tenis-pasja
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 12:35
Kontakt: Strona WWW

Polacy atakują

Nie wiem czy wszyscy znają polskiego tenisistę Janowicza Jerzego, dla tych którzy słyszą to nazwisko po raz pierwszy oznajmiam, że Jerzy jest już na 160 miejscu w rankingu ATP i kwestią czasu jest jego wejście do pierwszej setki.
Do gry wróciła po kontuzji wróciła także Urszula Radwańska ( której potencjał tenisowy jest większy od starszej siostry ), a jej o rok młodsza koleżanka Magda Linette awansowało do Top 200.
Jestem bardzo dumny z naszych młodych zawodników, pierwszy raz od czasów Fibaka polski tenis odbija się od dna i miejmy nadzieję, że wzniesie się na wyżyny.
Zapraszam na stronę http://tenis-pasja.blogspot.com
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polacy atakują

Już mi się nawet śmiać z tego nie chce ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

A mi szydzić...
Piotr Szyba.
tenis-pasja
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 12:35
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

A co w tym śmiesznego?
Zapraszam na stronę http://tenis-pasja.blogspot.com
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

A czego się spodziewałeś obwieszczając jako Bóg wie jaki sukces awans do czwartej pięćdziesiątki rankingu? :::loled:::

Na chwilę obecną jest to poziom Challengerowy... Czym tu się zachwycać? ...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polacy atakują

I ta kwestia czasu na Top 100, oby go starczyło... na dłuższy pobyt w Top 200...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

tenis-pasja pisze:...Jerzy jest już na 160 miejscu w rankingu ATP i kwestią czasu jest jego wejście do pierwszej setki.
Prorok czy chętny na teletubisiową torebkę? :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Dj Buhh
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 22 sie 2008, 01:14

Re: Polacy atakują

Poziom Challengerowy to już jest duży sukces i osiągnięcie. No ale dla kogoś, kto się zachwyca tylko TOP 10 to jest "nic"...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

Dj Buhh pisze:Poziom Challengerowy to już jest duży sukces i osiągnięcie.
Rzuć to hasło w Rosji na pewno się zgodzą :::loled:::

Spójrz na inne sporty... Twoim zdaniem tam tyły to też osiągnięcie? ...

2 czy 3 ligę też podziwiasz w innych sportach?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Polacy atakują

No ale jednak z łapanki do Challengerów nie biorą...
#NKrising
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

HeadShot pisze:No ale jednak z łapanki do Challengerów nie biorą...
A w 2 czy 3 lidze gra się za piękne oczy? Czy od razu oznacza to że jest to osiągnięcie o którym trzeba informować w mediach? ...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Polacy atakują

W mediach może nie, aczkolwiek gdybym ja miał być sportowcem grającym w 2 lidze bądź nawet Futuresach, to byłbym już z siebie zadowolony.
#NKrising
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

Grałem w 2 lidze (wprawdzie epizodycznie), ale nie byłem z siebie zadowolony. :::loled:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: Polacy atakują

tenis-pasja pisze:Nie wiem czy wszyscy znają polskiego tenisistę Janowicza Jerzego, dla tych którzy słyszą to nazwisko po raz pierwszy oznajmiam, że Jerzy jest już na 160 miejscu w rankingu ATP i kwestią czasu jest jego wejście do pierwszej setki.
Do gry wróciła po kontuzji wróciła także Urszula Radwańska ( której potencjał tenisowy jest większy od starszej siostry ), a jej o rok młodsza koleżanka Magda Linette awansowało do Top 200.
Jestem bardzo dumny z naszych młodych zawodników, pierwszy raz od czasów Fibaka polski tenis odbija się od dna i miejmy nadzieję, że wzniesie się na wyżyny.
Wchodzisz na najlepsze forum tenisowe w tym kraju i oznajmiasz nam kim są Jerzy Janowicz, Magdalena Linette i Urszula Radwańska. Na przyszłość proponuję przeglądać fora nim założysz równie "mądry temat". Stworzyłeś wątek o randze śmiecia (inaczej tego nazwać nie potrafię), bo wcześniej i Jerzyka i Madzię i siostrzyczki Radwańskie zdążyliśmy sobie przedyskutować. Odnośnie Twoich rewelacji pragnę tylko zwrócić uwagę, że od miejsca 160 do pierwszej setki jest długa droga. A w kwestii potencjału polskiego tenisa przestudiuj sobie, gdzie na ogół biało-czerwoni trenują. Potem możesz bić pokłony w stronę PZT i genialnego systemu szkolenia.
jordania
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2010, 17:13

