Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Jacek iREM pisze:To dlatego tak kijowo grał! :::yay:::
Czyli co - kasiora? Nie dogadali się o kasiorę?
Cały czas nosi torbę Wilsona.
Przypominam, że kiedy Szarapowa grała Headem mając kontrakt z Prince'm też nie miała loga na strunach.

Można wysnuć wiele teorii na podstawie powyższych:
- Grigor przechodzi do Heada ale jeszcze obowiązuje go kontrakt z Wilsonem;
- trwają rozmowy odnośnie kontraktu Grigora z Wilsonem i Bułgar próbuje wywrzeć presję dając do zrozumienia, że jak nie Wilson to Head;
- Grigor testuje opcje konkurencji, które zostaną w razie potrzeby skopiowane przez Wilsona.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Jakoś fajnie było jak Baby Fed grał Wilsonem... :rolleyes:
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Ja myślę, że to jednak Artlight coś z Grigorem kombinują.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Zgadzając się z tym, co ED napisał powyżej o najbardziej prawdopodobnych przyczynach, dla których GD gra aktualnie nie-Wilsonem, muszę raz jeszcze (gdzieś już kiedyś o tym pisałem) zaznaczyć, że bardzo ciężko mi uwierzyć, że Wilson pozwoliłby sobie wydrzeć Grigora ze stajni. Stawiają na niego już od kilku lat i właściwie było dotąd jasne, że zamierzają uczynić go nową twarzą linii tenisowej po nieuchronnie się zbliżającej tenisowej emeryturze Rogera. Nie żeby aktualny status marketingowy GD był choćby zbliżony do tego, jakim cieszy się od lat Roger, ale potencjał z pewnością jest (niebrzydki, a nawet śliczny jak wzdychał mi ostatnio Obi, niezła technika, dobre wyniki z szansami na jeszcze więcej w przyszłości, jakieś tam zadatki na idola, do tego u boku zawsze jakaś Szarapowa - jak nie ta, to inna, itd., itp.). Jeśli jednak GD im ucieknie, to ciekawe na kogo postawią wśród chłopaków? Kohlschreiber czy Dolgopolov to jednak nie ten format, by sami ciągnęli cały wózek marketingowy Wilsona.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Djoko dali sobie wyrwać. Wszystko kwestia kasy. Grigor ma spory potencjał jako promotor marki, więc wszystko może się zdarzyć. Kto da więcej? :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Obiektyw pisze:Djoko dali sobie wyrwać. Wszystko kwestia kasy. Grigor ma spory potencjał jako promotor marki, więc wszystko może się zdarzyć. Kto da więcej? :)
No tak, tu rzeczywiście możesz mieć rację. Skoro Djoko nie dali rady zatrzymać, to może i o Grigora nie specjalnie walczyć będą.

Obi - może przeniesiesz się do Wilsona? Stajnia wyraźnie potrzebować będzie nowych graczy, zdolnych rozpalić serca i umysły fanów tenisa na całym świecie :D .

Przynajmniej jeden problem Wilson miałby z głowy - trudność sprawienia, by przeciętny (a wręcz baaardzo przeciętny) tenisista amator mógł się utożsamiać ze swoim idolem. W tym przypadku, ta "przepaść" jakby mniejsza się stawała rotfl ....ot taki rów, rowek, roweczek do łatwego przeskoczenia... :D .
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

A może Head chce zawalczyć o Grigora, żeby zrobić wspólną kampanię z Marią. Interesująca opcja. :rolleyes:
Artlight pisze:Obi - może przeniesiesz się do Wilsona? Stajnia wyraźnie potrzebować będzie nowych graczy, zdolnych rozpalić serca i umysły fanów tenisa na całym świecie :D .
Wilson mnie namawiał już dość dawno temu, jednak ja jestem wierny Yonex'owi. To z rakietami tej marki osiągam największe sukcesy. Nie dalej jak wczoraj pokonałem "młodą strzelbę", niejakiego Artlight'a zwanego Postrachem Kortu nr2 na Pro-Play'u.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Obiektyw pisze:Djoko dali sobie wyrwać. Wszystko kwestia kasy. Grigor ma spory potencjał jako promotor marki, więc wszystko może się zdarzyć. Kto da więcej? :)
No i kto ile ma do rozdysponowania. Pamiętacie jak Dawidienko się śmiał, że Prince w zasadzie całą pulę $$$ przeznacza na Szarapową?

