Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Rafael Nadal

Madox pisze:Występ Rafy w Azji zagrożony. Wygląda to coraz gorzej. I nie mówię tu o jego zdrowiu.
A o czym?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Rafael Nadal

Elf pisze:
Madox pisze:Występ Rafy w Azji zagrożony. Wygląda to coraz gorzej. I nie mówię tu o jego zdrowiu.
A o czym?
No właśnie o czym ?
Jak na razie Nadal trenuje tylko kilka minut dziennie backhandem i ciągle czuje ból w nadgarstku. :/

W ogóle dziwna ta kontuzja, przecież to tylko prawa ręka, do backhandu potrzebna. Ale Del Potro niby ma ten sam problem, więc sam już nie wiem.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Rafael Nadal

Madox pisze:Występ Rafy w Azji zagrożony. Wygląda to coraz gorzej. I nie mówię tu o jego zdrowiu.
Jak już Nadal mówi, że nie jest pewien to raczej nie pojedzie do Azji i w tym roku już nie wróci na kort raczej.
Do kitu to i dziwne bardzo. Nadgarstek jest tylko zasłoną dymną "nie wiadomo czego".
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2014, 20:55 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Rafael Nadal

Może w takim razie Rafa się żeni albo "spodziewa się dziecka". :lol: Jak widać na przykładzie Federera i Djokovicia takie zmiany życiowe dobrze wpływają na wyniki tenisowe. Więc się nie martwcie. :::loled:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rafael Nadal

Elf pisze:
Madox pisze:Występ Rafy w Azji zagrożony. Wygląda to coraz gorzej. I nie mówię tu o jego zdrowiu.
A o czym?
O kolejnym cyklu, niestety to się powtarza co jakiś czas i wygląda bardzo podejrzanie.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

Madox pisze: O kolejnym cyklu, niestety to się powtarza co jakiś czas i wygląda bardzo podejrzanie.
Druga część sezonu 2012 była niemal identyczna w wykonaniu Nadala. Ale nie martw się, wróci na początku 2015 roku i znowu przez półtora roku pogra. :wink:
Swoją drogą jakby tak prześledzić jakie kontuzje trapiły Hiszpana na przestrzeni kariery, to już brakuje części ciała. Jeszcze nic z głową chyba nie było... :twisted:
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Rafael Nadal

Czyżby świadomie nikt nie chce napomknąć o możliwym koksowaniu, przez tego niedoścignionego mistrza mączki? :::hmm:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
bart0ssy
Orator
Orator
Posty: 526
Rejestracja: 18 wrz 2011, 19:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Rafael Nadal

Przecież to jest od dawna tak oczywiste, że nie ma sensu pisać o tym wprost.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Rafael Nadal

No, glutenowcy od razu podnieceni.
#NKrising
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

Jakoś mnie to nie dziwi, wiadomo przecież, że podczas mycia okien czy odkurzania nadgarstek jest wyjątkowo narażony na urazy, co innego podczas 5-godzinnego meczu - tutaj raczej nic wielkiego nie powinno się wydarzyć. Sytuacja robi się w każdym razie coraz "zabawniejsza".
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Rafael Nadal

Hiszpan wycofał się z tej azjatyckiej "ligi tenisowej" która ma się odbyć na przełomie listopada i grudnia.
Ze względów zdrowotnych.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Rafael Nadal

Tenisówka pisze:Hiszpan wycofał się z tej azjatyckiej "ligi tenisowej" która ma się odbyć na przełomie listopada i grudnia.
Ze względów zdrowotnych.
Dopiero co się dowiedziałem o występie Nadala w lidze azjatyckiej, a dzisiaj jest już informacja o wycofaniu. Szkoda, ale z drugiej strony niepotrzebnie przeciążać organizm przed AO.
Przed kilkoma chwilami nadeszła wiadomość o tym, że Rafa w Pekinie zagra także w grze podwójnej. Jego partnerem będzie inny Hiszpan Pablo Andujar.
I jeszcze jeden news nie związany z tenisem. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii Brazylijczyk Ronaldo wyzwał Nadala do pojedynku w pokera. Zagrają 6 listopada w Londynie.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Rafael Nadal

kolekcjoner pisze:Przed kilkoma chwilami nadeszła wiadomość o tym, że Rafa w Pekinie zagra także w grze podwójnej. Jego partnerem będzie inny Hiszpan Pablo Andujar.
I jeszcze jeden news nie związany z tenisem. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii Brazylijczyk Ronaldo wyzwał Nadala do pojedynku w pokera. Zagrają 6 listopada w Londynie
Jeśli idzie o debla to całkiem zrozumiałe, w końcu miał sporą przerwę w grze. ( no i może przytuli parę groszy)

A z tym pokerem - to przecież zabieg reklamowy - Oni obaj reklamują jakiś portal pokerowy ( czy coś takiego - nie wiem nie znam się na tym).
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

