Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentarz sportowy

WarriorsOfAden pisze:Tego się nie da słuchać, zaraz coś mi się z uszami stanie...
To po co słuchasz? To się ogląda ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Komentarz sportowy

Vivid pisze:
WarriorsOfAden pisze:Tego się nie da słuchać, zaraz coś mi się z uszami stanie...
To po co słuchasz? To się ogląda ... :P
Czas zmienić złe nawyki i na mecze z komentarzem Pana S.S. dać wolne głośnikom w telewizorze... :tired:


Najlepsze było chyba to oburzenie z "nie rozumiem", jak się nie rozumie to się nie komentuje. Albo... któryś z kolei błąd Cibulkovej z FH (niewymuszony) po returnie Very i "O a o to pierwszy błąd Cibulkovej z forehand'u w tym meczu". (Albo coś podobnego padło.)


On jest na kacu, czy po prostu już pora spać bo już po wieczorynce?
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Dno jakie prezentuje para komentatorów w trakcie meczu Sereny Williams i Pironkovej podczas tegorocznego Eastbourne przekracza ludzkie pojęcie. Komentują wszystko dookoła ale nie co najważniejsze. Jeszcze posługiwanie się makaronizmami... Boże drogi, opcja wycisz tylko i wyłącznie.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Komentarz sportowy

Wiadomo co to za nowy "nabytek" Eurosportu, który obecnie komentuje mecz Sereny?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Nie wiem ale przynajmniej nie komentuje długości skarpetek zawodników... :tired:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Komentarz sportowy

El Diablo pisze:Nie wiem ale przynajmniej nie komentuje długości skarpetek zawodników... :tired:
Sylwester Sikora w całej okazałości! :D

To kolejny przykład po Tomaszewskim i Chojnowskim, że w pewnym wieku nie powinno się wykonywać tego zawodu.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Mouila pisze:To kolejny przykład po Tomaszewskim i Chojnowskim, że w pewnym wieku nie powinno się wykonywać tego zawodu.
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości... poza Stopą i Domańskim obecnie nie jestem w stanie słuchać nikogo.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Komentarz sportowy

El Diablo pisze:
Mouila pisze:To kolejny przykład po Tomaszewskim i Chojnowskim, że w pewnym wieku nie powinno się wykonywać tego zawodu.
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości... poza Stopą i Domańskim obecnie nie jestem w stanie słuchać nikogo.
A Sidor i Wiktorowski?

Sikora jest specyficzny, ale całkiem go lubię. A w porównaniu z Tomaszewskimi i Lorkiem, to on jest wręcz mistrzem świata w komentowaniu. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

W moim odczuciu w komentarzu Wiktorowskiego przebija się jego tenisowa przeszłość w negatywnym znaczeniu tego słowa...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Komentarz sportowy

Gary pisze: A Sidor i Wiktorowski?
:::gd::: :::gd:::
Muszę przyznać że Wiktorowski się sprawdził i mi osobiście przypadł do gustu.
Karol Stopa jest oczywiście poza konkurencją. Profesjonalista pełną gębą. Sidora również przyjemnie się słucha.
Wymienioną trójkę akceptuję całkowicie.
O kobietach komentujących rozgrywki nie będę się wypowiadał.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Komentarz sportowy

Ja osobiście jak Sylwester komentuje mecz to przełączam na angielską wersje językową i mam spokój :) Resztę komentujących mogę spokojnie słuchać, ale jego zwyczajnie nie daje rady...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Mouila pisze:
El Diablo pisze:Nie wiem ale przynajmniej nie komentuje długości skarpetek zawodników... :tired:
Sylwester Sikora w całej okazałości! :D

To kolejny przykład po Tomaszewskim i Chojnowskim, że w pewnym wieku nie powinno się wykonywać tego zawodu.
Eeeeee ja tam lubiłem duet Chojnowski - Domański, podobnie jak w pedałowaniu duet Wyrzykowski - Jaroński (biathlon też chyba komentują). Pasuje mi ich poczucie humoru.

Poza konkurencją jest Karol Stopa a pod kreską mam dziewczyny, młodego Tomaszewskiego, Tomaszewskiego seniora, tego od piłki w Polsacie i oczywiście najjaśniejszą gwiazdę polskiego dziennikarstwa tenisowego - Lorka.
Ten jest daleko poza zasięgiem pozostałych.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Jak widać gusta są różne, tylko jedno się pokrywa we wszystkich wypowiedziach, a mianowicie profesjonalizm Karola Stopy. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentarz sportowy

Karol Stopa, za to, że jest na czasie z nowoczesnymi "wynalazkami" tenisa.

Pod kreską jest ta kobieta, która komentowała chyba półfinał MC Nadal - Murray.
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

Ja uznaję jedynie Tomaszewskich :) Gdy oglądam tenis w Eurosporcie to wyciszam głos i włączam radio :P Po prostu nie zgadzam się z farmazonami głoszonymi przez komentatorów tej stacji :) Każdy ma swój gust!
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Komentarz sportowy

A ja nie trawię oglądania z polskimi komentatorami. Za dużo gadają. Anglojęzyczni komentatorzy są o parę klas lepsi. Nawet wolę niemiecki komentarz, chociaż rozumiem tylko trochę. ;-)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

RatRace pisze:A ja nie trawię oglądania z polskimi komentatorami. Za dużo gadają. Anglojęzyczni komentatorzy są o parę klas lepsi. Nawet wolę niemiecki komentarz, chociaż rozumiem tylko trochę. ;-)
Kiedyś Karol Stopa doszedł do autorefleksji w tym względzie (słusznej) i przez jakiś czas mniej mówił, a przede wszystkim nie mówił w trakcie wymian. Zauważyłem że jak go mecz nie wciąga to ucieka w tematy poboczne i biegnące wymiany wcale mu nie przeszkadzają. :wink:
Jednak jego ciepły ściszony głos nie jest natrętny na tle widowiska, a że nie sadzi farmazonów to i tak jest daleko przed peletonem.
Do tego nie jest nieomylny jak Sidor, pamiętam tylko jedna akcję z jego udziałem, kiedy to zaoponował Fibakowi, gdy ten na meczu Hewitta (AO) sugerował ze sędziowie nie powinni zwracać uwagi na ta drobne błędy stóp przy serwisie.
To był chyba ich ostatni wspólny komentarz, ale chyba nie za przyczynkiem p. Karola. :D

BTW od jakiegoś miesiąca nie widzę jego felietonów w Rzeczpospolitej w blogu "rotacja wsteczna". Ktoś wie co się dzieje? Jakiś transfer? Bardzo je lubiłem a teraz jakoś łyso.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Komentarz sportowy

PitS pisze:BTW od jakiegoś miesiąca nie widzę jego felietonów w Rzeczpospolitej w blogu "rotacja wsteczna". Ktoś wie co się dzieje? Jakiś transfer? Bardzo je lubiłem a teraz jakoś łyso.
Dzisiaj pojawił się pierwszy felieton po dłuższej przerwie. :) Też się zaniepokoiłam, zawsze regularnie wchodzę na bloga i wypatruje nowych wpisów, a tu cisza przez tyle tygodni.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

A myślałem że jestem jedynym którego zaniepokoiła ta przerwa, a tu proszę!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentarz sportowy

El Diablo pisze:A myślałem że jestem jedynym którego zaniepokoiła ta przerwa, a tu proszę! :)
Trzy osoby to już fanklub! :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”