Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:Sikora powinien opatentować sposób pobierania tlenu... trajkocze i trajkocze bez przerwy.
Gdyby jeszcze miał coś istotnego do przekazania ale to jest Pudelek, Plotek, Kozaczek, Lansik, Pomponik razem wzięte.
Mi ogółem Pan Sikora nie przeszkadza. Dodaje trochę kolorytu do czasami nadętych, bufonowatych komentarzy innych "mistrzów" słowa. Ale w trakcie wymian powinien się przymknąć, racja.
Szczerze, to brakuje mi trochę w komentarzu tenisowym w ESP czegoś na kształt tekstów Jarońskiego i Wyrzykowskiego. :wink:
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:Sikora powinien opatentować sposób pobierania tlenu... trajkocze i trajkocze bez przerwy.
Gdyby jeszcze miał coś istotnego do przekazania ale to jest Pudelek, Plotek, Kozaczek, Lansik, Pomponik razem wzięte.
Dobrze ujęte. Mi jedynie pasuje komentarz Olejniczaka i tej babki, Katarzyny jakiejś tam.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Komentatorzy tenisowi

Elf pisze:No, no... Ciekawie grają. Warto. :::gd:::
Gael swoje fikołki odczynia. :D
Miły komentarz, młodych panów. Cichutko podczas wymian... :::gd:::
Bongos pisze:Tak, komentarz bardzo przyjemny.
Którzy to panowie komentowali tak dobrze mecz Monfilsa z Federerem? Bo nikt w końcu nie podał.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Komentatorzy tenisowi

Na pewno Motylewski, jego tembr głosu wyjątkowo przypadł mi do gustu. Chyba z Olejniczkiem, ale tu już pewności nie mam.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Elf pisze:Na pewno Motylewski, jego tembr głosu wyjątkowo przypadł mi do gustu. Chyba z Olejniczkiem, ale tu już pewności nie mam.
Sernik piecz! :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentatorzy tenisowi

Sorry, ale Karol Stopa deklasuje towarzystwo. Kroku dotrzymuje mu tylko Dawid Olejniczak.

Mam ogromny szacunek dla reszty, ale zblazowanie Domańskiego, dionizyjskość Sikory, czy zbyt "techniczne podejście" Celta niezbyt mnie przekonuje. Co do kobiet... cóż, powiedzmy że dobrze współgrają z obecnym poziomem WTA. rotfl

A najlepsze jest to, że Eurosport deklasuje Polsat na niemal każdej płaszczyźnie. Dziennikarstwo w Polsce :::gd:::
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy tenisowi

fortomorrow pisze:zbyt "techniczne podejście" Celta niezbyt mnie przekonuje.
Jak dla mnie komentowanie Celta również bardzo na plus, nie przeszkadza mi jego zbyt "techniczne podejście" jak to nazywasz, oczywiście to tylko moja opinia.

Jest jeszcze jeden facet, którego komentowanie oceniam na plus, ale nie kojarzę teraz nazwiska.

Z kobiet kompletnie nikt.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentatorzy tenisowi

Jak dla mnie komentowanie Celta również bardzo na plus, nie przeszkadza mi jego zbyt "techniczne podejście" jak to nazywasz
Po prostu porównując z Sidorem, który jest dla mnie kwintesencją takiego stylu, Celt wypada blado. W ogóle Stopa+Sidor to dla mnie taka esencja jak Jaroński+Wyrzykowski conajmniej.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Re: Komentatorzy tenisowi

Basic pisze:Z kobiet kompletnie nikt.
Niesprawiedliwie byłoby nie wymienić Sakowicz-Kosteckiej.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:
Martinek pisze:Proponuję skupić się na meczu, a nie na komentarzu, naprawdę pomaga... :rolleyes:
Oj Martinek, Martinek... chyba nie bronisz mi krytykować komentatorskie partactwo? :]
Nie bronię, ale wygląda to co najmniej tak, jakby komentarz był w tym wszystkim najważniejszy. Czy naprawdę komentator aż tak przeszkadza w oglądaniu meczu tenisowego? :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Odp: Re: Komentatorzy tenisowi

Martinek pisze:Czy naprawdę komentator aż tak przeszkadza w oglądaniu meczu tenisowego? :)
Mnie owszem.
To mój problem. ES jest znośny ale i tak gdy leci mecz na ES2 przerzucam na angielski. Najgorzej kiedy mecze są na Polsatach i TVPS.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: ATP 500: Tokio 2014

Wanio co pieprzy o tej niezwykłej urodzie gry Radwańskiej i WSPANIAŁEJ TECHNICE to ręce opadają.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP 1000: Szanghaj 2014

Gdyby ktoś był tak mądry i wymyślił słowo "taśma" to by się Lorek nie musiał silić na "net kord"...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Szanghaj 2014

Dzisiaj wygrało stwierdzenie "tabernakulum artyzmu" w kontekście Rogera. Gość przeniósł oratorski onanizm na wyższy, niespotykany dotąd poziom.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2014, 15:47 przez fortomorrow, łącznie zmieniany 1 raz.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 1000: Szanghaj 2014

fortomorrow pisze:Dzisiaj wygrało stwierdzenie "tabernakulum artyzmu" w kontekście Rogera. Gość przeniósł oratorski onanizm na wyższy, niespotykany dotąd poziom.
Jakie teksty :D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 1000: Szanghaj 2014

fortomorrow pisze:Dzisiaj wygrało stwierdzenie "tabernakulum artyzmu" w kontekście Rogera. Gość przeniósł oratorski onanizm na wyższy, niespotykany dotąd poziom.
Też wymiękłem, zwłaszcza, że powiedział to po tym jak Fed zagrał zwykłego slajsowatego szczurka po linii w pół kortu. TomPL gra takich na pęczki i jest niedoceniony :)
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentatorzy tenisowi

Zaproście Lorka na komentowanie Waszych spotkań. Może koleś w końcu zrozumie, że coś jest nie tak, kiedy zawodnicy zamiast grać będą się słaniać na korcie ze śmiechu.

Ewentualnie kiedy warunkiem wygranego punktu będzie trafienie go w łeb. A najlepsze jest to, że dzisiaj był jeszcze jako-tako znośny. Są mecze gdy odlatuje do swojego magicznego świata zielonych Pól Elizejskich, gdzie jak siadasz na ławkę w parku to obok gra Mozart, a każdy pijak w pubie to potencjalny Bukowski.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

Wolę wieszcza Lorka od reszty komentatorów Polsatu, którzy nie mają pojęcia co się dzieje czy też są zbyt leniwi żeby przygotować się do komentowania spotkania.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Jutro podczas finału będziecie mieli Olejniczaka. To ja już wolę tenis "malowany słowem" Lorka. :-)
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Komentatorzy tenisowi

A mnie z kolei się podobało pierwsza trenerka Novaka patrzy z góry i nie może się nadziwić ilością błędów. :] No ale przynajmniej można się uśmiechnąć podczas komentarza Lorka. ;)
Prince Textreme Tour 100 310

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”