Poza tym Grigorowi Head nie jest obcy. To właśnie ramami tego producenta grał na początku kariery.
Obrazek

Tak jeszcze myśląc o Djokovicu to u niego historia podobna. Zaczynał od Heada, przeszedł do Wilsona, wygrał AO i wrócił do Heada.
W przypadku Dimitrova brakuje tylko potwierdzenia w postaci wygranej w turnieju WS.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Obiektyw pisze:Ja myślę, że to jednak Artlight coś z Grigorem kombinują.
Ja cały czas ewentualną zmianę marki u GD rozpatruję przez ostatni zakup Artlighta, za parę lat zostanie Bułgarowi tylko Pro's Pro.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

A może Head dał dużo, dużo bo mu mordki do reklamy Prestige'a brakuje? Simon to nie as... rotfl
El Diablo w temacie [url=http://www.tenis.net.pl/forum/viewtopic.php?f=110&t=15650][b]Prince 2015[/b][/url] pisze:[...]
Zresztą trend wrzucania na podobną/tą samą farbę nie dotyczy tylko Wilsona, Babolat Pure Strike Ctrl... i wszystko jasne. :::bd::

To takie moje obserwacje. ;)
A o co chodzi z Tym Pure Strike CTRL? Babolat na TT napisał, że takowa będzie (Stosur)... Pure Control pomalowany na PS i tak sprzedawany? :rolleyes:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince 2015

logigamer pisze:Oooo słuszne wnioski. Świetne podsumowanie trendu jak i samej dziwnej polityki (braku?!) Prince'a! :::gd:::

A co co chodzi z Tym Pure Strike CRTL? Babolat na TT napisał, że takowa będzie (Stosur)... Pure Control pomalowany na PS i tak sprzedawany? :rolleyes:
Babolat generalnie powtarza niejako manewr z (nie)sławnymi Aerostormami w szacie graficznej APD - przypomnę, identyczna farba z innym napisem na ramie (bez dobrych zbliżeń nie dojrzysz), niedostępny w sklepach.

O co dokładnie chodzi...
Zawodnicy promujący Pure Controle dostali te same ramy z farbą Pure Strike'ów ALE z napisem na ramie Pure Strike Ctrl.
Czym są PS Ctrl? Niczym innym jak rakietami z matryc Pure Stormów/Controli w nowej odsłonie i farbie.
Poza tym dorzucili, również na polskiej stronie magiczny zwrocik...
ZAWODNICY TEAMU Babolata MOGĄ GRAĆ MODELEM DOSTOSOWANYM DO ICH POTRZEB LUB INNYM NIŻ TU WSKAZANY.
Jedynym zgrzytem jest fakt iż na stronie Babolata jak i w sklepach odsyłacze są do normalnych, sprzedawanych obecnie Pure Strike'ów, nie ma wzmianki o czymś takim jak Pure Strike Ctrl... no ale przecież mają na stronie napisane iż mogą kłamać, prawda?

Jedyne co mnie irytuje w tym wszystkim to stanowisko i podejście Babolata. Cały czas przedstawiciele tego producenta próbują go wybielać i lobbować tezę iż Babolat jest uczciwy w przeciwieństwie do reszty producentów. No błagam.

Smutniejsza jednak jest postawa niektórych jednostek w tym wszystkim, którą można podsumować zdaniem - kłamcie, wyciągajcie ode mnie pieniądze, mnie to nie przeszkadza.

Jak klient ma odróżnić, że np. Sam Stosur gra inną ramą niż Pure Strike skoro na stronie producenta tak sugerują?
Wg Babolata dzięki tym srebrno-szarym napisom na czarnym tle*: Pokaż!

* - Tj. zakładam, że to jest Ctrl gdyż mimo iż są to fotki w bardzo wysokiej rozdzielczości to i tak odcyfrować tych znaczków nie sposób.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Dzięki ED za wyjaśnienie tego CTRL!!!

