Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marta Kostjuk

Pogadamy jak podrośniesz. :P ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Marta Kostjuk

Vivid pisze:Pogadamy jak podrośniesz. :P ;)
:::gd::: ;-P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Marta Kostjuk

Marcin_L pisze:
Vivid pisze:Pogadamy jak podrośniesz. :P ;)
:::gd::: ;-P
No. Chciałbym. Podobno starość to przywilej. :oldtimer:
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marta Kostjuk

stofler pisze:
Marcin_L pisze:
Vivid pisze:Pogadamy jak podrośniesz. :P ;)
:::gd::: ;-P
No. Chciałbym. Podobno starość to przywilej. :oldtimer:
Nie każdy doczeka tak sędziwego wieku jak Vivid :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Marta Kostjuk

Jakuboto pisze:
stofler pisze:
Marcin_L pisze:
Vivid pisze:Pogadamy jak podrośniesz. :P ;)
:::gd::: ;-P
No. Chciałbym. Podobno starość to przywilej. :oldtimer:
Nie każdy doczeka tak sędziwego wieku jak Vivid :).
Tak. Ja pewnie nie doczekam, za dużo gorzały spożywam. :wink:
Podziwiam go, żeby w tym wieku jeszcze uprawiać sport... :::skis2::: :!:brv:!:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marta Kostjuk

stofler pisze:Podziwiam go, żeby w tym wieku jeszcze uprawiać sport... :::skis2::: :!:brv:!:
Jedzenie Big Mac-ów to nie sport, to sens życia rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Marta Kostjuk

Vivid pisze:
stofler pisze:Podziwiam go, żeby w tym wieku jeszcze uprawiać sport... :::skis2::: :!:brv:!:
Jedzenie Big Mac-ów to nie sport, to sens życia rotfl
Co dopiero robienie Big Mac'ów. Pozdrawia były pracownik "restauracji" McDonald's. rotfl

Marta niech ugra te sześć gemów chociaż, trochę grosiwa z kuponu padnie. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marta Kostjuk

Młoda porumakowała w pierwszych 2-óch gemach, a teraz prrrrrrrrrrrr szalona. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Marta Kostjuk

Trudno. Szkoda, że musiała trafić na tak dobrą rywalkę. Bo gdyby miała w III rundzie np. Kasatkinę to różnie mogłoby być. Ale... I tak miała sporo szczęścia w tym turnieju, który należy uznać za baaardzo udany. Zdobyła 130 pkt. i przesunęła się w rankingu o przeszło 200 pozycji (z 6 setki do 3). ::!vgoodv!::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Marta Kostjuk

A nasza Maja Chwalińska w tym czasie pewnie obija ściany w gminnej hali i odrabia lekcje, też szkoda...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marta Kostjuk

Młoda zagrała świetny turniej, może być bardzo zadowolona.
A Chwalińska to może i niech obija ściankę. Nic do niej nie mam, ale jak dla mnie niestety ta dziewczyna nie ma warunków fizycznych.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Marta Kostjuk

Marta gra fantastycznie jak na swój wiek. Początek miała naprawdę dobry, potem ciśnienie rosło i zwyczajnie się spaliła. Jeszcze jest za młoda, żeby unieść ciężar takiego meczu, takiej stawki. Powtórzę jeszcze raz, dla mnie to jest talent na miarę tenisistki zdolnej w przyszłości wygrywać największe turnieje. Wszystko zależy od tego jak zostanie pokierowana i od jej własnego zaangażowania, chęci pracy, ambicji. :::gd:::

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sC5Ol6M8ZwQ[/youtube]
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 19:51 przez stofler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marta Kostjuk

Początek? No to trochę Ci wiedzy brakuje o grze i taktyce ... ;)
Nowicjusz się rzuca na starcie jak szczerbaty na suchary :P. A doświadczony gracz, widząc to, nie panikuje, nie wdaje się w bezsensowną wojnę, czeka aż się szczawik wystrzela. Ta koza wystrzelała się nadzwyczaj szybko ...
Jak wychodzę na kort i ktoś tak na mnie ostro napiera to już się cieszę ... że mecz wygram. :P Jak się gra to się to doskonale wie ...

