Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Djoko bardzo fajny strój na tegorocznym RG. :::gd:::
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Djoker_fan
TROLL
Posty: 156
Rejestracja: 10 kwie 2015, 22:23
Lokalizacja: Legionowo

Re: Novak Djokovic

Tak. Koszulka w kolorze mączki. I czarne spodenki,dobrze się to prezentuje a z pucharem muszkieterów wyglądałoby jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Novak Djokovic

Może pożyczyć od Rafy jeden do selfi rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Novak Djokovic

Trener Novaka pan Borys B. postanowił podpromować właśnie ukazującą się książkę i powiedział, czy też napisał w owym dziele o animozjach pomiędzy Serbem a Federerem - oraz wypowiedział się niezbyt pochlebnie o charakterze Szwajcara :::jezor::: .
Słaby to chwyt :tired: i Dziokowicz musi być zachwycony rotfl .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Jaki ten BB jest żenujący... wcale się nie dziwię dlaczego Agassi tak go nie lubił. Wrrr.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Novak Djokovic

No i dobrze, wszyscy myślą że Federer jest taki nieskazitelny..
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Novak Djokovic

Tenisówka pisze:oraz wypowiedział się niezbyt pochlebnie o charakterze Szwajcara .
A co w tym złego? Federer na korcie jak przegrywa ważne mecze dla siebie to potrafi ładnie "wybuchnąć" w trakcie. Może był trochę zbyt szczery i nie wypada tak publicznie mówić (cokolwiek on tam powiedział bo nie słyszałem) o tym ale cóż... ;-P Jak wyżej - Federerowi sporo brakuje do "nieskazitelności".
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Novak Djokovic

Borysek tak zna Federera ? Rude to wredne jednak.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: Novak Djokovic

Nie wiem czy już było. http://www.ajdethemovie.com/
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
fufu10
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 16 cze 2009, 16:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Novak Djokovic

No właśnie przed chwilą oglądnąłem. Nie przepadam za Novakiem i może ten filmik trochę zmiękczy mój stosunek do niego. :)
NTRP-4.0
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: Novak Djokovic

Też nie jestem jakimś jego zagorzałym fanem, choć doceniam jego osiągnięcia tenisowe. Ale filmik fajny i cel godny pochwały.
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Novak Djokovic

Teraz przeczytałam, że autorką filmu jest Polka.
http://ofsajd.onet.pl/faceci/djokovic-o ... =onetsg_fb
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Novak podczas półfinału w Montrealu czuł zapach marihuany. Pewnie ktoś na trybunach? Pytanie tylko skąd on zna ten zapach :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Novak Djokovic

Jakuboto pisze:Novak podczas półfinału w Montrealu czuł zapach marihuany. Pewnie ktoś na trybunach? Pytanie tylko skąd on zna ten zapach :P.
Pewnie z literatury, jak wszyscy :wink: .
Też sobie o tym pomyślałam.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Tenisówka pisze:
Jakuboto pisze:Novak podczas półfinału w Montrealu czuł zapach marihuany. Pewnie ktoś na trybunach? Pytanie tylko skąd on zna ten zapach :P.
Pewnie z literatury, jak wszyscy :wink: .
Też sobie o tym pomyślałam.
Z literatury w sensie, że zawijał w kartki z książek? Może z Winning Ugly B. Gilberta rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Novak Djokovic

Nole można lubić lub nie. Dla jednych osiągnął duźo dla innych nie. Ma chwile słabości (np. Łamanie rakiet) ale to pokazuje tylko, że jest człowiekiem i ma emocje. Jednak jednego nie można mu odmówić. Jako człowiek jest wspaniały i jest bardzo dobrym przykładem dla młodych zawodników:
[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=snEPFEu54BY[/youtube]
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Novak Djokovic

Sebex pisze:Nole można lubić lub nie. Dla jednych osiągnął duźo dla innych nie. Ma chwile słabości (np. Łamanie rakiet) ale to pokazuje tylko, że jest człowiekiem i ma emocje. Jednak jednego nie można mu odmówić. Jako człowiek jest wspaniały i jest bardzo dobrym przykładem dla młodych zawodników:
[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=snEPFEu54BY[/youtube]
Mimo, że na korcie jego zachowanie często nie zawsze mi odpowiada no to trzeba przyznać, że widać, że to jest prawdziwy mistrz tak jak Rafa i Federer, potrafi zachować klasę. Trzeba dziękować Wszechmocnemu że pozwolił nam żyć w czasach kiedy grają jednocześnie ktoś taki jak Djokovic, Nadal i Federer bo wątpię, aby się coś takiego powtórzyło jeszcze.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Novak Djokovic

rotfl
Wspaniały człowiek, doprawdy, a Ty WoA dopisz jeszcze Murraya. :::gd:::
#NKrising
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Novak Djokovic

Bardzo mi się podoba wiele działań Novaka, ale...

...mam nadzieję, że macie świadomość, że dokładnie to samo robią Roger, Rafa i dziesiątki innych tenisistów oraz tysiące sportowców?

Serio, nie on pierwszy przytulił bobasa, wsparł akcję charytatywną albo spełnił marzenie chorego dziecka. O dawaniu autografów i żartowaniu sobie z kibicami nawet nie wspomnę. Podobnie jak o korygowaniu błędnych decyzji sędziego na korzyść swojego rywala, czy co tam jeszcze zamieszczono w tym filmiku.

Absolutnie nie chcę deprecjonować tych wspaniałych działań, tylko odniosłem wrażenie jakby niektórzy z Was uznali te zachowania Novaka za wydarzenie z kategorii "i zstąpił duch święty i odnowił oblicze ziemi...".
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Novak Djokovic

Nie. Po prostu natknąłem się na filmik więc wrzuciłem, bo wydaje mi się całkiem fajny. Djokovic jest jednym z wielu. Ale aktualnie jest najlepszą rakietą świata i oczy są skierowane na niego. Fajny przykład dla następców mistrza.
Ja Nole lubię ale nie jestem fanatykiem. Dla mnie ulubieńcem jest Rafa. Gdybym trafił na jego filmik o byciu "wspaniałym człowiekiem" to bym wrzucił. Ale jako, że to temat o Djokoviciu to się na nim skupiłem.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”