Awatar użytkownika
arez
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 24 sie 2014, 23:57
Lokalizacja: Radomsko

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:...
wwojtek pisze:Katarzyna "Dwutysięczny" Nowak.
:::gd:::
Moje ulubione powiedzonko pani Kasi to: 'tym zagraniem wyrzucił go spoza kortu' :D
Yonex VCORE Tour 89 (x2)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Komentatorzy tenisowi

Sikora jak Sikora, ale za wczoraj daję mu usprawiedliwienie. To co wyprawiała na korcie Amerykanka w zasadzie kwalifikowało się albo na przeszkadzanie w grze, albo niesportowe zachowanie. Bo jak nazwać stanie na środku kortu (w stronę rywalki) i darcie się w połączeniu z wymachiwaniem rękami i rakietą? Dobrze, że Tomaszewski tego nie widział...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Komentatorzy tenisowi

Widziałem końcówkę spotkania dzisiaj rano na ES, euforia Sikory po triumfie Vinci była dla mnie szokująca, nie wiem co Serena musiała robić, że tak go do siebie zniechęciła, przecież Sikora praktycznie zawsze się nią podniecał i wygłaszał peany na jej cześć. O_O
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Komentatorzy tenisowi

To była jednak gruba przesada, dopiero teraz sobie o tym przypomniałem, może to dobrze, że nie miałem dostępu do internetu oglądając półfinał, bo w głowie układałem post pełny wyzwisk w stronę tego pseudokomentatora. Pomijam, że kompletnie nie ogarnia sytuacji na korcie, pomijam, że liczba pomyłek, które popełnia w ciągu każdej transmisji jest wręcz niesamowita, pomijam, że sprawia wrażenie, jakby jedyne mecze jakie ogląda to te, które komentuje. Naprawdę pomijam, choć nie powinienem, ale na Boga, jego pieprzonym obowiązkiem jest zachowanie bezstronności, a teksty przy piłce meczowej typu ,,I JEDZIEMY W DRUGĄ" i szalony wybuch radości w normalnej telewizji skutkowałyby natychmiastowym wypowiedzeniem. Szkoda tylko, że ES tak nie działa, może dlatego, że szefuje tam równie ogarnięty Witek.

Swoją drogą, jak dziś znowu dostaniemy wyżej wspomnianego Witka, w pakiecie z Dawidem "Momentum" Olejniczakiem, pozostanie włączyć mute.
#NKrising
Awatar użytkownika
fusette
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: 23 sty 2013, 01:26

Re: Komentatorzy tenisowi

HeadShot pisze:
Swoją drogą, jak dziś znowu dostaniemy wyżej wspomnianego Witka, w pakiecie z Dawidem "Momentum" Olejniczakiem, pozostanie włączyć mute.
Nieee, tylko nie Domański. Jak gra Novak to jego nie da się słuchać. :/
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy tenisowi

fusette pisze:
HeadShot pisze:
Swoją drogą, jak dziś znowu dostaniemy wyżej wspomnianego Witka, w pakiecie z Dawidem "Momentum" Olejniczakiem, pozostanie włączyć mute.
Nieee, tylko nie Domański. Jak gra Novak to jego nie da się słuchać. :/
Ja tam standardowo przełączę na komentarz angielski :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Komentatorzy tenisowi

HeadShot pisze: Szkoda tylko, że ES tak nie działa, może dlatego, że szefuje tam równie ogarnięty Witek.
Witold Domański już od kilku lat nie "szefuje" polskim oddziałem Eurosportu, jest tylko komentatorem. Kula w płot.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Komentatorzy tenisowi

A nie jest takim jakby szefem komentatorów?
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Pokazali Kasię Nowak, oj, może ja się nie znam, ale Botoksu, czy jak się to tam nazywa, aż nadto ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Na dzisiejszym TF-ie ok 13 tej na korcie nr 5 Karol Stopa (!) kończył debla z kolegami... Całkiem fajnie im szło! :)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Czy Pan Karol swego czasu nie był liderem GPW? Mignęło mi nazwisko kiedyś.
#NKrising
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Był. Stare dzieje. Jacek jeszcze wtedy się tym nie zajmował.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Przecież Karol Stopa od dziecka trenował i zdaje się grał zawodowo. :]
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy tenisowi

Rany Wanio się przymknij z tym ciągłym gadaniem :dvl(: . W siatkówce spoko lubię jego komentarz... ale niech tutaj mu knebel założą :/ :tired: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

Wanio nie dość, że gada jak najęty to jest infantylny...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Komentatorzy tenisowi

Basic pisze:W siatkówce spoko lubię jego komentarz... ale niech tutaj mu knebel założą
Czasami jak komentuje mecze siatkówki, to można odnieść wrażenie jakby był po kilku głębszych. Słowotok okraszony żenującymi żartami i zdrobnieniami, od których bóliku ząbków można dostać. Do tego zerowe przygotowanie merytoryczne. Już nieraz dał popis (zwłaszcza w parze z Mazurem), a to co dzisiaj prezentował przy okazji meczu Andżeja* z Ryśkiem jest zaledwie próbką jego możliwości.

*Tak, z błędem, specjalnie.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

mapi pisze:
Basic pisze:W siatkówce spoko lubię jego komentarz... ale niech tutaj mu knebel założą
Czasami jak komentuje mecze siatkówki, to można odnieść wrażenie jakby był po kilku głębszych. Słowotok okraszony żenującymi żartami i zdrobnieniami, od których bóliku ząbków można dostać. Do tego zerowe przygotowanie merytoryczne.


Obrazek

Widzę co zrobiłaś...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentatorzy tenisowi

Oglądając tegoroczny RG po raz kolejny przekonuję się, że Lech Sidor jak dla mnie pozostaje najlepszym komentatorem tenisa w Polsce. Zawsze powie coś zabawnego i wywoła uśmiech na twarzy widza. Szkoda, że obecnie występuje już tylko sporadycznie, przy okazji turniejów WS. Czasy kiedy komentował większość spotkań WTA w ESP niestety już chyba minęły.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Komentatorzy tenisowi

McGyver pisze:Oglądając tegoroczny RG po raz kolejny przekonuję się, że Lech Sidor jak dla mnie pozostaje najlepszym komentatorem tenisa w Polsce. Zawsze powie coś zabawnego i wywoła uśmiech na twarzy widza. Szkoda, że obecnie występuje już tylko sporadycznie, przy okazji turniejów WS. Czasy kiedy komentował większość spotkań WTA w ESP niestety już chyba minęły.
Sidor przede wszystkim ma olbrzymie pojęcie o tenisie, a że potrafi powiedzieć dodatkowo zabawnego i ma dobry głos to tym lepiej. I gdyby on jeszcze regularnie Szlemy komentował...niestety tak nie jest, ostatnie RG był pierwszym Szlemem od dawna, facet ma chyba sporo na głowie, jakąś szkołę tenisa prowadzi, może coś jeszcze...i nie bardzo ma czas. Natomiast jak ten czas znajdzie to od razu jest obsadzany na najważniejsze mecze.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Komentatorzy tenisowi

Basic pisze:Rany Wanio się przymknij z tym ciągłym gadaniem :dvl(: . W siatkówce spoko lubię jego komentarz... ale niech tutaj mu knebel założą :/ :tired: .
Najgorszy komentator siatkarski ;( . Wygłaszający prawdy zasłyszane i cały czas sądujący współprowadzącego, czy wygłoszenie ich akurat w tym momencie miało sens.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”