Babolat Official do tej pory mówił jak piszesz, że oni tylko dostosowują nie kłamią. Chyba potencjał im się skończył tych 'mniejszych ściem'. :)

Coś nowego słychać w temacie Grigora i migracji do Head'a jako twarzy serii Prestige? :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

logigamer pisze:Coś nowego słychać w temacie Grigora i migracji do Head'a jako twarzy serii Prestige? :)
Cisza, a u Grigora cały czas wyczerniony Head. Tutaj fotka z Acapulco.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

El Diablo pisze:Cisza, a u Grigora cały czas wyczerniony Head. Tutaj fotka z Acapulco.
Ciekawie ołów rozmieszczony...albo mam zwidy O_O .
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Artlight pisze:Ciekawie ołów rozmieszczony...albo mam zwidy O_O .
Zwidów nie masz ale nie jest to takie nietypowe.
Kojarzysz tego pana? :wink:

A tu fajna fota pokazująca iż jest również ołów pod zderzakiem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Hmm.. ED - czyżby spod tej czarnej farbki na Headzio-Wilsonie Grigora (bo może te zmiany to w porozumieniu z Wilsonem w ramach poszukiwań nowej ramy dla GD - zwróć uwagę, że naklejka na ramie ze specyfikacją ma logo Wilsona) wystawał czerwony primer?

Jeśli tak, to co może być bazą?
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Artlight pisze:... zwróć uwagę, że naklejka na ramie ze specyfikacją ma logo Wilsona...
Przecież to jest z serwisu naciągającego struny.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

El Diablo pisze:
Artlight pisze:... zwróć uwagę, że naklejka na ramie ze specyfikacją ma logo Wilsona...
Przecież to jest z serwisu naciągającego struny.
Niekoniecznie. Tego typu naklejki na demówkach ładują też producenci, gdzie piszą zawodnikowi, którą wersją testowanej ramy gra. Chyba, że masz lepsze zdjęcie?

Gdyby operacja nie była wspierana przez Wilsona, to nie zadawałby sobie "trudu" naklejania tam czegokolwiek z logo Wilsona. Powiem więcej, będąc w Nike, gdybym kończył kontrakt z Wilsonem i nie chciał ich już reklamować, to i thermobag wziąłbym "na póki co" od Nike, zanim będę mógł oficjalnie nosić np. Heada. A Grigor nadal paraduje z torbami Wilsona. Jak dla mnie, to wygląda raczej jak poszukiwanie nowej ramy przez GD w ramach współpracy z Wilsonem, co oczywiście nie wyklucza grania zaczernionym Headem, na wzór którego Wilson ma mu coś u siebie wyprodukować prędzej czy później. Ale to oczywiście jedynie spekulacje.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Artlight pisze:Niekoniecznie. Tego typu naklejki na demówkach ładują też producenci, gdzie piszą zawodnikowi, którą wersją testowanej ramy gra. Chyba, że masz lepsze zdjęcie?
Oznaczenie jego ram zgodnie z kodem zawodniczym* Heada masz bliżej mostka - czarna naklejka, białe numerki i cyferki.
Artlight pisze:Gdyby operacja nie była wspierana przez Wilsona, to nie zadawałby sobie "trudu" naklejania tam czegokolwiek z logo Wilsona.
Wilson serwisuje ten turniej.
Artlight pisze: Powiem więcej, będąc w Nike, gdybym kończył kontrakt z Wilsonem i nie chciał ich już reklamować, to i thermobag wziąłbym "na póki co" od Nike, zanim będę mógł oficjalnie nosić np. Heada.
Jeśli kontrakt obowiązuje to:
1. Termobag nosić musisz.
2. Nie możesz mieć loga na strunach bo rama nie jest Wilsona chyba, że producenci się dogadają między sobą.
Artlight pisze: A Grigor nadal paraduje z torbami Wilsona. Jak dla mnie, to wygląda raczej jak poszukiwanie nowej ramy przez GD w ramach Wilsona, co oczywiście nie wyklucza grania zaczernionym Headem, na wzór którego Wilson ma mu coś u siebie wyprodukować prędzej czy później. Ale to oczywiście jedynie spekulacje.
Zobaczymy, plotki mówią, że po zakończeniu kontraktu ma być twarzą nowej linii Prestige.

* - Przypominam czym innym jest kod zawodnika, a czym innym oznaczenie matrycy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny 2015

Super ED, dzięki za szczegółowe info! :::gd:::
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem

Wróć do „Sprzęt zawodników”