Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

kszymon pisze:No tak ale w poniedziałek pokazywali centralny, a teraz nie mogą...
To proszę o podpowiedzi gdzie oglądać na satelicie. Może gdzieś transmitują jeszcze...
A kto by oglądał na Polsat Sport News w kiepskiej jakości skoro są Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD w znacznie lepszej jakości. Ja już od dawna sportu na kanałach SD nie oglądam.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Pacz pan, jaki wyczynowiec! I pewnie oglądasz na 60 calowym telewizorze? I widać każde źdźbło trawy na korcie. :]
A mi wystarcza SD i oglądam na PSN, bo szkoda mi kasy na płatne Polsaty. :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Robinson pisze:
kszymon pisze:No tak ale w poniedziałek pokazywali centralny, a teraz nie mogą...
To proszę o podpowiedzi gdzie oglądać na satelicie. Może gdzieś transmitują jeszcze...
A kto by oglądał na Polsat Sport News w kiepskiej jakości skoro są Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD w znacznie lepszej jakości. Ja już od dawna sportu na kanałach SD nie oglądam.
Może ten by oglądał, kto ma nc+ i ma tylko PSN? Ile jeszcze razy trzeba tłumaczyć, czytanie ze zrozumieniem nie boli wyznawcy Polsatów.
Polubiłem czerwone badziewie...
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

scudetto pisze:Może ten by oglądał, kto ma nc+ i ma tylko PSN? Ile jeszcze razy trzeba tłumaczyć, czytanie ze zrozumieniem nie boli wyznawcy Polsatów.
Nie jestem wyznawcą Polsatu. W kablówce mam pełny pakiet sportowy, bez względu na to czy pochodzi on z Polsatu czy z nc+. Natomiast jestem wyznawcą telewizji HD - to fakt!
Poza tym co to za argument, że posiadacz nc+ nie może oglądać Radwańskiej na Wimbledonie. Tak samo jak posiadacz Polsatu nie może oglądać Davis Cupa. To działa w dwie strony. I tak samo jak posiadacz tylko naziemnej nie obejrzy ani jednego ani drugiego.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

I tu się znowu mylisz - jestem "posiadaczem" naziemnej i wczoraj oglądałem Radwańską na Wimbledonie!
Prosimy więcej empatii kolego w wyrażaniu opinii, co kto i na czym może oglądać. ;)
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Wczoraj rzeczywiście pokazywali na Newsie, bo na głównych Polsatach Sportach była "ważniejsza" kopana.
Dla Ciebie to dobrze, dla mnie nie, bo jakość obrazu na PSN jest kiepska.
No cóż, jeden woli oglądać HD, drugi ogląda w zwykłej rozdzielczości, a trzeci zadowoli się podłej jakości streamem z internetu.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Robinson pisze:Wczoraj rzeczywiście pokazywali na Newsie, bo na głównych Polsatach Sportach była "ważniejsza" kopana.
Dla Ciebie to dobrze, dla mnie nie, bo jakość obrazu na PSN jest kiepska.
No cóż, jeden woli oglądać HD, drugi ogląda w zwykłej rozdzielczości, a trzeci zadowoli się podłej jakości streamem z internetu.
A czwarty ogląda HD, gdy może/ma, a gdy nie ma, to woli SD od braku oglądania/strema. Chyba jest to dość jasne, że nie ma tu masochistów, którzy mając HD i SD wolą oglądać w SD, za to są tacy, którzy nie mają Polsatu Sport i Sport Extra, więc wolą, gdy mecze są w PSN. Przykładem jestem ja.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Dzisiaj mecze na korcie nr 1 od 13.00 na polsatsport.pl. Czyli najważniejsze, dokończenie spotkania Djokovic-Querrey, a na końcu Lopez-Kyrgios.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ja rozumiem, że Radwańską pokazywali (dobra, nie rozumiem) na dwóch kanałach jednocześnie, ale po kiego grzyba powtarzają ten mecz jeszcze trzy razy???
Na Eurosporcie można sobie wykupić dostęp na playerze na wszystkie transmitowane korty, a tu człowiek nie jest w stanie nic ani zaplanować ani obejrzeć. Straszne g***o, nie mogli by oddać tego szlema ES??? Po co im to, jak nie są w stanie temu sprostać.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Polsatem Sport zarządzają chyba ludzie 50+, którzy nie rozumieją że mamy XXI wiek i widz w erze cyfrowej żąda dostępu do większej ilości spotkań. A oni puszczą mecze od godziny 14:00 z kortu centralnego, a w momencie kiedy od 12 trwają spotkania na innych kortach oni puszczają powtórki z dnia poprzedniego (i to najczęściej powtórki jakiś gniotów). Kompletne dno. Jak widać wciąż jesteśmy zacofani, porównując chociażby do Eurosportu.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, ale to może być kwestia wykupionej licencji. Z reguły określa ona z ilu kamer, kortów etc. można przesyłać sygnał.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

