Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

ppeter pisze:Według mnie to Romer.
Mogłem przysiąc, że Romer ma, hmmm... "żywszy" komentarz. ;)
Dzięki za info.

Łedit: Miałeś rację. Adam Romer.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Komentatorzy tenisowi

Romer chyba trzecią zmianę "ciągnie" . Ile razy włączę Eurosport - to On (:] .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:
ppeter pisze:Według mnie to Romer.
Mogłem przysiąc, że Romer ma, hmmm... "żywszy" komentarz. ;)
Dzięki za info.

Łedit: Miałeś rację. Adam Romer.
A Ty miałeś rację z tym komentarzem, oglądałem kawałek debla, który komentował i mało mnie nie uśpił, faktycznie przydało by się więcej "dynamiki", bo przy jego brzmieniu głosu, monotonia to ostatnia rzecz na jaką powinien sobie pozwolić.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Komentatorzy tenisowi

Niebywałe, tyle lat oglądać i komentować tenis i nic z tego nie kumać, to trzeba być Domańskim. Ale klakierem jest przynajmniej wiernym.

Zresztą Olejniczak też od pewnego czasu drażni, on z kolei kuma, tylko ma problemy z przekazaniem tego słowem mówionym.
#NKrising
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Komentatorzy tenisowi

Według mnie Lewandowski całkiem nieźle się spisuje. Olejniczak nie jest zły, trochę za kolokwialny, ale przynajmniej nie przeszkadza. Natomiast narrator wszechwiedzący Karol Stopa, ciągle podnosi poprzeczkę mojej niechęci do niego... dobijają mnie te jego, pełne egzaltacji dywagacje... A to jak wczoraj tłumaczył Berdycha było żenujące, półgłówek obraża arbitra będąc świadomym swojego błędu, a ten powiada, że mógł nie zauważyć dubla w ferworze walki, parafrazując Czecha to, czy Pan Stopa miał kiedyś rakietę w ręce(?) <hiperbola> Nie wiem czy jest ktokolwiek grający w tenisa, kto nie wiedziałby o tym, że zagrał piłkę po drugim odbiciu od kortu. </hiperbola>
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Komentatorzy tenisowi

Obawiam się, że pan Karol miał rakietę w ręce jakieś 30x tyle co Ty, obawiam się również, że robił z niej 10x większy użytek.
#NKrising
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Komentatorzy tenisowi

sledz136 pisze:Według mnie Lewandowski całkiem nieźle się spisuje. Olejniczak nie jest zły, trochę za kolokwialny, ale przynajmniej nie przeszkadza. Natomiast narrator wszechwiedzący Karol Stopa, ciągle podnosi poprzeczkę mojej niechęci do niego... dobijają mnie te jego, pełne egzaltacji dywagacje... A to jak wczoraj tłumaczył Berdycha było żenujące, półgłówek obraża arbitra będąc świadomym swojego błędu, a ten powiada, że mógł nie zauważyć dubla w ferworze walki, parafrazując Czecha to, czy Pan Stopa miał kiedyś rakietę w ręce(?) <hiperbola> Nie wiem czy jest ktokolwiek grający w tenisa, kto nie wiedziałby o tym, że zagrał piłkę po drugim odbiciu od kortu. </hiperbola>
Krótko gram, ale bez problemu mogę sobie taką sytuację wyobrazić. Strzał w słońce.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy tenisowi

hokej pisze:
sledz136 pisze:Według mnie Lewandowski całkiem nieźle się spisuje. Olejniczak nie jest zły, trochę za kolokwialny, ale przynajmniej nie przeszkadza. Natomiast narrator wszechwiedzący Karol Stopa, ciągle podnosi poprzeczkę mojej niechęci do niego... dobijają mnie te jego, pełne egzaltacji dywagacje... A to jak wczoraj tłumaczył Berdycha było żenujące, półgłówek obraża arbitra będąc świadomym swojego błędu, a ten powiada, że mógł nie zauważyć dubla w ferworze walki, parafrazując Czecha to, czy Pan Stopa miał kiedyś rakietę w ręce(?) <hiperbola> Nie wiem czy jest ktokolwiek grający w tenisa, kto nie wiedziałby o tym, że zagrał piłkę po drugim odbiciu od kortu. </hiperbola>
Krótko gram, ale bez problemu mogę sobie taką sytuację wyobrazić. Strzał w słońce.
Też nie gram za wiele i w większości przypadków jestem w stanie powiedzieć czy zdążyłem odegrać zanim 2x się odbiła, ale na pewno nie powiem, że zawsze i wszędzie mam taką pewność. Zgadzam się z Hokejem.

Tutaj popieram Pana Stopę, że Berdych mógł w ferworze walki nie poczuć tego dubla... kwestia tylko czy faktycznie Berdych był pewny swego czy tylko grał, ale to już zupełnie inna bajka. Pan Stopa nie powiedział, że Berdych na pewno pomylił się w ferworze walki, tylko, że mógł to zrobić.
Ja akurat lubię pana Karola Stopę na komentatorskim staowisku. :::gd:::
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Komentatorzy tenisowi

HeadShot pisze:Obawiam się, że pan Karol miał rakietę w ręce jakieś 30x tyle co Ty, obawiam się również, że robił z niej 10x większy użytek.
Ależ nie ma czego. :wink: Posłużyłem się 'czeską' nomenklaturą, co wyraźnie zaznaczyłem. Skoro Stopa jej nie potępił, uznałem, że takie deprecjonowanie czyjejś wiedzy jest dopuszczalne...