Jak napisałem - ten turniej to duży sukces Marty, ale jednocześnie kompletnie o niczym na przyszłość nie świadczy. Młoda może zabłysnąć i być przyszłą gwiazdą, ale równie dobrze może się wypalić, sfrustrować, że już zaraz, natychmiast nie ma ciągu dalszego, i w związku z tym zakotwiczyć na dalszej pozycji rankingowej na stałe. Czas da nam odpowiedź, ona ma czas, zobaczymy jak go wykorzysta i jaki ma faktyczny potencjał.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Marta Kostjuk

Vivid pisze:No to trochę Ci wiedzy brakuje o grze i taktyce ... ;)
...Jak napisałem - ten turniej to duży sukces Marty, ale jednocześnie kompletnie o niczym na przyszłość nie świadczy. Młoda może zabłysnąć i być przyszłą gwiazdą, ale równie dobrze może się wypalić, sfrustrować, że już zaraz, natychmiast nie ma ciągu dalszego, i w związku z tym zakotwiczyć na dalszej pozycji rankingowej na stałe. Czas da nam odpowiedź, ona ma czas, zobaczymy jak go wykorzysta i jaki ma faktyczny potencjał.
Nie musisz za każdym razem dawać do zrozumienia, że się znasz na tenisie lepiej od innych bo przyjdzie ktoś lepszy od Ciebie i pojeździ sobie po Tobie. :wink:
Przecież to samo powiedziałem. Może z niej wyrosnąć nowa Hingis a może skończyć, zanim zaczęła. Nikt tego nie wie. Mi się ona podoba, po prostu. I nie dlatego, że jest Ukrainką, nie. :!ok!:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marta Kostjuk

stofler pisze: Nie musisz za każdym razem dawać do zrozumienia, że się znasz na tenisie lepiej od innych bo przyjdzie ktoś lepszy od Ciebie i pojeździ sobie po Tobie. :wink:
Nie pojeździ bo mu nie dam szans. :P Zwyczajnie jak się na czymś nie znam to wolę posłuchać tych co się znają. A jak tylko trochę wiem na jakiś temat to wypowiadam się ewentualnie z odpowiednią rezerwą. Niby takie to proste i oczywiste. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Marta Kostjuk

Vivid pisze:
stofler pisze: Nie musisz za każdym razem dawać do zrozumienia, że się znasz na tenisie lepiej od innych bo przyjdzie ktoś lepszy od Ciebie i pojeździ sobie po Tobie. :wink:
Zwyczajnie jak się na czymś nie znam to wolę posłuchać tych co się znają.
Rozumiem, że to aluzja do mojego komentarza o Marcie. Idąc zatem Twoim myśleniem, to forum powinno być puste, bo nikt nie zna się na tenisie w takim stopniu, w jakim odpowiadałoby to narzuconym normom. No może Ty byś tu był i jeszcze ze dwóch kolegów Twoich. Idiotyzm.
Forum to forum, nic wielkiego. Dlatego znajdź w sobie więcej rezerwy. :::bananas:::
I ci z pilotami też powinni tu znaleźć swoje miejsce. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marta Kostjuk

stofler pisze: Forum to forum, nic wielkiego. Dlatego znajdź w sobie więcej rezerwy. :::bananas:::
I ci z pilotami też powinni tu znaleźć swoje miejsce. :wink:
Po co się nakręcasz jak budzik? Jeszcze dzwonić zaczniesz ... :)
Przecież nieprzemyślanymi wypowiedziami to autor sobie laurkę wystawia, a nie ten kto to skomentuje, logiczne? Wszelkie pretensje za "nie znam się to się wypowiem" zatem wyłącznie do siebie :P
A poza tym istotą forum jest wymiana myśli, poglądów i spostrzeżeń. Skomentowania i wytknięcie jakiejś głupoty mieści się w definicji.
Sprawa jest prosta - myślisz zanim piszesz i nie masz "kłopotu" ;)

