Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Internetowa tenisowa telewizja

Może ktoś przeglądał oferty rynkowe i ma większe rozeznanie.
Co najlepiej wybrać?

Wczoraj żona mi pokazała, że na Playstation można wykupić abonament na "TennisTV" ... niby fajna opcja, ale trochę drogo (chyba 14,99 E za miesiąc) i do tego nie ma Szlemów, czyli jak dla mnie bez sensu trochę.
Nie oglądam telewizji, więc myślałem o jakieś platformie streamingowej jak IPLA czy coś podobnego.
Pewnie są inne możliwości i ktoś już to rozpracował. Przynajmniej na to liczę. :)

Męczą mnie już lewe streamy, gdzie nie mam najlepszej rozdzielczości, albo muszę walczyć z natrętnymi wyskakującymi okienkami itd ..
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Internetowa tenisowa telewizja

widget pisze:Może ktoś przeglądał oferty rynkowe i ma większe rozeznanie.
Co najlepiej wybrać?

Wczoraj żona mi pokazała, że na Playstation można wykupić abonament na "TennisTV" ... niby fajna opcja, ale trochę drogo (chyba 14,99 E za miesiąc) i do tego nie ma Szlemów, czyli jak dla mnie bez sensu trochę.
Nie oglądam telewizji, więc myślałem o jakieś platformie streamingowej jak IPLA czy coś podobnego.
Pewnie są inne możliwości i ktoś już to rozpracował. Przynajmniej na to liczę. :)

Męczą mnie już lewe streamy, gdzie nie mam najlepszej rozdzielczości, albo muszę walczyć z natrętnymi wyskakującymi okienkami itd ..
Trzy WS to EuroSport, a Wimbledon to Ipla za 20 PLN na 30 dni, Indian i Miami to Ipla na 30 dni, następnie Monte Carlo po Madryt na Ipli (chociaż tutaj nie wiem czy w 30 dniach załapiesz się na cały długi sezon mastersow na mączce i dla mnie ta cześć sezonu często pokrywa się z szykowaniem kortów po zimie i startem amatorskich lig wiec oglądania w moim przypadku jest stosunkowo niewiele) i podobnie teraz US Series do US Open, a następnie Paryż i Masters w O2. Podsumowując 5 strzalow na Ipli po 20 zł co daje 100 zł za 150 dni plus to co oferuje EuroSport. Wcześniej przetestowałem Tenis Premium za 39 czy 49 PLN na wszystkie WS, lecz projekt upadł i w sumie szkoda. Na Elevenach coś jeszcze pokazują, ale nie mam tego pakietu wiec sie nie wypowiem. Co do samej Ipli jak masz tv z Androidem to hula całkiem fajnie, ale do jakości i standardu takiego HBO GO to im jeszcze bardzo daleko. Jakość Polsatowska wiec lubi zawiesić się, wymaga ponownych instalacji, ale z sezonu na sezon jest lepiej wiec coś tam kombinują. Na IPadzie ipla jest za droga wiec nie polecam - nie wiem ile kosztuje na mobilnych z Androidem, z lapka zrzucasz obraz ale tylko po hdmi bo nie maja jeszcze opcji przechwytywania obrazu na TV i tu najwieksza wada bo nie każdy ma TV z Androidem lub preinstalowaną apką Ipli.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Internetowa tenisowa telewizja

Napiszę krótko - ipla sport. Jest na niej dostęp do obu Eurosportów i trzech kanałów sportowych Polsatu. Koszt to ok. 2 czteropaki, więc chyba można się szarpnąć. :D W przypadku gdy posiadasz cyfrowy Polsat (lub, taka luźna sugestia, ktoś z rodziny/znajomych posiada) ten koszt to raptem 10 zł miesięcznie. I jeszcze jedno ważne info - można oglądać jednocześnie aż na trzech różnych urządzeniach, więc... no uważam, że oferta broni się sama.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”