Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

zeus pisze:Vivid chodzi mi o to, że jestem konserwatywny i z dużym przymrużeniem oka patrzę na te wszystkie zmiany szkoleniowców w przerwach miedzy sezonami. Lubię stałość, spójność współpracy. Coś budowane latami, a nie ludzie popracują razem dwa sezony i koniec. Popieram takie relacje między szkoleniowcem, a zawodnikiem coś na zasadzie "ojciec" - "syn". Aby poznać człowieka potrzeba kilku lat tak jak narzeczeni dopiero po 3-4 latach znajomości decydują się na ślub. Nie poznasz osobowości drugiej osoby przez dwa lata. Ja przynajmniej tak uważam jak napisałem 6 grudnia wieczorem, że ciężko mi się doszukać pozytywów tej współpracy. Ja określiłbym tą relację jako "majstrowanie" przy idealnej wtedy grze Serba pod koniec roku 2013.
Nie każdy tyle potrzebuje, i to tyle.
Natomiast co do relacji zawodnik - trener to ma ona sens tylko dotąd, dokąd trener może coś wnosić do gry zawodnika.
Każda formuła kiedyś się wyczerpuje, może po 2-3 miesiącach, może i po 10 latach. Wpływa na to wiele spraw.
hokej pisze:Rozstanie z klasą, jeszcze farba drukarska nie wyschła, a już Becker wyskakuje publicznie z tekstami typu "Novak za mało trenował".
Jak mnie takie indywidua drażnią... .
Z tego co pamiętam to Becker ani nie był umysłem lotnym, ani taktownym ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Novak Djokovic

zeus pisze:Vivid chodzi mi o to, że jestem konserwatywny i z dużym przymrużeniem oka patrzę na te wszystkie zmiany szkoleniowców w przerwach miedzy sezonami. Lubię stałość, spójność współpracy. Coś budowane latami, a nie ludzie popracują razem dwa sezony i koniec. Popieram takie relacje między szkoleniowcem, a zawodnikiem coś na zasadzie "ojciec" - "syn". Aby poznać człowieka potrzeba kilku lat tak jak narzeczeni dopiero po 3-4 latach znajomości decydują się na ślub. Nie poznasz osobowości drugiej osoby przez dwa lata. Ja przynajmniej tak uważam jak napisałem 6 grudnia wieczorem, że ciężko mi się doszukać pozytywów tej współpracy. Ja określiłbym tą relację jako "majstrowanie" przy idealnej wtedy grze Serba pod koniec roku 2013.


Od pracowania latami jest Marian Vajda - Becker miał pewnie wnieść inną jakość do zespołu i to chyba się udało. W końcu w czasie tej współpracy Novak wygrał bodaj 6 WS. Jeszcze lepiej widać to we współpracy Lendla z Murkiem. Tylko po Lendlu widać, że jest silną osobowością , a co do Beckera można tylko spekulować - zważywszy na jego "średnie jakościowo" wypowiedzi o czym pisze Hokej.
Swojego czasu labidziliśmy na forum, że Rafa nie wpuścił trochę świeżego powietrza do swojego zespołu - no ale już przepadło ;( .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
arez
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 24 sie 2014, 23:57
Lokalizacja: Radomsko

Re: Novak Djokovic

Coś czuję, że Serb może rakietę wkrótce zmienić. Może wróci do Wilsona, a może przejdzie do stajni Srixona. :D
Yonex VCORE Tour 89 (x2)
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Novak Djokovic

Według doniesień mediów, jeszcze niepotwierdzonych przez samych zainteresowanych, państwo Djokoviciowie spodziewają się drugiego dziecka.
Coś mi się wydaje, że teraz tenis dla Novaka nie będzie już tak ważny...
KoniecTenisa

Re: Novak Djokovic

Kobiety potrafią wszystko zniszczyć. :-) Rożer kilka lat się podnosił po tych nokautach a Rafał jakby niewzruszony...
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: Novak Djokovic

Wszystko jasne teraz ze słabszą formą trzeba było się mocno wypłukać żeby "strzał" był dobry...
Ale wszystko przed nim Fedzia odchował trochę i już WS jest. :)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

