Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

No właśnie , byłem ciekawy jakie plany ma na najbliższe miesiące Iga poza maturą i nie miałem czasu szukać tego po mediach. Czy wiecie coś o jej planach. ?
Co do pisowni to Koledzy z całym szacunkiem , ale dajcie sobie spokój , nie macie większych problemów w życiu .
Forum to nie jest wypracowanie w szkole . Ja piszę szybko( mam taki nawyk) i czasami popełniam błędy w interpunkcji , a może jestem dyslektykiem ? I czy bycie dyslektykiem jest wykluczające kogoś ze społeczności ? I trzeba go wyeliminować z tego powodu ?
I również pozdrawiam :D
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Tadek11 - po prostu niewygodnie jest czytać jak piszesz w ten sposób...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Iga Świątek

Ach to usprawiedliwianie się dysleksją... Przecinki dodajesz w dobrym miejscu, więc stawianie spacji przed i po znakach interpunkcyjnych jest już tylko i wyłącznie złym nawykiem. Wystarczy tylko ten ułamek sekundy więcej poświęcić na wyhamowanie pamięci mięśniowej, usunięcie spacji ze złego miejsca i potem już samo z siebie będzie się pisać tak, jak powinno być, czyli spacja dopiero po znaku interpunkcyjnym, a nie przed.

Odpowiedzią na zadane pytanie jest turniej na Węgrzech 17 lutego.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

SABR pisze: 14 lut 2020, 22:54 Odpowiedzią na zadane pytanie jest turniej na Węgrzech 17 lutego.
A na fb są pozdrowienia z Kataru.
PS
No może nie na pewno są z Kataru, ale ze wskazaniem na udział w turnieju w tym kraju.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Iga Świątek

Najwidoczniej jej sztab jednak zmienił zdanie i wolą brać udział w kwalifikacjach, które będą mocno obsadzone, niż grać w turnieju głównym bez kwalifikacji na Węgrzech, gdzie jednak stawka zapewne będzie... słabsza, niż do kwalifikacji w Doha. ;) Czy to będzie dobra decyzja? Zobaczymy...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

SABR pisze: 15 lut 2020, 11:19 Czy to będzie dobra decyzja? Zobaczymy...
Na tę chwilę uważam, że to jest dobra decyzja - bez względu na wynik.
Jednak uważam, że bez jakiegoś profesjonalnego wsparcia czy pokierowania ta dziewczyna wkrótce
znajdzie się na bocznym torze WTA. Bez profesjonalnej opieki skończy tak, jak prorokuje jej największy antyfan tutaj.
agassi66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 7 lut 2008, 11:15

Re: Iga Świątek

Turniej na Węgrzech został odwołany przez problemy z wynajęciem hali. Tyle w temacie.
Obrazek
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

agassi66 pisze: 15 lut 2020, 13:36 Turniej na Węgrzech został odwołany przez problemy z wynajęciem hali. Tyle w temacie.
Ale sam fakt, że występ tam był planowany świadczy o takiej a nie innej strategii jej sztabu.
(o ile coś takiego w ogóle istnieje).
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Iga Świątek

agassi66 pisze: 15 lut 2020, 13:36 Turniej na Węgrzech został odwołany przez problemy z wynajęciem hali. Tyle w temacie.
Yyy.... Nie przypominam sobie, by kiedykolwiek ktoś odwołał turniej rangi WTA. Dziwna sprawa.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

U nas niedawno w Sopocie korty zmieniali bo im na obiekt komornik wszedł. To znaczy ponoć przez płot zaatakował. :P Na pomorzu popularny styl. rotfl
Ale nie wiem czy tam była ranga ATP.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 17 lut 2020, 05:34 U nas niedawno w Sopocie korty zmieniali bo im na obiekt komornik wszedł. To znaczy ponoć przez płot zaatakował. :P Na pomorzu popularny styl. rotfl
Ale nie wiem czy tam była ranga ATP.
Jak to u nas???? To Ty jesteś z naszych????
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