Widzę, że nie powiedziane dosłownie zrozumiane nie będzie. Posłużyłem się wyolbrzymieniem, co również wyraźnie zaznaczyłem(sic!) więc retoryczność pytania nasuwa się sama... Dosadniej, wypowiedzią ad persona jak zrobił to Headshot, powiem tyle, że podejrzewam iż Berdych miał rakietę w ręce jakieś 30x więcej od was i robił z niej 10x większy użytek i doskonale wiedział, że ta piłka odbiła się dwa razy, a w tej sytuacji wyszła z niego jego butność i pieniactwo.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Komentatorzy tenisowi

sledz136 pisze:Widzę, że nie powiedziane dosłownie zrozumiane nie będzie. Posłużyłem się wyolbrzymieniem, co również wyraźnie zaznaczyłem(sic!) więc retoryczność pytania nasuwa się sama... Dosadniej, wypowiedzią ad persona jak zrobił to Headshot, powiem tyle, że podejrzewam iż Berdych miał rakietę w ręce jakieś 30x więcej od was i robił z niej 10x większy użytek i doskonale wiedział, że ta piłka odbiła się dwa razy, a w tej sytuacji wyszła z niego jego butność i pieniactwo.
Hmm... Nawet jeśli Berdych wiedział doskonale i zrobił to z premedytacją, to raczej nie na miejscu byłoby, gdyby Stopa wytykał mu "butność i pieniactwo". Ja to odebrałam jako hmm... próbę złagodzenia naszych emocji. :D Tzn. widzimy, że piłka odbiła się dwa razy i już, już rzucamy gromy na Czecha, to komentator stawia tezę, że on może wierzyć w to, że było inaczej.
Czasem, jak bardzo czegoś chcemy, to nam się wydaje, że tak jest. ;) Inaczej tenisiści nie braliby złych challengów. Przecież Stopa nie mówił, że Berdych ma rację, tylko że mogło mu się wydawać, mógł być przekonany o tym, że ją ma...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Komentatorzy tenisowi

Ależ doskonale zrozumiałem retoryczność pytania, natomiast jego kierunek był, ekhm, powiedzmy średnio trafny, biorąc pod uwagę osobę p. Stopy.
#NKrising
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

Elf pisze:
sledz136 pisze:Widzę, że nie powiedziane dosłownie zrozumiane nie będzie. Posłużyłem się wyolbrzymieniem, co również wyraźnie zaznaczyłem(sic!) więc retoryczność pytania nasuwa się sama... Dosadniej, wypowiedzią ad persona jak zrobił to Headshot, powiem tyle, że podejrzewam iż Berdych miał rakietę w ręce jakieś 30x więcej od was i robił z niej 10x większy użytek i doskonale wiedział, że ta piłka odbiła się dwa razy, a w tej sytuacji wyszła z niego jego butność i pieniactwo.
Hmm... Nawet jeśli Berdych wiedział doskonale i zrobił to z premedytacją, to raczej nie na miejscu byłoby, gdyby Stopa wytykał mu "butność i pieniactwo". Ja to odebrałam jako hmm... próbę złagodzenia naszych emocji. :D Tzn. widzimy, że piłka odbiła się dwa razy i już, już rzucamy gromy na Czecha, to komentator stawia tezę, że on może wierzyć w to, że było inaczej.
Czasem, jak bardzo czegoś chcemy, to nam się wydaje, że tak jest. ;) Inaczej tenisiści nie braliby złych challengów. Przecież Stopa nie mówił, że Berdych ma rację, tylko że mogło mu się wydawać, mógł być przekonany o tym, że ją ma...
Też tak to właśnie odebrałem, mimo że ja nie słyszałem co Pep mówił do sędzi. Żebym mógł w tej sytuacji krytycznie ocenić p. Karola Stopę, musiałbym skosić najpierw Berdycha, a nie warto. Dla mnie jest tak antypatyczny i nadęty, że za chwilę odleci i problem się sam rozwiąże.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Oglądam sobie nagrany mecz Feda z Monfilsem, i tak mnie wnerwia ten "drugi" komentator, fanatyk Djokovica, który takie głupoty pierniczy, że mnie zaraz trafi... Nie dość że z językiem polskim nie za bardzo to jeszcze stronniczość komentarza doprowadza mnie do...
Co mnie obchodzi za kim jest komentator??? :(
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

... jak komentator jest za Fedem to też Cię to tak strasznie drażni? :]
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

bugaloo pisze:... jak komentator jest za Fedem to też Cię to tak strasznie drażni? :]
Wreszcie ktoś to powiedział :) :::gd::: .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

bugaloo pisze:... jak komentator jest za Fedem to też Cię to tak strasznie drażni? :]
Tak, komentator ma być BEZSTRONNY.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Jacek iREM pisze:
bugaloo pisze:... jak komentator jest za Fedem to też Cię to tak strasznie drażni? :]
Tak, komentator ma być BEZSTRONNY.
W takim razie komentarz w języku polskim nie jest dla Ciebie. Poza jednym kibicem Novaka i jednym Rafy, wszyscy nasi komentatorzy ślinią się do Federera.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

Sikora powinien opatentować sposób pobierania tlenu... trajkocze i trajkocze bez przerwy.
Gdyby jeszcze miał coś istotnego do przekazania ale to jest Pudelek, Plotek, Kozaczek, Lansik, Pomponik razem wzięte.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:Sikora powinien opatentować sposób pobierania tlenu... trajkocze i trajkocze bez przerwy.
Gdyby jeszcze miał coś istotnego do przekazania ale to jest Pudelek, Plotek, Kozaczek, Lansik, Pomponik razem wzięte.
Proponuję skupić się na meczu, a nie na komentarzu, naprawdę pomaga... :rolleyes:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

Martinek pisze:Proponuję skupić się na meczu, a nie na komentarzu, naprawdę pomaga... :rolleyes:
Oj Martinek, Martinek... chyba nie bronisz mi krytykować komentatorskie partactwo? :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”