Re: Polacy atakują

Ja dopiero zaczynam naukę gry w tenisa, zaczynam oglądać mecze, śledzić wiadomości itd, i na przykład dla mnie informacja o Jerzym wniosła coś nowego. To, że forum te uważa się za najlepsze forum tenisowe w Polsce nie oznacza że człowiek, który jest laikiem albo nie śledzi na bieżąco od x lat tenisa nie ma prawa się wypowiedzieć. Mi osobiście ten post się przydał, a że są tu ludzie którzy tenisem interesują się nie od wczoraj to nie znaczy że muszą krytykować takie posty, przecież kogo to boli że ktoś napisał sobie taki post? Po prostu jeśli już to wiesz nie odpisuj, załóż nowy ciekawszy temat na bardziej zaawansowanym poziomie . Chyba że ktoś uważa że forum te przeznaczone jest jedynie dla weteranów, a nowicjusze zaniżają tylko poziom... Byłoby to naprawdę żałosne myślenie.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Polacy atakują

Zanim coś takiego napiszesz, to przejrzyj tematy w tym dziale. Masz tu kopalnię informacji o wszystkim: od stylu gry do koloru majtek. Nie wiem, czy wiesz, ale na tym forum wypowiadają się ludzie, którzy na tenisie sobie zęby połamali i znają się na nim naprawdę świetnie. Czytaj i ucz się!
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

jordania pisze: Chyba że ktoś uważa że forum te przeznaczone jest jedynie dla weteranów, a nowicjusze zaniżają tylko poziom... Byłoby to naprawdę żałosne myślenie.
Nie, nie jest dla weteranów. Każdy inżynier budownictwa może budować dom a nie tylko ten doświadczony. Nie oznacza to jednak że ten pierwszy ma prawo go zbudować bez dachu, albo bez obliczeń (bo jeszcze nie poznał wszystkich norm). Jak czegoś nie wie to szuka a nie pisze w dokumentacji że nie ręczy za konstrukcje bo jest niedoświadczony.
Nie nazbyt zawiła przenośnia? Trafiła? :::ref_stop:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polacy atakują

robpal pisze:...Nie wiem, czy wiesz, ale na tym forum wypowiadają się ludzie, którzy na tenisie sobie zęby połamali i znają się na nim naprawdę świetnie...
A niektórzy zębów nie zdążyli, ale kolano już tak :oops: (:]

Jordania, tu nie chodzi o to, że Ktoś napisał jakieś głupoty w poście, tylko bardziej chodziło o to, że tego typu dyskusje były już sporo razy przerabiane na forum w innych tematach, postach itp... a ten Ktoś nie czytał tych tematów, żeby zobaczyć co i jak, tylko po prostu założył nagle taki wątek...
Obrazek Speed Graphene MP
jordania
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2010, 17:13

Re: Polacy atakują

Dobrze, być może użytkownik tenis-pasja nie przeczytał wszystkich postów na tym forum, być może nie przeszukał forum i nie zapoznał się z wątkami, które już były dyskutowane. Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że mi ten post się w jakiś sposób przydał i nie uważam, że tenis-pasja zrobił coś tak okropnego żeby go za to krytykować. Odnośnie inżynierów budownictwa, to dlaczego ktoś nie może zbudować domu bez dachu? Może akurat znajdzie się amator na dom tego typu, może amator ten nie będzie w nim mieszkał przez cały rok, ale od czasu do czasu, tak jak amator zaglądający co jakiś czas na różne fora. I właśnie jemu taki dom bez dachu może się podobać. Dlatego jeżeli znajdą się chętni na domy bez dachów takie domy niewątpliwie powstaną.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polacy atakują

jordania pisze:Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że mi ten post się w jakiś sposób przydał i nie uważam, że tenis-pasja zrobił coś tak okropnego żeby go za to krytykować.
Gdybyś poszukała to byś znalazła.

A Regulamin forum jest jasny...
Regulamin #3 pisze:Nie dubluj wątków! Przed założeniem tematu sprawdź, czy podobny już nie istnieje.
Temat otwarty. Można go "reaktywować" dopisując swoją opinię.
jordania pisze:...tak jak amator zaglądający co jakiś czas na różne fora.
Opcja "Szukaj" nie boli.

A my cenimy sobie stałych bywalców, a i te osoby zdają się być zadowolone z obecnego stanu rzeczy skoro coroczny (a od 2010 co półroczny :] ) Turniej Forumowiczów z roku na rok jest coraz bardziej popularny o czym świadczy coraz większe grono w ramach którego jest rozgrywany. Obrazek

Poza tym to jak wcześniej napisałem na razie to nie są wielkie wyniki. Polacy atakują? Co? Krawężnik? ... Jak osoby wymienione wyżej wejdą do pierwszej setki i zaczną "atakować" 50-tkę to wtedy pogadamy. W przypadku ATP jest jednak trochę inaczej bo konkurencja mimo wszystko większa.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”