To co się dzieje z Nadalem? Ta jego bezpłodna?
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: Novak Djokovic

Jurek Kiler pisze:To co się dzieje z Nadalem? Ta jego bezpłodna?
Może jest impotentem. :) Można by coś powiedzieć na ten temat gdyby ogłosili, że się starają i nic...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

picnic pisze:
Jurek Kiler pisze:To co się dzieje z Nadalem? Ta jego bezpłodna?
Może jest impotentem :)..
A może nie są felerni - a żyją w XXI wieku i wiedzą jak to sie robi żeby nie mieć?
:wink:
Małych Nadali - bratanic i bratanków - dostatek. Ród nie zginie. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Novak Djokovic

Jurek Kiler pisze:To co się dzieje z Nadalem? Ta jego bezpłodna?
Może zwyczajnie jeszcze nie chcą... Może wolą zaplanować to dopiero na czas po zakończeniu kariery Rafy, żeby nie latać po świecie z dzieckiem i oszczędzić mu długiej rozłąki z rodzicem co chwilę.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

Niszczycie teorie o wypłukaniu, a by pasowała, bo przez dwa lata grał słabo.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Novak Djokovic

Jurek Kiler pisze:Niszczycie teorie o wypłukaniu, a by pasowała, bo przez dwa lata grał słabo.
Wypłukał się i zaczął grać lepiej?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Sebex pisze:
Jurek Kiler pisze:Niszczycie teorie o wypłukaniu, a by pasowała, bo przez dwa lata grał słabo.
Wypłukał się i zaczął grać lepiej?
Tak, zrzucił brzemię winy. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

Sebex pisze:
Jurek Kiler pisze:Niszczycie teorie o wypłukaniu, a by pasowała, bo przez dwa lata grał słabo.
Wypłukał się i zaczął grać lepiej?
Nie, po prostu po dwóch latach przestał się starać, więc znowu mógł coś konkretnego przyładować. :P
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Novak Djokovic

Serb w przyszłym tygodniu zagra z dziką karta w Acapulco.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Novak Djokovic

Ciekawe czy Nowak potraktuje Acapulco poważnie, czy tylko zgarnie startowe pod stołem czekając na poważniejsze turnieje....
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Novak Djokovic

Roger pisze:Ciekawe czy Nowak potraktuje Acapulco poważnie, czy tylko zgarnie startowe pod stołem czekając na poważniejsze turnieje....
Nie sądzę żeby chodziło o startowe - Novak odpadł w 2 rundzie AO i chce przed Mastersami trochę pograć zwłaszcza, że broni fury punktów aż do czerwca.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Szakalova
Bywalec
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 21 sty 2013, 12:08

Re: Novak Djokovic

Tenisówka pisze: Nie sądzę żeby chodziło o startowe - Novak odpadł w 2 rundzie AO i chce przed Mastersami trochę pograć zwłaszcza, że broni fury punktów aż do czerwca.
Czytałam, że turniej jest już dawno wyprzedany więc organizatorzy nie musieli dokupować magnesu dla widzów.
Nole chyba po prostu chce pograć.
Albo uciec z domu przed ciążowymi humorami Jeleny :wink: .
Tak czy inaczej niezła obsada, szkoda, że znowu godziny nocne :dvl(:
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

Czytałem z tydzień temu, że nie ma zamiaru przyjmować dzikiej karty w Dubaju, bo chce inaczej/lepiej przygotować się do marcowych mastersów. Więc albo zmienił zdanie albo sypneli mocno groszem.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Novak Djokovic

Jurek Kiler pisze:To co się dzieje z Nadalem? Ta jego bezpłodna?
Albo on. :wink: Na czas przyjmowania dopingu (np. testosteronu) jest się bezpłodnym, nie można zostać ojcem, choćbyś próbował dzień i noc. Dopiero jak zejdzie się z bomby i przysadka mózgowa zacznie ponownie produkować swój naturalny męski hormon - wtedy można działać.

Oczywiście nie twierdzę, że Rafcio jest dopingowiczem. Hipotetyczna teoria, aby nie było zbyt nudno. ;-P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”