Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rafael Nadal

Vivid pisze:Jaki to pomysł na biznes?! rotfl To jest tylko powielanie utartego i sprawdzonego schematu. I nic w tym przecież złego.
Do tego- jak zupełnie słusznie zauważyłeś - sprawdzonego schematu trzeba dodać jeszcze parę uwag.

Kto był - ten wie jak wygląda i czym jest Manacor. Manacor to stare miasteczko położone w interiorze - w środku wyspy, dość daleko od nadmorskich rajskich plaż kojarzących się z Majorką.
Rafa otwierając Centrum mocno inwestuje w rozwój miasta, w rozwój tego regionu. Wyciąga je ze średniowiecza, tworzy miejsca pracy, daje "kopa" w przyszłość - wprowadza w wielki świat.
W końcu mógł teoretycznie otworzyć to swoje Centrum wszędzie, niekoniecznie w swoim zapyziałym ( no bo to tak wygląda) miasteczku. Na przykład w jakimś raju podatkowym. :wink:
Szacunek wzrasta. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Rafael Nadal

Nie chcę być złośliwy Majorka ;), ale by trochę stonować te Twoje ochy i achy :P, można powiedzieć, że Rafa korzysta ze swojego doświadczenia. :P
Wie jak to jest być i mieć wynik będąc optymalnie nakoksowanym to teraz sam przykoksił swoje, jak sama zauważasz, zapyziałe miasteczko. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Rafael Nadal

Patriotyzm lokalny w przypadku Majorkanina - na pewno tak. Ale w tym jest drugie dno, z którym zderzyłem się ostatnio udzielając się w sportach moich Szkodników.
Ośrodek blisko plaży, w kurorcie z mnóstwem atrakcji = prędzej czy później zero pracy, więcej zabawy. Małolatom nie można stwarzać cieplarnianych warunków do treningu, Brytole coś o tym wiedzą.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Rafael Nadal

Nie jestem fanem Rafy, ale takimi wypowiedziami mocno u mnie punktuje:

http://m.sport.pl/tenis/1,105011,208904 ... kovic.html
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Rafael Nadal

Ciut cytat z Djokovica wyrwany z kontekstu, bo z tego co pamiętam stracił On radość z tenisa, nie z życia.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Rafael Nadal

"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Rafael Nadal

Chce być szybszy, cx obniża. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

Starość nie radość...
Te 10 lat naprawdę mocno go posunęło mimo, że w dalszym ciągu jest bardzo młodym człowiekiem. Inna sprawa, że przecież jeszcze 3 lata temu był mega "bykiem".
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Rafael Nadal

Jurek Kiler pisze:Starość nie radość...
Te 10 lat naprawdę mocno go posunęło mimo, że w dalszym ciągu jest bardzo młodym człowiekiem. Inna sprawa, że przecież jeszcze 3 lata temu był mega "bykiem".
Sądząc po zdjęciach na tt Rafa nie rozstaje się ostatnio z nakryciem głowy - więc albo zrobił sobie na głowie Agassiego i nie jest gotowy, żeby pokazać światu nowy image albo poszedł w stronę Rooney'a i czeka na efekty rotfl .

Tenisiści w ogóle mają zniszczone twarze i szybko zaczynają wyglądać na dużo starszych niż wskazywałaby metryka.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Rafael Nadal

Tenisówka pisze:Tenisiści w ogóle mają zniszczone twarze i szybko zaczynają wyglądać na dużo starszych niż wskazywałaby metryka.
To raczej wy - czyli baby :P, powinnyście się na ten temat wypowiadać. ;)
Gość ciągle jest spocony, gra cały rok w upałach z twarzą na słońcu, wiele występów medialnych (czyli jakieś "tapetowanie" facjaty), trudno żeby się skóra nie niszczyła.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rafael Nadal