Tenisówka pisze:Hiszpan wycofał się z tej azjatyckiej "ligi tenisowej" która ma się odbyć na przełomie listopada i grudnia.
Ze względów zdrowotnych.
kolekcjoner pisze:
Tenisówka pisze:Hiszpan wycofał się z tej azjatyckiej "ligi tenisowej" która ma się odbyć na przełomie listopada i grudnia.
Ze względów zdrowotnych.
Dopiero co się dowiedziałem o występie Nadala w lidze azjatyckiej, a dzisiaj jest już informacja o wycofaniu. Szkoda, ale z drugiej strony niepotrzebnie przeciążać organizm przed AO.
Przed kilkoma chwilami nadeszła wiadomość o tym, że Rafa w Pekinie zagra także w grze podwójnej. Jego partnerem będzie inny Hiszpan Pablo Andujar.
I jeszcze jeden news nie związany z tenisem. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii Brazylijczyk Ronaldo wyzwał Nadala do pojedynku w pokera. Zagrają 6 listopada w Londynie.
To w końcu zagra czy zrezygnował?
Tak, obaj reklamują pewien serwis pokerowy. A Rafa nie tylko reklamuje, bo jak widać na jego profilu np. na FB pogrywa czasem w pokera.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

Trochę to dziwne, bo skoro ma grać w Pekinie to czemu rezygnuje z tej ligi azjatyckiej, która odbywa się później? Oczywiście ma prawo, liga też wiele nie straci, bo zastępuje go Federer, czytałem, że jest tam mega kasa do zgarnięcia, ale jak to ma się odbywać skoro mają w niej wziąć udział legendy jak i aktywni zawodnicy, nie mam bladego pojęcia. Nie żebym co prawda się tym Bóg wie jak interesował i wątpię bym nawet zechciał tą komercyjną błazenadę oglądać.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Rafael Nadal

Jurek Kiler pisze:Trochę to dziwne, bo skoro ma grać w Pekinie to czemu rezygnuje z tej ligi azjatyckiej, która odbywa się później? Oczywiście ma prawo, liga też wiele nie straci, bo zastępuje go Federer, czytałem, że jest tam mega kasa do zgarnięcia, ale jak to ma się odbywać skoro mają w niej wziąć udział legendy jak i aktywni zawodnicy, nie mam bladego pojęcia. Nie żebym co prawda się tym Bóg wie jak interesował i wątpię bym nawet zechciał tą komercyjną błazenadę oglądać.
Może chce odpocząć przed AO ? Jego już interesują Szlemy a nie kasa.

A propos tego tunieju, nie ma to jak tracić kasę na jakiś towarzyski turniej, w którym zawodnicy nie dają z siebie 50 %
Mogli by organizatorzy tą kasę przeznaczyć na młodych lub postaraliby się o jakiegoś kolejnego mastersa, czy coś.
Ale zrozum tych wszystkich bogaczy, szejków itd.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 16:12 przez matek20, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

Dla nich to jest zabawa, dla tenisistów...w sumie nie wiem, w przypadku Federera gołym okiem widać, że porządny przedsezonowy trening w domowym zaciszu wpłynął na niego znacznie lepiej niż jakieś "Federer Gillette Tour" przed sezonem 2013. Owszem, zgarnął wówczas mnóstwo kasy - więcej niż przez cały sezon 2012 - ale pieniądze to jednak nie wszystko, zwłaszcza w tym momencie kariery kiedy wszystko przychodzi już znacznie trudniej, a regeneracja przebiega znacznie dłużej. Nie jest to co prawda temat o Szwajcarze, ale nauczony ostatnimi doświadczeniami nie powinien chyba do tej z******j ligi się pchać, może to niekorzystnie wpłynąć na jego formę w roku 2015.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Rafael Nadal

Chyba w tym wieku to się raczej patrzy ile można jeszcze wycisnąć hajsu z interesu, ale co ja tam wiem... :)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Rafael Nadal

Zależy, w przypadku Federera po zakończeniu kariery na jego konto i tak będą wpływały dziesiątki mln dolarów.
A chodziło mi przede wszystkim o to, że młody organizm prędzej może sobie pozwolić na tego typu zabawy, może być mniej typowego treningu, a forma na tym nie ucierpi. Starszy zawodnik musi pracować po prostu znacznie, znacznie ciężej, oczywiście jeśli chcesz być dalej w czołówce i po prostu wygrywać, jeśli chcesz odcinać kupony to spoko.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rafael Nadal

No to wygląda, że Rafa wrócił na kort. Pokonał w pokazowym meczu Jo-Wilfrieda Tsongę 6:7 (2), 6:3, 6:4.
Teraz przed nim Pekin i Szanghaj. Wypowiadał się, że stara się zapomnieć o nadgarstku.
Ciekawe jak zaprezentuje się na koniec sezonu. Ja w niego wierze, że jeszcze w tym roku pokaże jaki jest mocny.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”