Takie rzucanie się na wstępie spotkania na przeciwnika to stary numer jak świat. Tylko początkujący może dać się na to nabrać i wystraszyć. Doświadczony zawodnik tylko się w duchu uśmieje. Ile tak można pałować, cały mecz? ...
Co z tego, że zrobi się nawet powiedzmy 6:0 4:0 i ... odetnie nam prąd. Mecz zakończy się 6:0 4:6 1/2:6.
Jak się gra na punkty to nie po to by pięknie przegrać, tylko choćby i brzydko, ale wygrać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Marta Kostjuk

Vivid pisze:A poza tym istotą forum jest wymiana myśli, poglądów i spostrzeżeń.
Czyli jeśli czegoś nie wiem to mogę wymienić spostrzeżenia? Oczywiście po to, żeby się dowiedzieć. Mogę? Jeśli tak to dlaczego uważasz, że powinienem myśleć zanim się odezwę? Skoro nie wiem to jak mam wiedzieć?
I spokojnie, nie nakręcam się. Dopiero co otworzyłem nową butelkę. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marta Kostjuk

Nie pierwszy raz walisz bzdurę, zostajesz skontrowany, masz pretensje do całego świata. Do tej pory pokazałeś, że tylko focha jak baba strzelić potrafisz. Mnie to nie wzrusza.
Tak reagujesz na kontrę, nie potrafisz obronić swojej tezy? Możesz mi wskazać gdzie ciebie, czy kogoś, "wyprostowałem" bez uzasadnienia i wyjaśnienia? Skoro coś twierdzisz to to obroń, użyj argumentów, uzasadnij. Jak widać nie potrafisz, nie masz narzędzi - teorii i praktyki. Potrafisz tylko walnąć coś na pałę i liczyć na to, że ciemny lud to kupi :) Na Onecie przejdzie, tu nie bardzo ...

Możesz być więcej niż pewny, że jak trafię na każdą następną nieprzemyślaną twoją wypowiedź to cię pojadę.
I nie czuj się w tym wyróżniony, tak samo robię z innymi ;)
Nie interesuje mnie kto mówi, tylko co mówi.

No i udanego wieczoru przy już otwartej zacnej butelczynie :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Marta Kostjuk

Vivid pisze:Nie pierwszy raz walisz bzdurę, zostajesz skontrowany, masz pretensje do całego świata. Do tej pory pokazałeś, że tylko focha jak baba strzelić potrafisz. Mnie to nie wzrusza.
Tak reagujesz na kontrę, nie potrafisz obronić swojej tezy? Możesz mi wskazać gdzie ciebie, czy kogoś, "wyprostowałem" bez uzasadnienia i wyjaśnienia? Skoro coś twierdzisz to to obroń, użyj argumentów, uzasadnij. Jak widać nie potrafisz, nie masz narzędzi - teorii i praktyki. Potrafisz tylko walnąć coś na pałę i liczyć na to, że ciemny lud to kupi :) Na Onecie przejdzie, tu nie bardzo ...

Możesz być więcej niż pewny, że jak trafię na każdą następną nieprzemyślaną twoją wypowiedź to cię pojadę.
I nie czuj się w tym wyróżniony, tak samo robię z innymi ;)
Nie interesuje mnie kto mówi, tylko co mówi.

No i udanego wieczoru przy już otwartej zacnej butelczynie :)
Prześledź jeszcze raz wątek, o który się spierasz. Wtedy zrozumiesz, że nie warto się tak spinać. Jeśli Ci się nie chce to przypomnę - stwierdziłem, że młoda jest dobra jak na swój wiek, Ty za to "odpaliłeś mi od razu w twarz", że nie mam wiedzy... Dobrze, przyjąłem to z pokorą przyznając się do faktu, że nie znam się na tenisie, jedynie pilota umiem trzymać, Ty natomiast zauważyłeś, że powinienem sporo myśleć zanim coś powiem. Sama krytyka, bez trzymanki ale ok, Tobie wolno, mi już nie bo mam trudną przeszłość. Na koniec dodajesz, że Cię nic nie wzrusza ale przy okazji posądzasz mnie o koneksje z ciemnym ludem. I do tego chcesz mnie pojechać. Już się boję. :::hot::: :::A!A!A:::

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”