Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

martinezzpl pisze:
Marcin_L pisze:Nie znam się na tym, ale czy nie powinien szukać jednak kwalifikacji lub dzikich kart do turniejów ATP Tour, zamiast kisić się w challengerach?
Na jego miejscu spróbowałbym najpierw sił, ale w Europejskich Challengerach, gdzie poziom jest znacznie wyższy i tutaj może być szybka weryfikacja umiejętności naszego zawodnika. Jest młody i zapowiada się bardzo fajnie, ale nie ma co pompować balonika i wymagać, bo wiemy jak to się kończy... Już jeden z naszych miał być w TOP 10. rotfl
A z tym się nie zgadzam. Szkoda szarpania w challengerach - tylko tyle ma sens, żeby mieć punkty do następnego odbicia, czyli do kwalifikacji do Touru. W challengerach kasy nie ma, a jak łapać kontuzję, to lepiej za lepszą kasę.
martinezzpl
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2018, 14:25

Re: Hubert Hurkacz

Marcin_L pisze:
martinezzpl pisze:
Marcin_L pisze:Nie znam się na tym, ale czy nie powinien szukać jednak kwalifikacji lub dzikich kart do turniejów ATP Tour, zamiast kisić się w challengerach?
Na jego miejscu spróbowałbym najpierw sił, ale w Europejskich Challengerach, gdzie poziom jest znacznie wyższy i tutaj może być szybka weryfikacja umiejętności naszego zawodnika. Jest młody i zapowiada się bardzo fajnie, ale nie ma co pompować balonika i wymagać, bo wiemy jak to się kończy... Już jeden z naszych miał być w TOP 10. rotfl
A z tym się nie zgadzam. Szkoda szarpania w challengerach - tylko tyle ma sens, żeby mieć punkty do następnego odbicia, czyli do kwalifikacji do Touru. W challengerach kasy nie ma, a jak łapać kontuzję, to lepiej za lepsza kasę.
Wiadomo, że lepiej, ale to w jego przypadku może być szybka zawijka. Poziom Chelków w Azji jest naprawdę dużo niższy niż w Europie czy Stanach.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Hubert Hurkacz

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego HH "nie istnieje" na listach klasyfikacyjnych PZT?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

keicam pisze:Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego HH "nie istnieje" na listach klasyfikacyjnych PZT?
Hmm, zrestartuj komputer? :teathy:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Hubert Hurkacz

keicam pisze:Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego HH "nie istnieje" na listach klasyfikacyjnych PZT?
Zakamuflowana opcja niemiecka? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Hubert Hurkacz

https://drive.google.com/file/d/1F4niZ- ... p=drivesdk



https://drive.google.com/file/d/1qDVqRd ... p=drivesdk

Nie ma go ani w zestawieniu punktowym, ani alfabetycznym na liście marcowej.
Czy ktoś wie dlaczego?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Hubert Hurkacz

Pewnie nie wykupił licencji. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Hubert Hurkacz

Gary pisze:Pewnie nie wykupił licencji. :wink:
Tak mi to wygląda. To mój smród bez licencji nie może być dopuszczony do najprostszego WTK, a HH reprezentuje nasz kraj? Jestem ciekaw co na to statut PZT i czy np Zimbabwe nie będzie miało pretekstu do odwołania się w razie przegranej...

--------------

No to się dodzwoniłem do PZT i...
Hubcio nie miał licencji!
Ale podobno już jest wykupiona i od kwietnia (pierwsza środa po 14:00) chłopak wróci na listę!

Fajnie co???
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Hubert Hurkacz

Może w Chinach wykupił, sprawdź na listach chińskich. ;)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Hubert Hurkacz

TomPL pisze:Może w Chinach wykupił, sprawdź na listach chińskich. ;)
Teoretycznie bez licencji nie może reprezentować Polski w kwietniowym DC z Zimbabwe!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

W eliminacjach do Budapeszt ATP 250, 1. runda, Hurkacz 6:2 w meczu z Baghdatisem. Ciekaw jestem, czy uda mu się zamknać mecz. Jak będzie 3 set, to Bagieta będzie góra, raczej :).

EDIT: mecz HH :).
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Hubert Hurkacz

Wygląda na to, że Majchrzak od wielu miesięcy stoi w miejscu (lub się cofa), a Hurkacz pnie się w górę.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Hubert Hurkacz

Daleko się nie wespnie :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

Cholera wie, ale sprawia wrażenie, że wie, czego chce. Ogranie Baghdatisa w obecnej formie to nie jest jakiś gigantyczny sukces, ale drobne informacje z tego płyna: nie boi się renomy przeciwnika, jest zdolny do wygrywania.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Hubert Hurkacz

I jak zwykle u nas rozwali się z hukiem o ścianę z napisem logistyka/kasa. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

Vivid pisze:I jak zwykle u nas rozwali się z hukiem o ścinę z napisem logistyka/kasa. :P
Tak może być, ale nie musi.

W jego działaniach jakiś plan widać. Pograł w challengerach, nabił trochę punktów, teraz próbuje wypłynąć w tourze. Tu już jest kasa, za same eliminacje dostanie więcej niż za finał jakiegoś challengera.

Nie napala się, widać, że analizuje sytuację, nie ma w nim nic z Janowicza, Przysiężnego, czy Majchrzaka :).
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Hubert Hurkacz

No jest w I rundzie Budapeszt ATP 250. Na dzień dobry 12 punktów plus 5000€.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Hubert Hurkacz

Niech sobie ugra co może. Tylko niestety potem jest coraz ciężej i potrzebne są coraz większe nakłady, generalnie przekraczające urobek z 1-2 rundy. Raczej trzeba coś ugrać i szybko liczyć (i popracować) na podłapanie jakiegoś wsparcia sponsorskiego. Przynajmniej na początki podejścia do utrzymania się w powiedzmy top100. Jak już się jest trochę w tej grupie to względnie można być samowystarczalnym.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: Hubert Hurkacz

Hurkacz w 2018 dostał stypendium programu International Player Grand Slam Grants.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hubert Hurkacz

Hubert wygrał pierwszego seta po TB. W drugim TB i mecz przerwany (deszcz?). Na zwycięzcę czeka Gasquet.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”