Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

A w Polsacie bez zmian ...
3 gemy meczu Fed-Nad na PSE, a potem przewalili transmisję na PS.
Czyli jak ktoś chciał sobie nagrać i obejrzeć dziś to się zdziwi ... :P
Kompletnie bezmyślne podejście. :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vivid słusznie to zauważyłeś. Po pierwszych trzech gemach meczu Fedka z Rafą nastawiłem nagrywanie na PSE i do łóżeczka. Na szczęście po jakichś 10 minutach pies zaczął szczekać. Zszedłem na dół uspokoić potwora i włączyłem PSE zobaczyć jaki jest wynik, a tu jakaś siatkówka, czy inne g***o. Przełączyłem na PS i na szczęście mogłem nastawić nagrywanie reszty meczu, który dzisiaj z przyjemnością obejrzę...
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Od dzisiaj do niedzieli eliminacje MŚ w piłce nożnej. Co to oznacza? Wszystkie kanały sportowe zajęte przez kopaną i do niedzieli nie uświadczymy w szanownym Polsacie transmisji z Miami. Dzisiaj np. 16-17.50 i koniec. :::bd::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Na Supertennis też?
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

TomPL pisze:Na Supertennis też?
A to nie wiem, nie mam talerza. :wink:
Ale chyba ST pokazuje jedynie WTA...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

ST nie ma praw do M1000, oprócz Rzymu, ale ten z kolei z satelity jest czasowo kodowany.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Kobiety w Miami pokazuje TVP Sport (i http://sport.tvp.pl/)...
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Polityka tenisowa Polsatu

OK w tym roku Polsat ma prawa do Mastersów, a w przyszłym? Z jednej strony fajnie, że w ogóle jakaś telewizja chciała zakupić prawa od ATP na ten (niestety medialnie niszowy w PL) sport, ale z drugiej to ile jeszcze będą taką ściemę walić? Dwa gemy na jednym kanale, trzy gemy na drugim kanale, a na deser cała transmisja w PS News, który to kanał łapka w górę kto ma?
Na Vectrze brak, na nc+ brak. Mają Lorka, pokazują tenis i moto gp, mimo wszystko nie cierpię tego telewizyjnego czegoś. Wrrrr...
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Polsat to jest żenada pod każdym względem. Totalny brak zgodności programu z tym co faktycznie leci, przerzucają sobie transmisje raz tu raz tam. Podczas Indian Wells zasugerowałem się godzinami meczów, które były podane na Ipla i jak włączyłem to była już końcówka... było przesunięcie o godzinę.
Jedyny kanał gdzie można Mastersy obejrzeć więc trudno, trzeba się przemęczyć, ale poziom Polsatu pod wieloma względami jest tragiczny. Mam nadzieje, że z Miami pokażą parę meczy bo tylko dlatego mam wykupione to ścierwo.
Awatar użytkownika
170779
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2010, 08:06
Lokalizacja: Głogów

Re: Polityka tenisowa Polsatu

O polityce Polsatu zostało już tu napisane wiele, może tenis przegrywa z innymi sportami, ale nie mogę zrozumieć jednego. Dzień wczorajszy tj. 24.03.2017r. około godziny 22.30 w programie na PS pokazują "Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - studio" - na żywo - ok mogę zrozumieć na PSE pokazują "Polska 2017" magazyn z odtworzenia - nie potrafię zrozumieć na PSN - HD pokazują "Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Hiszpania - Izrael" ok mogę zrozumieć.
I teraz powiedzcie mi kto tam siedzi na stanowisku Dyrektora ds. programowych lub co za zespół imbecyli ustala taki program. Przecież za prawa do transmisji do ATP 1000 - podejrzewam że kupili to w pakiecie i musieli zapłacić dużo kasiory. Więc jeżeli w tym czasie leci na żywo ATP MIAMI to co id...ta w tym czasie ustawia na PSE materiał POLSKA 2017. Czy ten materiał będzie miał większa oglądalność niż turniej tenisowy w MIAMI ? No wybaczcie, ale nie potrafię tego zrozumieć ... :dvl(:
Yonex
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Dla Waszej informacji, są transmisje z komentarzem od 16 na stronie polsatsport.pl.
Czyli Polsat nareszcie poszedł po rozum do głowy, żeby pokazywać w necie jak nie mogą normalnie.
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Nie wiem gdzie masz te transmisje. Przejrzałem stronę i nie widzę nigdzie...
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

