Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Iga Świątek

Masz racje z jednym zastrzeżeniem - decyzja o mikście była ogłoszona przed meczem z Georgi, z medicalem w poprzedniej rundzie.
W tym kontekście to jest dziwne.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Dobrze kombinujesz, ale niewłaściwie - to ten medical był "dziwny". ;D
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

Nie ma co kombinować, nasza panna nie ma kondycji, do tego upalne australijskie słońce, duszne powietrze. Kondycji nie zbudujesz w jeden miesiąc w grudniu. Może taka strategia, nie przeciążać organizmu w wieku 17 lat na budowanie super-kondycji.
A mikst to raczej naciski PZT i wielka tęsknota działaczy za medalem olimpijskim w tenisie.
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Iga Świątek

Ale się czepiacie tego miksta, naprawdę. Na razie to był jeden, godzinny meczyk. Nabędzie trochę ogrania w grze podwójnej i tyle. A tu tyle postów o jej decyzji... Ona i jej sztab i tak Was tu chyba nie czytają, żeby wziąć sobie te rady do serca. :wink:
Ten medical faktycznie był "dziwny", co Iga sama delikatnie przyznała... Nie doszukiwałabym się także kłopotów z kondycją, bez przesady.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Jak dla mnie to ten mikst całkiem ok. Na pewno może sporo nauczyć się od Kubota, trenuje z nim i na pewno jest jakiś “mentoring”, fizycznie nie jest obciażajace, do tego jakaś kaska wpada.

Lepsze to niż kurnik ITF 15 w Wypierdowie Górnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

No co ty - w takich kurnikach to nawet Maja już nie gra a co dopiero wschodząca gwiazda Iga!?
Generalnie to zamieszanie tutaj stąd, że hokej wykazał dużą troskę o talent i zdrowie naszej młodej tenisistki. :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:No co ty - w takich kurnikach to nawet Maja już nie gra a co dopiero wschodząca gwiazda Iga!?
Generalnie to zamieszanie tutaj stąd, że hokej wykazał dużą troskę o talent i zdrowie naszej młodej tenisistki. :D
Bardziej chodziło mi o logiczne myślenie, ale co ja tam wiem... . :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Wow, Idze Świątek poświęcono niemal 2 razy więcej stron na forum niż Andy`emy Murrayowi :::stars:::
To się chyba nazywa... patriotyzm rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

hohvar pisze:Wow, Idze Świątek poświęcono niemal 2 razy więcej stron na forum niż Andy`emy Murrayowi :::stars:::
To się chyba nazywa... patriotyzm rotfl
Dobrze kombinujesz :D To jest nadzieja naszego tenisa i wszyscy , nawet antagoniści :D (chociaż piszą ciągle że "przerżnie") , chcieli by żeby jej się udało. A porównywanie jej do jej rówieśnicy wiekiem Anisimowej trenującej i mieszkającej na Florydzie ??????
Ale pojedynek Anisimowej z Kwitową był wart oglądania , chociaż młoda przegrała.
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Hm .... Grecy mają Tsitsipasa i Sakkari. A u nas jakiś Kamilek z Hubercikiem i do kompletu Iga z Mają (bez Gucia :P).
Wniosek jest oczywisty. :twisted:
Jacy promotorzy (TomPL, Azeszty) tacy i "miszczowie". rotfl rotfl rotfl
Przerżnięcia są nieuniknione. :P
;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

Cicipas i Sakkari (ATP 15, WTA 43) to chyba nie jest szczyt twoich marzeń?
Iga połknie Sakkari już w tym roku. :D
Zapomniałeś że nasza no.1 (Linette) pokonała i Sakkari i Osakę?

Moja ulubienica (Świątek) powinna właściwie się wzorować na Kvitowej, ktora zeszczuplała i śmiga jak nowonarodzona. Niestety panna Iga wygląda trochę kluseczkowato (pizza, pizza? ...) i powinna o siebie zadbać. Ale może na to przyjdzie czas.
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

Ale Iga ma wejście w FC :D Pięknie widać potencjał i braki. Taka młoda Osaka :wink: Dwa najbliższe lata będą kluczowe. Oby jakiś skuteczny trener się za nią wziął. Za dużo pomysłów i duże nerwy.
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

A kort w ZG ponoć wolny, a nie nadążała za piłką. Jakby się cofnęła w rozwoju.
Widać szykuje forme na Indian Wells i na Miami :)

A może to wina Celta :) , czego nie dotknie to spieprzy, Radwanska też równo z górki, jak sie Celt włączył do gry.
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

A może myśli już o zbliżającej się maturze którą ma w tym roku :D
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Potencjału to wczoraj żadnego nie zauważyłem, natomiast rzuca się w oczy brak planu "B" (co zapewne wynika z ograniczeń technicznych) - jak nie wchodzą serwisy i strzały to jest do zera.
Jedynie Rosolska na światowym poziomie i z uśmiechem na ustach - świetnie się ogląda tę dziewczynę :D
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze:A może myśli już o zbliżającej się maturze którą ma w tym roku :D
W przyszłym roku. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:Potencjału to wczoraj żadnego nie zauważyłem, natomiast rzuca się w oczy brak planu "B" (co zapewne wynika z ograniczeń technicznych) - jak nie wchodzą serwisy i strzały to jest do zera.
Jedynie Rosolska na światowym poziomie i z uśmiechem na ustach - świetnie się ogląda tę dziewczynę :D
Przerżnęła? O_O
Oj ... rotfl rotfl rotfl :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Iga Świątek

Vivid pisze:Przerżnęła? O_O
Oj ... rotfl rotfl rotfl :::yay:::
To, że w nią nie wierzysz, czego wyraz dajesz w dyskusjach z jej wielbicielami, mogę jeszcze zrozumieć. I jeszcze nawet to, że się z niej nabijasz, wspominając cały czas o jakimś rżnięciu. :::hmm::: Ale dlaczego się z jej niepowodzeń cieszysz? Tego za cholerę nie mogę zrozumieć. :::donknow:::
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Iga Świątek

stofler pisze:
Vivid pisze:Przerżnęła? O_O
Oj ... rotfl rotfl rotfl :::yay:::
To, że w nią nie wierzysz, czego wyraz dajesz w dyskusjach z jej wielbicielami, mogę jeszcze zrozumieć. I jeszcze nawet to, że się z niej nabijasz, wspominając cały czas o jakimś rżnięciu. :::hmm::: Ale dlaczego się z jej niepowodzeń cieszysz? Tego za cholerę nie mogę zrozumieć. :::donknow:::
Jakaś nowość? :rolleyes:
Nie warto już zwracać uwagi, niech ma chłop trochę radości w życiu, może nie ma się z czego innego cieszyć?... :::hmm::: :wink:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Tiaaa, taki rodzaj depresji...

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”