To może niech nie kupują? ES w pozostałych szlemach jakoś lepiej sobie radzi...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Myślę, że są tak zajęci Euro, że W. już nie ogarniają. Od kilku dni wieczorami trafiam tylko w powtórki Radwańskiej albo inne WTA. Teraz właśnie leci drugi set Sereny po tym, jak zrobili przerwę na Flash News, w których powiedzieli dokładnie, jak Serena grała... no to oglądam jakieś UFC na EX. :(
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Orientuje się ktoś czy polsat sport nie ma pieniędzy żeby wykupić prawa do jakichś wydarzeń sportowych czy może po prostu ich po@#$%^&liło? Od tygodnia co włączę ps news lub ps extra to leci wciąż jeden i ten sam mecz bogdana z babosem w santa catarina...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Przeoczyłeś rozpoczęcie Igrzysk????
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Zaprawdę, nie mam pojęcia, kto tym zarządza, ale daleki jestem od przypisania tej osobie wysokich walorów intelektualnych... :/
Nie dane mi było obejrzeć finału w Cinci, więc z radością odnotowałem wczoraj fakt retransmisji. Ale oto zamiast spodziewanego finału była powtórka meczu półfinałowego. Zaraz potem na drugim kanale (PSE)... to samo. O_O

Dziś patrzę, będzie od 12 do 14 Cinci, OK, obejrzę sobie. Jakież było moje zdziwienie, gdy znów pojawiła się na ekranie facjata Dimitrowa :rolleyes: . No jasne, półfinał :tired: . A co od 14 do 14.30 na PSE? ATP Cincinnati, tak, łatwo zgadnąć: Cilic-Dimitrow. rotfl rotfl rotfl Żeby dopełnić obrazu (i dźwięku) całości, w komentarzu Katarzyny "Oczywiście Niesamowitej" Nowak... :tired: :::bd:: W sumie wraz z bezpośrednią relacją było to już 5 raz pokazywane...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Polityka tenisowa Polsatu

hohvar pisze:Zaprawdę, nie mam pojęcia, kto tym zarządza, ale daleki jestem od przypisania tej osobie wysokich walorów intelektualnych... :/
Nie dane mi było obejrzeć finału w Cinci, więc z radością odnotowałem wczoraj fakt retransmisji. Ale oto zamiast spodziewanego finału była powtórka meczu półfinałowego. Zaraz potem na drugim kanale (PSE)... to samo. O_O

Dziś patrzę, będzie od 12 do 14 Cinci, OK, obejrzę sobie. Jakież było moje zdziwienie, gdy znów pojawiła się na ekranie facjata Dimitrowa :rolleyes: . No jasne, półfinał :tired: . A co od 14 do 14.30 na PSE? ATP Cincinnati, tak, łatwo zgadnąć: Cilic-Dimitrow. rotfl rotfl rotfl Żeby dopełnić obrazu (i dźwięku) całości, w komentarzu Katarzyny "Oczywiście Niesamowitej" Nowak... :tired: :::bd:: W sumie wraz z bezpośrednią relacją było to już 5 raz pokazywane...
Wczoraj wieczorem była powtórka finału. Około 21.00
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Polityka tenisowa Polsatu

A ja bym przysiągł, że w niedzielę o 22, tyle że na Polsat Sport był na żywo finał Murka z Marinem. Nawet chyba pierwszego gema obejrzałem...zanim nie wciągnąłem się w zapasy w Rio, gdzie dwóch trenerów bodajże z Mongolii rozebrało się niemalże do rosołu w proteście po krzywdzącej ich zdaniem porażce prowadzonego przez nich zawodnika.

I już na tenisa nie wróciłem :(.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ja oglądałem wczoraj wieczorem bo w niedzielę była burza i przerwało mi transmisję w 2 secie.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Aaaa. Widzę, że Polszajs wraca do swoich korzeni - mecz Nadal vs Dimitrov trwa, a oni puszczają powtórkę z meczu Edmund vs Murray. :/
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”