kszymon pisze:Nie wiem gdzie masz te transmisje. Przejrzałem stronę i nie widzę nigdzie...
Rzeczywiście...To jest chore co Polsat wyprawia. Wczoraj były cały dzień na ich stronie mecze z komentarzem, a nie było w TV, to wnioskowałem, że dzisiaj będzie tak samo...Niby jest transmisja od 22.15 na PSE, ale to już będzie po spotkaniu Rogera. :dvl(:
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Taka nowinka - będą dedykowane kanały na WS - oczywiście nic za darmo. Dobrze, że się oferta powiększa. :wink:
http://www.press.pl/tresc/48455,polsat- ... ego-tenisa
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
170779
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2010, 08:06
Lokalizacja: Głogów

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Tenisówka pisze:Taka nowinka - będą dedykowane kanały na WS - oczywiście nic za darmo. Dobrze, że się oferta powiększa. :wink:
http://www.press.pl/tresc/48455,polsat- ... ego-tenisa
Tutaj mamy dokładną ofertę POLSATU (http://www.cyfrowypolsat.pl/vod/pakiet-tenis-premium.cp), szkoda tylko że pokazuję w tych programach wielkie szlemy a nie pozostałe turnieje które ma wykupione POLSAT :tired:
Yonex
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

W ten sposób strzelają sobie w stopę. Bo w cywilizowanych krajach, jak masz wykupiony dostęp do przykładowo pakietu sportowego (a jest taki w CP) to na czas większych imprez odpalają dodatkowe kanały i dają do nich dostęp abonentom. Przykład - ESP w Niemczech, dodatkowych 6-9 kanałów na czas WS. A tu dodatkowy pakiecik... .
W ten sposób szybko polegną w walce ze streamami, kwestia tylko przepustowości łączy.

Już nie wspomnę, że 2 kanały na transmisje z WS to sobie mogą..., jak pierwsze rundy idą na kilkunastu kortach.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Polityka tenisowa Polsatu

hokej pisze:
Już nie wspomnę, że 2 kanały na transmisje z WS to sobie mogą..., jak pierwsze rundy idą na kilkunastu kortach.
W Polsce fizycznie nie ma tylu komentatorów co by mogli ogarnąć kilkanaście kortów na raz.... :-)
Chyba, że sklonują Tomasza, ale zastanówmy się czy nam na tym zależy... ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Polsatu

hokej pisze:W ten sposób strzelają sobie w stopę. Bo w cywilizowanych krajach, jak masz wykupiony dostęp do przykładowo pakietu sportowego (a jest taki w CP) to na czas większych imprez odpalają dodatkowe kanały i dają do nich dostęp abonentom.
Ale to Polska :( U nas mimo że masz pakiet nazwijmy go MAX, który obejmuje wszystko co jest w danej chwili w ofercie to w takim przypadku i tak musisz zabulić dodatkowo. No bo przecież jest okazja więc trzeba abonenta wydymać :( Ale tak jak piszesz, stream'y coraz lepszej jakości więc daleko na tym nie zajadą.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Polityka tenisowa Polsatu

keicam pisze: W Polsce fizycznie nie ma tylu komentatorów co by mogli ogarnąć kilkanaście kortów na raz.... :-)
...
Podejrzewam, że opcja "bez komentatora" sprzedawałaby się -- i to w cenie premium -- jak świeże bułeczki :)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Olejniczak się spóźnił!!! O_O 2 gemy DelPo- Kei poszly bez "dubbingu". Mimo że Olejniczak mi raczej nie przeszkadza bez niego nie było źle. Tylko Prezes Zygmunt znany miłośnik tenisa pewnie na kilka minut stracił humor! :]
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”