze:Kolba prowadzi 3-0 z Rafą, Nadal słabo się prezentuje, może jeszcze nie czuje trawy. Roger z Raonkiem oj ciężko będzie.
Nadalowi nie chce się biegać, odpuścił w tym secie kilka piłek, gdzie mógł próbować passingshota albo chociaż deff. lob'a. Może stwierdził, że już poćwiczył dość w halle :P.
Ciekaw jestem jak Fed poradzi sobie z Raonicem, na pewno łatwo nie będzie ;).
NTRP: 4.0
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP Halle 2012

Rafcio przegrywa pierwszego 6:3, wczoraj prezentował się kiepsko więc to mnie aż tak bardzo nie dziwi, zresztą w ogóle się nie zdziwię jeśli i Rafa i Roger solidarnie dzisiejszego dnia pożegnają się z turniejem. Nadal przede wszystkim dlatego że on rzadko kiedy daleko zachodzi w turnieju przygotowawczym do Wimbledonu, natomiast Federer trafił po prostu na bardzo groźnego Raonica z którym pewnie przyjdzie mu rozgrywać tiebreaki, które to albo przegra albo wygra.
Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Halle 2012

Jurek Kiler pisze:[...]natomiast Federer trafił po prostu na bardzo groźnego Raonica z którym pewnie przyjdzie mu rozgrywać tiebreaki, które to albo przegra albo wygra.
Ano tak to już jest w tych tiebreak'ach :D

btw: Koniec zabawy. Rafcio 3 bp. Pierwszego jednak zmarnował.

edit: Kolbi jednak się wybronił i przełamał Nadala. Chyba skończy się w 2 setach.
NTRP: 4.0
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: ATP Halle 2012

Nadal wpisowe zgarnął i zjechał do bazy.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP Halle 2012

Dokładnie, zgarnął startowe (700 tysięcy baksów?), zagrał dwa mecze i spakował walizki. Ale spodziewano się tego, nie wiem tylko czy to się Weberowi opłaca.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: ATP Halle 2012

Jurek Kiler pisze:Dokładnie, zgarnął startowe (700 tysięcy baksów?), zagrał dwa mecze i spakował walizki. Ale spodziewano się tego, nie wiem tylko czy to się Weberowi opłaca.
Milion baksów ;-P Podałeś cenę w funtach :D
Dla Djokovicia/Nadala/Federera takie startowe to norma. Czy się opłaca... nie wiem.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Halle 2012

Fed przegrał pierwszego 7-6 (5), ale w drugim prowadzi 2-0. Chyba stwierdził, że skoro nie ma już Rafcia to powalczy.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP Halle 2012

No to milion, niech będzie :). Co do Federera, w pierwszym secie przegrał w tiebreaku, drugi jednak rozpoczął od przełamania i ma 2 do 1 i serwis.
Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Halle 2012

Ferdek powinien dać sobie radę, nie pierwszy raz jest seta w plecy z Raonicem ;).
NTRP: 4.0

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”