Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:Te ograniczenie do 12 turniejów dotyczy juniorek? Coś takiego, ciągle czegoś nowego się człowiek uczy :)
Tak, są te ograniczenia żeby zbyt ambitni trenerzy nie wykańczali ich startami.
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Iga Świątek

Azeszty pisze:Chyba może zagrać 12 turniejów ITF/WTA na rok.
Ograniczenie do 12 dotyczy szesnastolatek, a Iga ma skończone 17 lat. W roku pomiędzy jej 17 i 18 urodzinami może zagrać w 16 turniejach plus jeszcze w Pucharze Federacji. WTA Finals/WTA Elite Trophy nie liczę, ale gdyby się zakwalifikowała, to w jednym z tych dwóch wymienionych też może wziąć udział. :]
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Dzięki za informacje!
Tiaaa, to ma trochę do zagrania, Argentyna jej potrzebna... do niczego. A jeszcze trzeba do szkoły chodzić! :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:Dzięki za informacje!
Tiaaa, to ma trochę do zagrania, Argentyna jej potrzebna... do niczego. A jeszcze trzeba do szkoły chodzić! :)
Do szkoły? A po co? Zarówno do grania w tenisa, jak i do stania przy garach szkoły nie potrzeba. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Do garów nie trzeba, ale słyszałeś, żeby Radwańska stała przy garach?
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:Do garów nie trzeba, ale słyszałeś, żeby Radwańska stała przy garach?
Coś tam Amicę reklamowała...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Jakuboto pisze:
TomPL pisze:Do garów nie trzeba, ale słyszałeś, żeby Radwańska stała przy garach?
Coś tam Amicę reklamowała...
Przypadek? Nie sadzę :).
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

To tylko taki lep był, na łosie typu Gary, żeby kupili swoim kobietom ładną kuchnię. ;)
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Iga Świątek

Jakuboto pisze:
TomPL pisze:Do garów nie trzeba, ale słyszałeś, żeby Radwańska stała przy garach?
Coś tam Amicę reklamowała...
Było coś, ale że niby "samo się robi". :] Pańcia ze smokiem poczłapie w tym czasie na spacerek. Przy garach to by se tylko kieckę pobrudziła.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:Do garów nie trzeba, ale słyszałeś, żeby Radwańska stała przy garach?
Może Celt nie trzyma jej wystarczająco krótko. rotfl
TomPL pisze:To tylko taki lep był, na łosie typu Gary, żeby kupili swoim kobietom ładną kuchnię ;)
No Radwańska na pewno by mnie przekonała do tego. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

Vivid pisze:Iga ma tytuł. Czyli radość i pamiątka na całe życie. Brawo!
Novak też ma radość i pamiątkę na całe życie!
Ale się chłopu trafiło.
Obrazek
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

:::gd::: :D :D :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Iga Świątek

W końcu zagrała nie "na raz". Dużo lepiej niż w RG. Technika szczególnie fh słaba. Z tym już nic nie zrobi.
Mimo wszystko trzymam kciuki.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

keicam pisze:W końcu zagrała nie "na raz". Dużo lepiej niż w RG. Technika szczególnie fh słaba..
Ja co prawda widziałam tylko jeden mecz - ale miałam wrażenie, że dziewczyna już teraz ma serwis groźniejszy niż Agnieszka miała przez całą karierę. :)
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Iga Świątek

Gdy w sobotę mogłam tylko śledzić wyniki na live score, zauważyłam, że Iga miała niekiedy wyższe prędkości serwisu niż któryś z panów Nadal - Djokovic. :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Iga Świątek

:wink:
Majorka pisze:
keicam pisze:W końcu zagrała nie "na raz". Dużo lepiej niż w RG. Technika szczególnie fh słaba..
Ja co prawda widziałam tylko jeden mecz - ale miałam wrażenie, że dziewczyna już teraz ma serwis groźniejszy niż Agnieszka miała przez całą karierę. :)
Bo akurat serwis wygląda dobrze. ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Iga Świątek

Majorka pisze:
keicam pisze:W końcu zagrała nie "na raz". Dużo lepiej niż w RG. Technika szczególnie fh słaba..
Ja co prawda widziałam tylko jeden mecz - ale miałam wrażenie, że dziewczyna już teraz ma serwis groźniejszy niż Agnieszka miała przez całą karierę. :)
Serwis dociąga już teraz do 180-185km/h, więc z tym jest bardzo dobrze, poprawiła także celność pierwszego bo wcześniej zdarzało jej się trafić nawet tylko ok 40%, ale i tak wygrywała mecze. :]

Iga za tydzień zagra w Baja jak już było wspomniane, a jej następnym startem będzie turniej ITF w Warszawie 6-12.08 też 25k z tego co piszę na stronie ITF, czytałem gdzieś że mieli zwiększyć rangę ale chyba nie wyszło.
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Iga Świątek

Pacio pisze:
Iga za tydzień zagra w Baja jak już było wspomniane, a jej następnym startem będzie turniej ITF w Warszawie 6-12.08 też 25k z tego co piszę na stronie ITF, czytałem gdzieś że mieli zwiększyć rangę ale chyba nie wyszło.
Podobno nastąpiła zmiana planów i Iga rezygnuję z 25k w Baja, a wybiera się na 80k do Pragi tak powiedziała na konferencji prasowej, nie ma jej na liście zgłoszeń więc prawdopodobnie dostanie WC do turnieju głównego.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Pozazdrościła Mai? ;)
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:Pozazdrościła Mai? ;)
Możliwe, ale raczej skusiła ją tą dzika karta. :D

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”