Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Senior Tomaszewski w "formie" :)
Skrytykował na wejściu gacie Nadal oczywiście wymieniając firmę. Jego zasady nie obowiązują :)
Potem jeszcze palnął tyradę co do wymowy, dla niego to "nike" a nie jakieś "najki", przecież to od greckiej boginii (to akurat prawda).
:)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Vivid pisze:Senior Tomaszewski w "formie" :)
Skrytykował na wejściu gacie Nadal oczywiście wymieniając firmę.
A czemu dokładnie skrytykował? Nie miałem możliwości obejrzeć ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Fason i kolory mu nie pasiły. Trudno się dziwić, on wychowywał się na tenisie gdzie obowiązywały białe spodenki i biała polówka. To co się dziś nosi drażni jego poczucie smaku i stylu. Temu nie ma się co dziwić.
Pamiętam jak jechał po Nadalowych "pantalonach" (rybaczki) i koszulkach typu bulk.
To akurat nie problem, jak chce za Jacykowa robić :)
Tylko że jest generalnie zakaz wymieniania nazw firm (kryptoreklama) w TV. Prezenterzy czy komentatorzy za to obrywają od szefów.
Ale senior T. luzik, napierał aż miło :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Kapuję, dzięki :)

Hehe, musiał się nieźle wkurzyć, skoro tak zaczął jeździć ;) Co do kryptoreklamy, to faktycznie, regułą jest zakaz mówienia... No nic, krytykowanie czyjegoś ubioru, jeśli w rażący sposób jest niestosowny, można sobie darować. Też uważam, że te rybaczki sprzed paru lat były idiotyczne, ale kogo to obchodzi? ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Akurat mam dwie pary takich gaci, bardzo wygodne do gry. Chyba chcesz mi podpaść? ... :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Vivid pisze:Akurat mam dwie pary takich gaci, bardzo wygodne do gry. Chyba chcesz mi podpaść? ... :twisted:
Hehe, nie wiem jak na Tobie, ale Nadal to wyglądał, jakby miał nogi 15 centymetrowe ;) Naprawdę są wygodne do gry? Wydawało mi się, że przez taką długość mogą ograniczać ruch nogami...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

TadX pisze:
Vivid pisze:Akurat mam dwie pary takich gaci, bardzo wygodne do gry. Chyba chcesz mi podpaść? ... :twisted:
Hehe, nie wiem jak na Tobie, ale Nadal to wyglądał, jakby miał nogi 15 centymetrowe ;) Naprawdę są wygodne do gry? Wydawało mi się, że przez taką długość mogą ograniczać ruch nogami...
Do lasu wiedziecie? rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Domański znowu mnie załamał. Opowiada dziś o Russellu i mówi, że zasłynął tym, że w 2001 roku na RG miał piłkę meczową w 5 secie meczu z Gugą Kuertenem. Mecz zakończył się wynikiem (od strony Amerykanina patrząc):
6-3, 6-4, 6-7, 3-6, 1-6. W takim razie ja się pytam, gdzie tam w deciderze była meczowa dla Michaela, przy po 1 w gemach?

Russel miał 3 meczowe, ale rzecz ta miała miejsce w 3 secie.
mtenis team
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Fryta i Matka zmierzą się z Nadalem!
Tenis - WTA Indian Wells debel
Tako rzecze Eurosport. rotfl
http://www.eurosport.pl/tenis/bnp-parib ... tory.shtml
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

PitS pisze:
Fryta i Matka zmierzą się z Nadalem!
Tenis - WTA Indian Wells debel
Tako rzecze Eurosport. rotfl
http://www.eurosport.pl/tenis/bnp-parib ... tory.shtml
Drugi babol jest taki, że partnerem Nadala jest Marc Lopez, nie Feliciano. :rolleyes:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

No, myślę, że tutaj już będzie pasował mój post.

Stwierdzenie komentatora w jednym z meczu kobiet :
"[...] gra z Chinką z kraju kwitnącej wiśni."
rotfl

Dla niekumatych , kraj kwitnącej wiśni to Japonia :)
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Drugi babol jest taki, że partnerem Nadala jest Marc Lopez, nie Feliciano. :rolleyes:
Tak jest napisane na stronie turnieju, WTA i ATP ;].
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

SevenUP pisze:
Drugi babol jest taki, że partnerem Nadala jest Marc Lopez, nie Feliciano. :rolleyes:
Tak jest napisane na stronie turnieju, WTA i ATP ;]
Co nie zmienia faktu wpadki, którą jest w stanie wyłapać bez większego problemu nieco bardziej zorientowany kibic tenisa.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

http://www.atpworldtour.com/posting/2011/404/mdd.pdf

Każdy, także kibic tenisa powinien zauważyć, że Feliciano Lopez gra w parze z Raoniciem.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Eurosport nie przestaje mnie zadziwiać: http://www.eurosport.pl/tenis/bnp-parib ... story.shtm
Maria Azarenka, ktoś ją zna? :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wpadki dziennikarzy 2009&2010

Ostatnia wtopa panów od "Wiadomości Sportowych" na TVP1. Pironkova pokonała Zwonariową, nie Kuzniecową :] .
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wpadki dziennikarzy 2009-2011

Za sport.pl:
Od samego początku Federer grał lepiej, skuteczniej, silniej. Imponował zagrywką, spokojną grą w obronie. Nadala wręcz zdemolował. W pierwszym secie oddał trzy gemy, w drugim nie dał Hiszpanowi zdobyć nawet punktu. Federer zaserwował sześć asów, Hiszpan miał tylko jedno zwycięskie podanie.
Muszę kupić mocniejsze okulary. O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wpadki dziennikarzy 2009-2011

PitS pisze:Za sport.pl:
Od samego początku Federer grał lepiej, skuteczniej, silniej. Imponował zagrywką, spokojną grą w obronie. Nadala wręcz zdemolował. W pierwszym secie oddał trzy gemy, w drugim nie dał Hiszpanowi zdobyć nawet punktu. Federer zaserwował sześć asów, Hiszpan miał tylko jedno zwycięskie podanie.
Muszę kupić mocniejsze okulary. O_O
Tak jakby ktoś kto nie zna się na tenisie pisał wiadomość na bazie innej relacji i w dodatku miał problemy z czytelnym przekazem :/.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wpadki dziennikarzy 2009-2011

To typowe, ludzie mylą gem z punktem. No ale jak to news sportowy to już wypada wiedzieć ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wpadki dziennikarzy 2009-2011

Vivid pisze:To typowe, ludzie mylą gem z punktem. No ale jak to news sportowy to już wypada wiedzieć ...
I to jak mylą:
Rozstawiony z numerem siódmym Czech Tomas Berdych wygrał z Serbem Janko Tipsarevicem 2:6, 3:6, 7:6 (8-6) w środowym meczu grupy A kończącego sezon turnieju masters - World Tour Finals (pula nagród 5,07 mln funtów) w londyńskiej O2 Arena.
Źródło: sport.pl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”