hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Kiedyś Kliczko powiedział coś w stylu "dajcie mi kogoś dobrego, bo nie mam z kim walczyć". Szkoda, że w tenisie są jakieś głupie obyczaje i się wszyscy głaskają i cmokają i niestety Djoko tak nie powie. A usłyszałbym.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

Ale to bez sensu, bo Djokovicovi nie można dać rywala, on mierzy się z tymi, których ma w drabince.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Jurek Kiler pisze:Ale to bez sensu, bo Djokovicovi nie można dać rywala, on mierzy się z tymi, których ma w drabince.
No wiadomo, to oczywistość- ale to co napisał hitman:
hitman pisze:Kiedyś Kliczko powiedział coś w stylu "dajcie mi kogoś dobrego, bo nie mam z kim walczyć". Szkoda, że w tenisie są jakieś głupie obyczaje i się wszyscy głaskają i cmokają i niestety Djoko tak nie powie. A usłyszałbym.
... to pewne uogólnienie, podsumowanie obecnego stanu rzeczy. Na obecną chwilę Serb nie ma rywala na swoją miarę. Nie ma z kim stoczyć prawdziwej walki, na styk.
Może na Szlemach. Przy trzech setach.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Djoker_fan
TROLL
Posty: 156
Rejestracja: 10 kwie 2015, 22:23
Lokalizacja: Legionowo

Re: Novak Djokovic

Ale wy przeżywacie. Jak nie ma rywala. Federer, Murray i Nadal tylko muszą się poprawić. Djoker nie gra jakiegoś kosmosu, tak jak w 2011. To w nich jest problem, a nie że Novak taki świetny.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

No ale istota rzeczy jest ta sama: nie ma dla niego rywala. :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Djoker_fan
TROLL
Posty: 156
Rejestracja: 10 kwie 2015, 22:23
Lokalizacja: Legionowo

Re: Novak Djokovic

Może będzie.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Novak Djokovic

Djoker_fan pisze:Ale wy przeżywacie. Jak nie ma rywala. Federer, Murray i Nadal tylko muszą się poprawić. Djoker nie gra jakiegoś kosmosu, tak jak w 2011. To w nich jest problem, a nie że Novak taki świetny.
Pełna zgoda.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Novak Djokovic

Kilka świetnych statystyk dla Novaka:
Nie przegrał finału Mastersa od Cincy12, co daje 11 finał wygrany z rzędu. :::yay:::
Wygrał wszystkie najważniejsze imprezy od Szanghaju (Paryż, WTF, AO, IW, Miami, Monte Carlo). :::yay:::
Jako pierwszy tenisista wygrał 3 pierwsze Mastersy w roku. :::yay:::
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Novak Djokovic

Jak wygra RG (oby nie :P), to mam nadzieję że zgarnie wszystko, niech pokaże jaki żałosny jest aktualny tour.
Nie mówcie, że to niemożliwe. :]
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Novak Djokovic

Kolejny rekord. Tym razem chodzi o punkty pomiędzy pierwszym a drugim tenisistą w rankingu. 5460 to najwięcej w całej historii.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

To jest akurat w ogóle niemiarodajne, bo sposób punktowania się zmieniał a obecny jest od jakiś 5-6 lat, trzeba by sprawdzić ile przy obecnej punktacji przewagi miałby Federer np. w 2004 roku.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Novak Djokovic

Djoker_fan pisze:Ale wy przeżywacie. Jak nie ma rywala. Federer, Murray i Nadal tylko muszą się poprawić.
Czyli Federer odmłodzić, Nadal wymienić motor napędowy, a Murray wrócić do Lendla i ewentualnie wymienić cały organizm, bo na pewno coś go boli rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Novak Djokovic

Jurek Kiler pisze:To jest akurat w ogóle niemiarodajne, bo sposób punktowania się zmieniał a obecny jest od jakiś 5-6 lat, trzeba by sprawdzić ile przy obecnej punktacji przewagi miałby Federer np. w 2004 roku.
Nic się nie dasz ucieszyć fanom Djokera rotfl .
Już to trolle tenisowe przeliczyły:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 9c90040355
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Novak Djokovic

Tenisówka pisze:
Jurek Kiler pisze:To jest akurat w ogóle niemiarodajne, bo sposób punktowania się zmieniał a obecny jest od jakiś 5-6 lat, trzeba by sprawdzić ile przy obecnej punktacji przewagi miałby Federer np. w 2004 roku.
Nic się nie dasz ucieszyć fanom Djokera rotfl .
Już to trolle tenisowe przeliczyły:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 9c90040355
Korekta - 7800 pkt :D .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

Acha, miałem więc racje, ale może Novakovi jeszcze się uda, kto wie.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Novak Djokovic

Tylko Nole jest na taki etapie, że jakieś wpadki i dużo straci, bo wszędzie zachodzi.... wysoko. :) Albo półfinały/finały albo zwycięstwa. Owszem ma do ugrania jeszcze trochę ale też dużo do bronienia. :)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Novak Djokovic

Przy dzisiejszej punktacji Federer na koniec sezonu 2006 uzbierałby 15745 pkt.
Djokovic w swoim najlepszym 2011 roku uzbierał 13630, ale odziwo obecnie ma ich odrobinę więcej, ciekawe jakim cudem...
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Z kibicami Djoka jest trochę jak z kibicami Realu. ZAWSZE starają się pomniejszyć wagę osiągnięć przeciwników i bardzo często są zbijani z pantałyku jak w tym przypadku z tymi punktami. :D To jest ciekawa rzecz do badań. Może fani Djoka i Realu to w 80% ta sama grupa ludzi. :P
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re:

Kerm pisze:Z kibicami Djoka jest trochę jak z kibicami Realu. ZAWSZE starają się pomniejszyć wagę osiągnięć przeciwników i bardzo często są zbijani z pantałyku jak w tym przypadku z tymi punktami. :D To jest ciekawa rzecz do badań. Może fani Djoka i Realu to w 80% ta sama grupa ludzi. :P
Ja kibicuje Realowi. :::jezor::: I jestem fanem Rafy. Z tego co wiem sam Rafa jest fanem Realu.
Ale ja tak nie mam. Nie staram się pomniejszyć wagi czyiś osiągnięć ale przedstawić wyniki moich faworytów jako najlepsze. rotfl
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Re:

Sebex pisze:
Kerm pisze:Z kibicami Djoka jest trochę jak z kibicami Realu. ZAWSZE starają się pomniejszyć wagę osiągnięć przeciwników i bardzo często są zbijani z pantałyku jak w tym przypadku z tymi punktami. :D To jest ciekawa rzecz do badań. Może fani Djoka i Realu to w 80% ta sama grupa ludzi. :P
Ja kibicuje Realowi. :::jezor::: I jestem fanem Rafy. Z tego co wiem sam Rafa jest fanem Realu.
Ale ja tak nie mam. Nie staram się pomniejszyć wagi czyiś osiągnięć ale przedstawić wyniki moich faworytów jako najlepsze. rotfl
Haha nie chciałem wywołać jakiegoś skandalu. Na pewno jesteś w tych 20%. :D Po prostu zauważam taką dziwną mentalność u fanatycznych kibiców Realu i to samo czasem zauważam u fanów ND. A o Rafie wiem, ale on też zalicza się do 20% bo to kulturalny chłopak. :)

P.S. gwoli ścisłości, jeśli miałbym wybierać to sam wolę Real niż Barcelonę.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”