Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Polityka jest "na odwal się", coś tam nadamy o ile nie koliduje z boksem, zapasami w błocie czy kisielu i jeśli pora jest przyzwoita - bo nikt nie będzie po nocy siedział w robocie dla tenisa.No chyba, że Janowicz gra to jeśli tylko są kamery transmitują.
Kłopotliwe to dla nas, ale widać ze słupków oglądalności im wynika, że wszystko się lepiej ogląda (sprzedaje) niż tenis.
Najlepszy dowód, że w przerwie reklamują "Paprykarz szczeciński" - kto to je? rotfl
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Czy nie lepiej stworzyć jakiś typowo tenisowy kanał? Kompletnie się na tym nie znam, ale może to by rozwiązało wszelkie problemy. A może nie?
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Guarded pisze:Czy nie lepiej stworzyć jakiś typowo tenisowy kanał? Kompletnie się na tym nie znam, ale może to by rozwiązało wszelkie problemy. A może nie?
Dla Polsatu jest to pewnie skórka za wyprawkę, zwyczajnie się nie opłaci. Niestety, zbyt mała oglądalność w Polsce.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Jeśli odnosicie do Supertennis to nie da się. Tam to jest kanał bogatej federacji.
Natomiast mając masę miejsca na satelicie na kanały okazjonalne (pamiętacie Voleyball?) dla CP nie byłoby żadnym problemem puszczanie takiego Miami w całości na nich. Robi tak np. niemiecki Sky, czysty przekaz z kortu bez komentarza, ech rozmarzyłem się. Tylko przy takiej a nie innej oglądalności potrzeba do tego sponsora.
Jak Janowicz z Radwańską zaczną wygrywać Szlemy rotfl , to Atlas na spółkę z Amicą zapłacą. Szanse sami oceńcie. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Polityka tenisowa Polsatu

hokej pisze:Robi tak np. niemiecki Sky, czysty przekaz z kortu bez komentarza, ech rozmarzyłem się.
Dokładnie. To samo na niemieckim Eurosporcie w przypadku szlemów (oprócz Wimbla). I tak samo Sky angielski.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

hokej pisze:Jeśli odnosicie do Supertennis to nie da się. Tam to jest kanał bogatej federacji.
Można wykupić dostęp do Tennis TV, jakiś turniej już tak oglądałem, szło z apki tabletowej puszczone via air na duży ekran, jakość nienajgorsza, ale co z tego - wywalimy dość sporo kasy, a i tak połowy turniejów nie ma (bo np. jest na playerze Eurosportu). :-/
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Nie rozumiem jak można puszczać gniota w postaci spotkania Ferrer vs Burgos, podczas gdy toczy się równolegle mecz Dimitrova z Verdasco. :tired:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

El Diablo pisze:Nie rozumiem jak można puszczać gniota w postaci spotkania Ferrer vs Burgos, podczas gdy toczy się równolegle mecz Dimitrova z Verdasco. :tired:
Polsat bazuje na sygnale międzynarodowym, gdzie są mecze tylko z kortu centralnego.
Natomiast na kort centralny został przeniesiony mecz Cilic - Mayer. Oczywiście tego nie transmitują. pomimo, że w ramówce tenis jest do 18.30.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Dzięki za uświadomienie, choć nie poprawia to mojego humoru. :rolleyes:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
juniorek
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 9 kwie 2015, 11:20

Re: ATP 1000: Monte Carlo 2015

Witam, znów mnie kanały Polsatu zaskoczyły, ponieważ nie będą transmitować półfinałów na żywo w Monte Carlo, to jakaś paranoja. Wolą wybrać jakiś puchar Federacji i siatkówkę - puchar Polski żenada :[ .
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Akurat w tym przypadku - puchar Polski w siatkówce - nie dziwiłabym się, że transmitują akurat to. Siatkówka w Polsce ma o wiele więcej kibiców niż tenis. Inna sprawa, że mając do dyspozycji kilka kanałów, znalazłoby się miejsce na wszystko... :rolleyes:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

W kanałach sportowych Polsatu lubię to, że czasem na 2 kanałach pokazują jednocześnie ... to samo. rotfl
A raz nawet trafiłem na sytuację gdzie nadawali to samo na 3 swoich kanałach. O_O
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Zapewne chodzi o klientów kablówek, gdzie w zależności od posiadanego pakietu ma się jeden z Polsatów, a nie wszystkie.

Wtedy fakt transmitowania w 3 kanałach tego samego staje się jakby bardziej wytłumaczalny. ;)
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Nie istnieje chyba sytuacja, że ma się PS a nie ma PS News. Można mieć to drugie bez tego pierwszego. Zawsze można więc transmitować siatkówkę na tym, co mają wszyscy, a na tym mniej uczęszczanym tenis.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Po co na żywo " dawać ". Puści się z napisem "premiera" i też będzie. Najlepiej w poniedziałek, po "premierze" finału.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 13:54 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Czasem faktycznie nie można dać na "żywo", przecież ważniejsze jest puszczenie w tym czasie np. powtórki jakiegoś meczu siatkówki rozegranego tydzień temu. To chyba oczywiste i zrozumiałe? ... (:]
Dokładnie na Monte Carlo tak odwalili kilka lat temu. rotfl Po rozegranych 2 setach Nadala z nie pamiętam z kim :P, było ups ...
Chciałbym zobaczyć miny komentatorów jak tłumaczyli widzom, że teraz będzie przerwa, a za kilka godzin dokończenie. Głosy mieli niezłe, to i miny pewnie jeszcze lepsze. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Polsat uczynił ukłon w stronę Vivida i zamiast półfinałów Monte Carlo będzie puchar Federacji na żywo.
Liczę, że jeszcze pójdą po rozum do głowy...
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Tenisówka pisze:Polsat uczynił ukłon w stronę Vivida i zamiast półfinałów Monte Carlo będzie puchar Federacji na żywo.
Liczę, że jeszcze pójdą po rozum do głowy...
Polsat po raz n-ty robi sobie jaja z kibiców tenisa.
Nie mam czasu, żeby oglądać Monte Carlo od poniedziałku do piątku, to myślałem, że chociaż 1/2 finały w sobotę zobaczę... A oni transmitują jakiś niszowy Puchar Federacji z niszowymi tenisistkami.
Normalnie granda. :::bd:: :/
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

No jacy wy jesteście zblazowani...
Toż kochany Polsat nadaje wam z Monte Carlo po południu powtórki meczów z dnia, żebyście trochę atmosfery zgniłego kapitalizmu łyknęli. I to w publicznym naziemnym kanale - brawo Polsat!
A potem w weekend pokaże nasze urocze tenisistki, bo meczu narodowej reprezentacji są spragnieni wszyscy prawdziwi Polacy patrioci. :::yay::: A nie jakiś tam jeden z wielu turniejów ATP...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Smoka niech pokażą ... :::jezor:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”