Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 10 sty 2021, 06:58 Zmiana szpadla na nowy sezon? Tecnifibre tam widzę.
Ma nowy kontrakt. Grała tym podobno kiedyś. Na Onetach jeżdżą po tym, że niby błąd, bo się rzuciła na kasę :).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 10 sty 2021, 07:59 Ma nowy kontrakt. Grała tym podobno kiedyś. Na Onetach jeżdżą po tym, że niby błąd, bo się rzuciła na kasę :).
Rakietami Tecniibre grała jak była młodsza...
IGA_2011.jpg
Nie widziałem fot wystarczających aby zidentyfikować matrycę rakiety ale z tego co się słyszy na krajowym podwórku to rączka jak w Prince'ach robiona przez Belgów. Nie wiem czy sam Dieter się tym nie zajął.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 10 sty 2021, 07:59 Na Onetach jeżdżą po tym, że niby błąd, bo się rzuciła na kasę :).
A czego się spodziewasz po niepełnosprytnych? rotfl
Zawodnicy zmieniają sprzęt w trakcie trwania kariery. Pieniądze oczywiście też grają rolę, ale nikt, chyba że dureń z onetu :P, nie skoczy na kasę i będzie starał się grać ramą jak mu nie pasuje. Efekt raczej oczywisty - pogorszenie wyników, spadek w rankingu, koniec z kontraktami ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 3 sty 2021, 13:47
El Diablo pisze: 3 sty 2021, 07:33
Williams wizerunkowo i biznesowo głupia nie jest. Może sama w te głupoty wierzy bo ego jej przesłania obraz, a może mówi tak tylko dlatego, że prawda szkodziłaby jej interesom.
Chyba i jedno i drugie, ale ze wskazaniem na to drugie ;)
Już raz z siostrą chciała grać z facetami, Jak się to zakończyło wiemy ;) I tam w przerwach między gemami to piwko Braasch popijał (może i fajkę zakurzył) rotfl
Poniżej przykład chyba tego pierwszego...
https://twitter.com/Michael84990549/sta ... 5144284160

Dla nieznających angielskiego. Złota medalistka w wyciętym fragmencie wypowiedzi twierdzi, że kobiety są co najmniej tak dobre/sprawne jak mężczyźni jeśli nie lepsze, a Serena Williams ograłaby Djokovica w każdym spotkaniu do jakiego by ewentualnie doszło...

Problemem dzisiejszych czasów, choć slowo "problem", jest na wyrost, jest to że taka konfrontacja dla świadomego PR'owo zawodnika ATP to mordęga:
Ogra do zera -> Szowinista, ham i neandertalczyk znęca się nad biedną dziewczyną.
Przegra -> Frajer, co on robi w zawodowych rozgrywkach.
Wygra po wyrównanej walce -> Kobiety mogą rywalizować z mężczyznami i zasługują na takie same pace - koledzy z Touru nie dadzą chłopu żyć bo jak podejrzewam większości zawodnikom krew się gotuje gdy słyszy o tej "równości wyczynowej".
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Panowie siedzą cicho, bo chcą w spokoju zarabiać. A panienki, i też im się przecież nie dziwię, chcą swoje lody kręcić. Jedno co mnie bawi do łez to to, że niektóre w te brednie szczerze wierzą. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 10 sty 2021, 12:48 Panowie siedzą cicho, bo chcą w spokoju zarabiać. [...]
Gorzej jak ich wypytują o to... skręca ich aż żal się ich robi. ;-P :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

El Diablo pisze: 10 sty 2021, 12:52
Vivid pisze: 10 sty 2021, 12:48 Panowie siedzą cicho, bo chcą w spokoju zarabiać. [...]
Gorzej jak ich wypytują o to... skręca ich aż żal się ich robi. ;-P :wink:
Teoretycznie powinno się powiedzieć - hipokryci. Ale jak się zastanowisz - jednak mądrość życiowa, po co sobie kłopoty robić, dla idei? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 10 sty 2021, 12:56
El Diablo pisze: 10 sty 2021, 12:52
Vivid pisze: 10 sty 2021, 12:48 Panowie siedzą cicho, bo chcą w spokoju zarabiać. [...]
Gorzej jak ich wypytują o to... skręca ich aż żal się ich robi. ;-P :wink:
Teoretycznie powinno się powiedzieć - hipokryci. Ale jak się zastanowisz - jednak mądrość życiowa, po co sobie kłopoty robić, dla idei? ;)
Oczywiście, że tak. Szczególnie w dzisiejszych czasach...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

El Diablo pisze: 10 sty 2021, 12:39ham
Chodzi o szynkę po angielsku czy o chama? rotfl
El Diablo pisze: 10 sty 2021, 12:39 Ogra do zera -> Szowinista, ham i neandertalczyk znęca się nad biedną dziewczyną.
Szkoda, że nie jestem zawodnikiem z top 100 ATP, z przyjemnością bym wytarł kort taką. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 10 sty 2021, 13:52 [...]
Szkoda, że nie jestem zawodnikiem z top 100 ATP, z przyjemnością bym wytarł kort taką. :wink:
A nie wylobowałyby Cię przypadkiem.

Nie bardzo wiem w czym problem z tą PR'ową mordęgą. Przecież wystarczy powiedzieć: "Nie wiem jakby to było, ale jako osoba kulturalna zawszę służę swoją osobą w celu spotkania na korcie. Sam chętnie bym się dowiedział czy istotnie to prawda."