Vivid pisze:
Tenisówka pisze:Tenisiści w ogóle mają zniszczone twarze i szybko zaczynają wyglądać na dużo starszych niż wskazywałaby metryka.
To raczej wy - czyli baby :P, powinnyście się na ten temat wypowiadać. ;)
Gość ciągle jest spocony, gra cały rok w upałach z twarzą na słońcu, wiele występów medialnych (czyli jakieś "tapetowanie" facjaty), trudno żeby się skóra nie niszczyła.
Do tego jeszcze godziny treningów również na słońcu, częste zmiany czasowe również nie służą.
A co do tapetowania facjaty, to i tak lepiej, że nie jest prezenterem, u nich jest niezłe klepisko.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

Mnie tam się jakoś nie rzuciło by szybko (szybciej niż innym sportowcom) się twarz niszczyła, Rafa po prostu ma skutki uboczne od koksu. Moja matka mówi, że taki Federer to teraz wygląda lepiej niż lat temu 10 mimo większej ilości zmarszczek. :D
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: RE: Re: Rafael Nadal

Jurek Kiler pisze:Mnie tam się jakoś nie rzuciło by szybko (szybciej niż innym sportowcom) się twarz niszczyła, Rafa po prostu ma skutki uboczne od koksu. Moja matka mówi, że taki Federer to teraz wygląda lepiej niż lat temu 10 mimo większej ilości zmarszczek. :D
No ale co ma od koksu? Bo chyba nie łysienie. To On ma rodzinne. Nie każdy z wiekiem zyskuje na urodzie. Roger wygląda lepiej to prawda - choć wygląda raczej na 40-latka.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Rafael Nadal

Jurek Kiler pisze:Starość nie radość...
Te 10 lat naprawdę mocno go posunęło mimo, że w dalszym ciągu jest bardzo młodym człowiekiem. Inna sprawa, że przecież jeszcze 3 lata temu był mega "bykiem".
Jak ze starym człowiekiem - kiedy przyjdzie jesień życia to posuwasz się z roku na rok szybciej niż dawniej przez 10 lat. Podobnie tutaj - różnica 2 lat między 23, a 25 rokiem życia to pikuś przy takiej samej różnicy między 28, a 30. A przecież ten regres będzie postępował.
mtenis team
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

Rafa testuje nową rakietę. Co to jest? Nie wiem. Ale możliwe, że Head. Albo zmiany albo agent Rafy wymyślił to aby Babolat dał więcej kasy na nowy kontrakt.

Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Rafael Nadal

Nowy fryz to i nowy szpadel.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Rafael Nadal

Rafa jakiś taki różowiutki jak prosiaczek, pewnie po detoksie. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Rafael Nadal

Sebex pisze:Rafa testuje nową rakietę. Co to jest? Nie wiem. Ale możliwe, że Head. Albo zmiany albo agent Rafy wymyślił to aby Babolat dał więcej kasy na nowy kontrakt.
Top Tennis Training donosi, że to prototyp Heada. Komentarze pod postem wskazują jednak, że to faktycznie Head. Zobaczymy, co z tego będzie.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Rafael Nadal

A mnie ciekawi jak tego typu nagranie trafia do sieci to jest to kontrolowany wyciek czy też ktoś odpowiedzialny np. za marketing nad tym nie zapanował ? To raczej nie jest taka sobie ciekawostka.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Rafael Nadal

2_D pisze:A mnie ciekawi jak tego typy nagranie trafia do sieci to jest to kontrolowany wyciek czy też ktoś odpowiedzialny np. za marketing nad tym nie zapanował ? To raczej nie jest taka sobie ciekawostka.
To jest dobre pytanie, bo obowiązujący kontrakt na 100% jest z zastrzeżeniem, że Rafa nie może grać rakietami żadnej innej marki. Z drugiej strony, w tej sytuacji obejście jest proste, bo rama została pozbawiona charakterystycznych dla jakiejkolwiek marki elementów graficznych - została "wyczerniona". Możemy się domyślać, ale na dobrą sprawę, nikt nie ma pewności, co to jest za rakieta. Jednakże dobrze widać, że to po prostu tajemnica poliszynela.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”