Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Vivid pisze:Tenis Lopeza jest dla mnie bardzo plastyczny, lubię go oglądać w grze.
No i Lopez triumfatorem, ależ meczycho, tatuś Feliciano ledwie to wytrzymał.

36-latek w Halle, 36-latek w Queens, świat się wali.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Geriatria rządzi w sezonie 2017...
Wstyd! :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

El Diablo pisze:Wielka szkoda, że ten cudowny finał Lopez vs Cilic zakończył się tak banalnym błędem...
Dobry mecz i bardzo się cieszę ze zwycięstwa Lopeza, On jest stworzony do gry na trawie. :::yay:::

I jeszcze moja ulubiona dziennikarka wywiad przeprowadza .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Tenisówka pisze:Dobry mecz i bardzo się cieszę ze zwycięstwa Lopeza, On jest stworzony do gry na trawie. :::yay:::
Ano, mam tak samo.

Nie mogę się napatrzeć na tę pracę główki rakiety podczas slajsa...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Jestem pod wrażeniem zwycięstwa Lopeza. Tyle lat gry i chyba najważniejszy triumf w karierze. Bo wygraną w Londynie chyba trzeba cenić wyżej niż w turnieju podobnej rangi w Wiedniu 2004. Nie obrażę się na finał Federera z Lopezem podczas Wimbledonu.
Tacy tenisiści jak Lopez, Muller czy Karlovic mogą sprawić niemałą niespodziankę w tegorocznym Wimbledonie. Pierwszy raz od bardzo dawna nie ma wyraźnego faworyta i poza Federerem trudno obstawiać ewentualnego finalistę.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Taki zawodnik jak Lopez nie powinien nigdy kończyć kariery, niby nic wielkiego nie wygrał, ale jest po prostu technicznym geniuszem, niech tylko zdrowie mu dopisuje i będzie mógł grać do 40-ki na zadawalającym poziomie. Teraz awansuje na 25ą lokatę, więc na Wimbledonie będzie rozstawiony.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Lopez gra techniką "pijany ninja" - wygląda jakby nic nie grał, a jednak się z nim przegrywa. ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Lopez bardziej mi przypomina takiego flegmatyka, niby te ruchy takie jakieś zwolnione na pierwszy rzut oka, ale jednak dynamika jest. Tam jest przede wszystkim perfekcyjna płynność ruchu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Jurek Kiler pisze:No Roger zaczą z wysokiego "C", trzy winnery w gemie otwarcia przy podaniu Zvereva i mamy przełamanie, zobaczymy co będzie dalej.
Jak to jest z tą formą? Dzień wcześniej słabiutka drewniana, a w finale.... eksplozja?

Czytam komentarze i nie wierzę. NIKT nie zauważył, że "ruski miś" z półfinału zagrał super tenis? WSZYSTKO to (tylko) wina lub zasługa Rogera?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

keicam pisze:
Jurek Kiler pisze:No Roger zaczą z wysokiego "C", trzy winnery w gemie otwarcia przy podaniu Zvereva i mamy przełamanie, zobaczymy co będzie dalej.
Jak to jest z tą formą? Dzień wcześniej słabiutka drewniana, a w finale.... eksplozja?

Czytam komentarze i nie wierzę. NIKT nie zauważył, że "ruski miś" z półfinału zagrał super tenis? WSZYSTKO to (tylko) wina lub zasługa Rogera?
Wszystko? Nie, znacząca większość? Tak. Natomiast "ruski miś" mnie w ogóle nie zachwycił, jeszcze skończył na znaczącym bilansie ujemnym. Gdyby on grał dobrze to inaczej bym patrzył na postawę Federera, który serwuje na mecz i potem sam siebie przełamuje. Pomijam fakt, że odnosiłem się do wszystkich spotkań a nie tylko półfinałowego, które było najgorsze, ale finałowe i tak znacznie lepsze od pozostałych i dlatego pozytywnie mnie zaskoczył. Choć Zvereva z takim Federerem gdy ma dzień stać na znacznie bardziej wyrównaną walkę. Wynik 6:1, 6:3 to nie jest adekwatna różnica jaka ich dzieli.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Bilansu ujemnego (znaczącego) nie widac po wyniku końcowym. A odnośnie meczu to chyba oglądaliśmy różne spotkania. Chłopak bez respektu cisnął Rogera, ue były wynikiem obranej taktyki i klasy przeciwnika. Mecz dużo lepszy niż finał. Sugerujesz że Federerowi "udało się" wysoko wygrać finał?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Co ma być widać wynik skoro Federer ten bilans miał nieznacznie lepszy? Szwajcar oddał mu dwa serwisy, które wynikały z własnych błędów.

Sugeruje, że Zvereva stać na więcej niż na 1:6, 3:6 nawet z bardzo dobrze grającym Rogerem.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Ja widziałem, że Zverev po kilku gemach, w desperacji, zaczął atakować do siatki co z jego wolejem i precyzją mijanek Federara było niemal samobójstwem (statystyka 2/9!). Może tak mu doradził Misza, a może nie chciał przeciągać tej niemocy na końcowej linii. :)
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Złoił młokosa aż miło, jak widać Szwajcar nie należy do wymierającego gatunku gentelmanów i niemiecka publika musiała przełknąć gorzką pigułę.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

W moim odczuciu znowu bardzo dobrą taktykę na finał ustawił Rogerowi LJUBIČIĆ.
Po pierwsze wredne, gasnące slajsy, niemal do bólu kolan wieżowca. Po drugie ściąganie do siatki. Po trzecie klasyczne, wredne wybijanie z rytmu, byle tylko młodzian się nie rozbujał.
I to mu się udało od samego początku. Po dwóch gemach Sasza dostał zajebistego hebla i było po ptakach, a Federer zaczął "fruwać". Poszły w ruch perełki. Dawno go takiego nie oglądałem, ale gdyby nie taktyka, gdyby próbował się z nim od początku siłować na długie piłki, młody by go mógł rozjechać. To moje zdanie.

BTW znacie tę laseczkę która wręczała puchar? Nie mogę skumać skąd znam jej buzię. Kojarzy ktoś?
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Zelota1
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2017, 12:49

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Eva Herzigova
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Zelota1 pisze:Eva Herzigova
Hello Boys.

Pamiętamy! :)
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Jacek iREM pisze:BTW znacie tę laseczkę która wręczała puchar? Nie mogę skumać skąd znam jej buzię. Kojarzy ktoś?
Kolega pytał? :angel:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Bingo!!!! Dzięki!!!!!
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP 500: Halle, Londyn 2017

Wreszcie sezon trawiasty i wreszcie jeden z moich ulubionych turniejów i do tego zakończony tak jak liczyłem, warto było śledzić turniej i na niego czekać. Co do samego finału to uważam, że zadecydowała taktyka Szwajcara opracowana przez Ljubicica.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”