Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Komentatorzy tenisowi

Mi się czasami śmiać chce z tych wszystkich epitetów, porównań i innych środków pana Lorka.
Co do panów Tomaszewskich to straszy szczególnie przeszkadza mi w mówieniu w trakcie wymiany i ogólnie nieznajomości wyników. Co do syna to ja mam wrażenie, że on sam nie wie, o czym mówi. Podczas 30 minut oglądania meczu z jego komentarzem zdążył powiedzieć, że: gra jest do trzech wygranych setów, Novak opowiadał o rywalizacji z Novakiem i Carreno Busta miał szansę na przełamanie choć sam serwował.
Nikt się nawet nie zbliża się do komentarza pana Sidora.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

U B. Tomaszewskiego widzę tylko jedno się poprawiło, przestał smęcić o Jadzi ... ;)
Co do reszty szans na zmianę nie ma. Praca komentatora na żywo jest ciężka a ten facet ma chyba 94 lata (powyżej 90-tki). Ale to niczego nie może usprawiedliwiać.
Stacja jako taka go nie zwolni bo by dopiero awantura była. Poza tym ten człowiek poniekąd tą robotą żyje więc byłby to pewnie niezły gwóźdź to trumny a tego szefowie stacji boją się jak ognia.

Nie życzę mu źle, tak jak nie życzę źle innym ludziom, ale prawda jest taka, że pozostaje poczekać aż facet umrze bo sam raczej na refleksję się nie zdobędzie i nie odejdzie.
Jak już kiedyś pisałem, można przecież zaaranżować jakieś studio przed/po meczowe i tam by mógł się wypowiadać, dzielić anegdotami. W pracy na żywo już nie daje zwyczajnie rady.
Co nie zmienia faktu, że chyba każdemu życzę takiej kondycji fizycznej i umysłowej w tym wieku. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentatorzy tenisowi

Vivid pisze:U B. Tomaszewskiego widzę tylko jedno się poprawiło, przestał smęcić o Jadzi ... ;)
Co do reszty szans na zmianę nie ma. Praca komentatora na żywo jest ciężka a ten facet ma chyba 94 lata (powyżej 90-tki). Ale to niczego nie może usprawiedliwiać.
Stacja jako taka go nie zwolni bo by dopiero awantura była. Poza tym ten człowiek poniekąd tą robotą żyje więc byłby to pewnie niezły gwóźdź to trumny a tego szefowie stacji boją się jak ognia.

Nie życzę mu źle, tak jak nie życzę źle innym ludziom, ale prawda jest taka, że pozostaje poczekać aż facet umrze bo sam raczej na refleksję się nie zdobędzie i nie odejdzie.
Jak już kiedyś pisałem, można przecież zaaranżować jakieś studio przed/po meczowe i tam by mógł się wypowiadać, dzielić anegdotami. W pracy na żywo już nie daje zwyczajnie rady.
Co nie zmienia faktu, że chyba każdemu życzę takiej kondycji fizycznej i umysłowej w tym wieku. :::gd:::
Nie przejmuj się. Łymbledon już coraz bliżej. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

marcintenisozo pisze:Nie przejmuj się. Łymbledon już coraz bliżej. :wink:
Nie przejmuję się, akurat tego turnieju nie oglądam, nie trawię trawy. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentatorzy tenisowi

No tak. Trawa jest dla krów, nie dla pingwinów. :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

T. Tomaszewski stracił jedyną swoją zaletę - milczenie w czasie rozgrywaniu punktów.
Co więcej podczas meczu Almagro vs Giraldo chyba więcej dowiedziałem się o Nadalu niż o tych obu zawodnikach razem wziętych.

Komentatorskie dno. :::bd::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:T. Tomaszewski stracił jedyną swoją zaletę - milczenie w czasie rozgrywaniu punktów.
Co więcej podczas meczu Almagro vs Giraldo chyba więcej dowiedziałem się o Nadalu niż o tych obu zawodnikach razem wziętych.