SABR pisze: 15 lut 2020, 11:19 Najwidoczniej jej sztab jednak zmienił zdanie i wolą brać udział w kwalifikacjach, które będą mocno obsadzone, niż grać w turnieju głównym bez kwalifikacji na Węgrzech, gdzie jednak stawka zapewne będzie... słabsza, niż do kwalifikacji w Doha. ;) Czy to będzie dobra decyzja? Zobaczymy...
Iga miała zagrać International w Budapeszcie i Premier w Doha, z tym że Węgry zostały odwołane przez organizatorów.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Ups .... :twisted:

Tak, wiem, TomPL pewnie klęczał, lub wręcz leżał krzyżem, w najbliższej świątyni i żarliwie się modlił żeby tylko Vivid przeoczył ;) :P

Nie, Vivid nie przeoczył. Nadal rewolucyjna czujność jest w nim jak w zatwardziałym NKWD-dziście :D
Choć i tak to na Garego wołają pokątnie - Beria :( Bo tak samo wysoki i przystojny? O_O
;)

Wracając do tematu :) Co tam u Igi?
Ano coś tam jest :::yay::: Już było ... :?

Iga olała MP i udała się na turniej pokazowy do Pragi. To nie dziwi mnie, innych, TomPL-a, nawet pewnie większość lokalnych niepełnosprytnych :D

Iga przerżnęła w Pradza :::yay::: :::gd::: To nie dziwi mnie, innych. Za to mogło zdziwić TomPL-a. Zdziwieni są też pewnie lokalni niepełnosprytni (część) :tired:

No to kto śmiał pogonić Igę? Tak! To była .... MUCHOVA!!! rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
Ta sama oczywiście Muchova ;) :::gd:::
Oj rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Teraz już nie będę się pastwił dalej ale oddam głos Prezesowi Klubu Klakiera Igi. TomPL, czekamy na komentarz i analizę. Co się stało, że się jak zawsze zesrało? rotfl Czy ta porażka to zasłona dymna przed atakiem frontalnym i jeszcze w tym sezonie padnie NY, padnie Paryż? rotfl rotfl rotfl

Tomaszu, to twój czas! NAPIERAJ!!! rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Tak to tu zostawię:

https://sport.interia.pl/tenis/news-dru ... Id,4621927

Z pozdrowieniami dla Pingwina :8):
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Sorry Marcin, nie ma spranej Muchovej to sam rozumiesz. ;) Muchova to ... Muchova. :)
To tak jakby zabronić Garemu grać balony i potem mówić, że się Go ograło. Albo wystawiać Jakuboto na smecze i ... wygrać. :P

Ale TomPL nadal cierpi w ciszy? Zaniemówił ze zgryzoty? Szkoda. :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Biniu
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 9 wrz 2018, 09:32

Re: Iga Świątek

Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Aż dziwne, że lokalne stronnictwo narodowo-patriotyczne jeszcze nie pociągnęło z krytyki, że Iga olała MP i wybrała zapewne lepsze warunki finansowe i sportowe (poziom rywalek) u sąsiadów Knedliczków :)

Może ktoś jednak coś? ;) Że ta Iga to samo zło bo jak można Mistrzostwa Polski olać i zrobić skok na kasę, lub zwyczajnie rozsądnie wybrać możliwość gry z lepszej jakości przeciwniczkami.
Chyba lepiej kolejny raz dostać po tyłku z Muchovą niż rozgromić jakąś Piter czy inną Kanię (pod warunkiem, że to by się udało :P)? ....
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Pogoniła Pliskovą.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 10 sie 2020, 15:13 Chyba lepiej kolejny raz dostać po tyłku z Muchovą niż rozgromić jakąś Piter czy inną Kanię (pod warunkiem, że to by się udało :P)? ....
Podobno Czesi czytali Twoje wpisy tutaj. Nie chcieli żeby zaiskrzyło i postanowili wycofać Muchovą :-).
Zamiast niej grała Hindova - dość daleko klasyfikowana.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Czyli managerem Muchovej już nie zostanę :(
Jakuboto pisze: 10 sie 2020, 19:14 Pogoniła Pliskovą.
Chyba pogoniło ;) To co zjadła? :P rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”