Jak sądzę niewiele kobiet podjęłoby takie wyzwanie. To raczej kwestia bezjajeczności i poprawności politycznej niż problemu jako takiego.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Fakty są takie, że ci bezjajeczni z ATP dają się dymać przy kasie aż miło. Ale cóż można powiedzieć - w końcu to nie nasze portfele więc nic nam do tego. Można najwyżej ich wyśmiać ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Iga Świątek

Na stronie Tecnifibre cisza o Świątek:

https://www.tecnifibre.com/athletes/tennis/women

Na ich facebooku również. Tecnifibre nie umie w marketingi. ;)
8:7 40:15
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Iga Świątek

Podobno dopiero 1 lutego, potwierdzą oficjalnie, że kontrakt został podpisany i wtedy zacznie się akcja promocyjna.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Roddick myśli, że Iga zmieniła rakietę dla kasy.
http://www.youtube.com/watch?v=HFyu0hcsRSg&t=2m58s

Obrazek
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 15 sty 2021, 13:51 Roddick myśli, że Iga zmieniła rakietę dla kasy.
A Ty jak myślisz? Bo wyczuwam subtelne votum separatum :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Nie słyszałem nigdy jak Andy komentuje mecze. Natomiast już nie raz słyszałem, że jest chwalony za swoją robotę. Co do rakiet to jako były zawodnik jednak powinien mieć świadomość, że zmiana ramy dla kasy, tak, ale pod warunkiem, że nowa rama zawodnikowi pasuje.
Tym bardziej dotyczy to młodych. Jak ktoś już kończy karierę i pojawi się propozycja to można sobie pozwolić na końcowy zastrzyk gotówki ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

hohvar pisze: 16 sty 2021, 11:17
arttenis pisze: 15 sty 2021, 13:51 Roddick myśli, że Iga zmieniła rakietę dla kasy.
A Ty jak myślisz? Bo wyczuwam subtelne votum separatum :wink:
Jak by była pod koniec kariery, to pewnie by było przede wszystkim dla kasy. Ale na obecnym etapie dobra okazja przetestować inne modele, tym bardziej, że na AO nawierzchnia inna. A że przy okazji więcej kasy, i sponsor, to nie zaszkodzi. Tecnifibre grała już jako juniorka, więc nic nowego.
Ale jak już znajdzie swoją ulubioną rakietę, to będzie malować :::painter::: :)

Może uważa, że nie ma aż takiej dużej różnicy między Prince, Tecnifibre, i ... innymi,
i może grać nawet używając miotły :wink: O_O . Może Tecnifibre dało natenczas najwięcej kasy, bo nie miało supergwiazdy wsród pań. Będzie nr 1, bo nr 2 to Kasatkina, wsród panów nr 1 jest Medvedev.
Sama Iga mówiła jednak, że kasa nie miała decydującego znaczenia.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 16 sty 2021, 21:44 Sama Iga mówiła jednak, że kasa nie miała decydującego znaczenia.
A co miała mówić: że dla kasy? To dopiero by się rozpętało :wink:

Chyba różnie z tą wrażliwością na zmiany bywa. Dla niektórych ta sama rakieta działa pewnie jak fetysz (Rafa), dla innych wsio ryba. Jak wyjdzie, zobaczymy: zacznie wygrywać kolejne szlemy ( :D ), to będzi chwalona za decyzję, jak będzie szło gorzej, zacznie się szukanie przyczyn. Chciałbym, żeby Iga okazała się reprezentantką szkoły "wsio ryba" i kolejne szlemy zgarniała "obojętnie-jakimi-ramami" :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

hohvar pisze: 17 sty 2021, 10:32
arttenis pisze: 16 sty 2021, 21:44 Sama Iga mówiła jednak, że kasa nie miała decydującego znaczenia.
A co miała mówić: że dla kasy? To dopiero by się rozpętało :wink:

Chyba różnie z tą wrażliwością na zmiany bywa. Dla niektórych ta sama rakieta działa pewnie jak fetysz (Rafa), dla innych wsio ryba. Jak wyjdzie, zobaczymy: zacznie wygrywać kolejne szlemy ( :D ), to będzi chwalona za decyzję, jak będzie szło gorzej, zacznie się szukanie przyczyn. Chciałbym, żeby Iga okazała się reprezentantką szkoły "wsio ryba" i kolejne szlemy zgarniała "obojętnie-jakimi-ramami" :::gd:::
Radwańska zdaje się w jednym z wywiadów powiedziała że Iga ma wyjątkowe czucie w rękach i jej wiatr czy ciężka mokra piłeczka nie robi różnicy takiej jak na przeciwniczkach i mogła by grać nawet kartoflem i potrafi się przestawić na zmienne okoliczności techniczne , Także zmiana producenta chyba jej nie zaszkodzi , tym bardziej ze zna te rakiety i sama podjęła decyzję o zmianie i wątpię żeby się kierowała tylko kasiorką ,, bo to by było niemądre. Natomiast z psychiką jak będzie ? Zobaczymy niedługo.
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Widzę tu dość "niebezpieczne" koło ratunkowe :twisted:
Czyli jak zacznie przegrywać z kretesem to klakiernia odtrąbi, że to nie ona, to rakieta? rotfl
Nie no, w sumie dobry pomysł :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”