Komentatorskie dno. :::bd::
Do tego w drugim gemie drugiego seta jak Almagro zagrał kilka dobrych piłek to Tomaszewski: chyba będzie trzeci set.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:... Co więcej podczas meczu Almagro vs Giraldo chyba więcej dowiedziałem się o Nadalu niż o tych obu zawodnikach razem wziętych.Komentatorskie dno. :::bd::
Nie dość, że o Nadalu w trakcie meczu Almagro/Giraldo - to jeszcze jakieś bzdury. Przynajmniej w kwestii pobocznej, ale akurat dla mnie sprawdzalnej, bo piłki nożnej. Dziś powiedział jakby w piłkę nożną grał TEN wujek. I na dodatek w Realu... rotfl
A grał Miguel Angel - czyli inny wujek - a na dodatek w Barcelonie.
Miguel Angel Nadal - "Bestia z Barcelony".
Tomaszewski w ogóle nie przygotowuje się do pracy. I potem plecie różne bzdury. Lorek - można go lubić lub nie - ale zawsze jest przygotowany. Bo nie wierzę, że te wszystkie szczegóły i ciekawostki, którymi nas raczy - ma w głowie. Mogą drażnić, mogą przypominać pudelka - ale nie są wyssane z palca.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

Majorka pisze: Tomaszewski w ogóle nie przygotowuje się do pracy. I potem plecie różne bzdury. Lorek - można go lubić lub nie - ale zawsze jest przygotowany. Bo nie wierzę, że te wszystkie szczegóły i ciekawostki, którymi nas raczy - ma w głowie. Mogą drażnić, mogą przypominać pudelka - ale nie są wyssane z palca.
To muszę Lorkowi oddać. Ten "kumpel" zawodników jest przygotowany, "młody" Tomaszewski zapomniał że dawno nie jest modelem i nie wystarczy się pokazać, albo mieć głos podobny do ojca.
Trzeba odrobić lekcje.
Dziś dwója!!!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

No Tomaszewskiego bardzo skrzywdzili tym składem półfinałów. Tak to grają zawodnicy, których zna niemalże każdy, a tu nieznany większości Giraldo i mało znany Almagro. Trzeba by się przygotować ale po co, można o czym innym pogadać... :rolleyes:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:No Tomaszewskiego bardzo skrzywdzili tym składem półfinałów. Tak to grają zawodnicy, których zna niemalże każdy, a tu nieznany większości Giraldo i mało znany Almagro. Trzeba by się przygotować ale po co, można o czym innym pogadać... :rolleyes:
Aż mi się przypomniała ksywa stacji jaką kiedyś widywałem na portalach dotyczących satelit i transponderów. Oddawała to co robią w tenisie idealnie.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Komentatorzy tenisowi

Hi, hi...
SPOILER:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

hokej pisze:Hi, hi...
SPOILER:
Nazwy obu ówczesnych stacji miały związek z krętkiem bladym. rotfl
SPOILER:
:]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Komentatorzy tenisowi

Wczoraj na trybunach realizatorzy pokazali Costę i Tomaszewski w te pędy zaczyna opowiadać, że to Alberto Costa, który wygrał Roland Garros w finale z Juanem Carlosem Ferrero bodajże w 2006 roku...
8:7 40:15
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Komentatorzy tenisowi

wwojtek pisze:Wczoraj na trybunach realizatorzy pokazali Costę i Tomaszewski w te pędy zaczyna opowiadać, że to Alberto Costa, który wygrał Roland Garros w finale z Juanem Carlosem Ferrero bodajże w 2006 roku...
Może pomyliło mu się z Parero, czy jak on to mówi...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

SevenUP pisze:Może pomyliło mu się z Parero, czy jak on to mówi...
Chyba miał fazę na dodawanie -o, bo przewinął się też Istomino.

Temat "profesjonalizmu" rodzimych komentatorów "tenisowych" (gros nie ma nic z tenisem wspólnego) to niekończąca się opowieść - brak wiedzy, paplanie głupot, nieposzanowanie podstawowych zasad komentowania spotkania tenisowego, komentator na pierwszym planie przed spotkanie, błędy językowe etc. itd. itp.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

fusette pisze:"Kołdra ciszy nasącza kort Manolo Santany".
Lorek i jego poezja. Proponuję obwołać go wieszczem narodowym. rotfl
Ale jaka cisza w trakcie wymian. :::cldno9:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

fusette pisze:Lorek i jego poezja. Proponuję obwołać go wieszczem narodowym. rotfl
Tja, a potem dać go do zinterpretowania na maturze. rotfl Najlepiej w formie porównania np. z Braćmi Figo Fagot. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Komentatorzy tenisowi

Nie, TT śpiewający na antenie "Wszystko się może zdarzyć" to już za wiele.
#NKrising
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

HeadShot pisze:Nie, TT śpiewający na antenie "Wszystko się może zdarzyć" to już za wiele.
Jak dla mnie to niech se nawet czasem zaśpiewa, byle przestał sapać i dyszeć do mikrofonu... :tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”