Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Czasem to nawet wolę popatrzeć na damski tenis. ;)
Nie ze względów męsko-estetycznych (mecz Suarez Navarro - Schiavone? (sic!!!) ... ) :P
U pań widzę podobieństwo do naszej gry, można popatrzeć jak sobie radzą i jakie rozwiązania stosują ... żeby potem nie popełniać tak głupich błędów. rotfl
A poza tym czasem oglądam dla jaj, dla beki itd. To przecież niezły ubaw - np. Szarapowa przy siatce. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze: A poza tym czasem oglądam dla jaj, dla beki itd. To przecież niezły ubaw - np. Szarapowa przy siatce. :P
Albo na (ostatniej) konferencji prasowej!

EDIT:
htb pisze:Zaraz, zaraz. Torebkę to kupuje jak wygra, więc jak łomot dostaje to na pewno to tym nie myśli. :)
Jak wygrywa to myśli którą kupić, a jak przegrywa to: "Której nie kupi"! rotfl
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Wyczytałem w dzisiejszej porannej "ambitnej" prasie, że Radwańska to idzie jak burza w USO. :)
W sumie mnie to cieszy bo burza ma to do siebie, że szybko się ... kończy. :P

Nie znam drabinki i czy zatem jest to możliwe (w finale zawsze HAHAHA), ale może spotkanie Wozniacka - Radwańska?
Na korcie to lipa, ale na trybunie! Smok kontra Gołota!!! :)

Kibice smoka: Więcej siary!!!
Kibice Andrzeja Gołoty: Andrew, jeb...j mu!!!
;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Agnieszka Radwańska

Amerykanie chyba za bardzo uwierzyli w Venus, bo jak inaczej można tłumaczyć wrzucenie meczu Radwańskiej z Konjuh na Arthura Asha po Murrayu i Dimitrovie? Zawsze mecze kobiece były pierwsze, a tutaj jaka miła niespodzianka... rotfl

Już nie wspomnę o tym, że Venus i Serena grają w sesji dziennej dla odmiany.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Agnieszka Radwańska

SevenUP pisze:Amerykanie chyba za bardzo uwierzyli w Venus, bo jak inaczej można tłumaczyć wrzucenie meczu Radwańskiej z Konjuh na Arthura Asha po Murrayu i Dimitrovie? Zawsze mecze kobiece były pierwsze, a tutaj jaka miła niespodzianka... rotfl

Już nie wspomnę o tym, że Venus i Serena grają w sesji dziennej dla odmiany.
Wytłumaczenie tego jest prostsze. Dziś w USA jest Labor Day, tak więc ciekawsze mecze 1/8 finału jak np. Venus z Pliskovą mogą być spokojnie rozegrane w dzień, bo i tak wiele osób przyjdzie na trybuny. Natomiast Radwańską z Konjuh dali na sam koniec, bo tak nudny mecz i tak mało kto będzie oglądał. Po Dimitrovie i Murrayu, czyli ok.22-23, ludzie już będą szykować się do pracy i na meczu Radwańskiej zostanie garstka. Zobaczysz jaka wysoka będzie frekwencja na meczu Radwańskiej...
moniawis95
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:59
Kontakt: Strona WWW

Re: Agnieszka Radwańska

Wytłumaczyłeś to sensownie, ale według mnie zostanie naprawdę sporo osób na trybunach na meczu Radwańskiej. Swoją drogą - dla mnie to na pewno nie będzie nudny mecz. ;-)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Ani Radwańska nie jest dla Indian atrakcyjna, ani jej rywalka. A jeszcze po meczach sióstr Williams i pojedynku Rumuna co chce być Bułgarem ze Szkotem co czasem udaje Anglika to komu się będzie chciało siedzieć po nocy?
No chyba, że darmowe hamburgery będą. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:No chyba, że darmowe hamburgery będą
Nie wszystkich swoją miarą, nie każdego da się tak przekupić. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Gary pisze:
Vivid pisze:No chyba, że darmowe hamburgery będą
Nie wszystkich swoją miarą, nie każdego da się tak przekupić. ;-P
Myślałem o Tobie :P Mnie by musieli Big Mac-ki zaoferować, i to w zestawie z frytkami i Colą.
Ciebie by pewnie opękali samym hamburgerem :P

Radwańska wyklepana, smok do domu na spacerki, Gołota jeszcze posiedzi ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

Po co ja ją oglądam? Patriota-idiota. :( Geniusz czucia, inteligencja, spryt itp. niestety nie starczyły na poprawny bh i fh osiemnastolatki....
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze: Ciebie by pewnie opękali samym hamburgerem :P
Mnie by musieli przekupić rosołem. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Agnieszka Radwańska

keicam pisze:Po co ja ją oglądam? Patriota-idiota. :( Geniusz czucia, inteligencja, spryt itp. niestety nie starczyły na poprawny bh i fh osiemnastolatki....
Bo dach zamknęli... . rotfl rotfl rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

hokej pisze:
keicam pisze:Po co ja ją oglądam? Patriota-idiota. :( Geniusz czucia, inteligencja, spryt itp. niestety nie starczyły na poprawny bh i fh osiemnastolatki....
Bo dach zamknęli... . rotfl rotfl rotfl
I zawsze coś.... :(
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Radwańska

Gdzieś przez głowę mi przeszła myśl, czy nie nastawić budzika i obejrzeć mecz Radwańskiej - ale myśl na szczęście szybko uciekła rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Agnieszka Radwańska

Cały dzień mnie kusiło żeby się obudzić i obejrzeć więc skorzystałem z tego "meczowego budzika" ale jednak zanim zasnąłem wysłałem sms-a o treści stop do Radwańskiej.
Intuicja dobrze podpowiedziała.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

A brzozy tam nie było? ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

Zawsze mnie zastanawia kto pisze takie farmazony:
(oryginalna pisownia)

"...Radwańska była w tym meczu panią profesor, która udzieliła lekcji córce amerykańskiego milardera..."

A szczególnie to:

"...Odgryzała się pojedynczymi efektownymi zagraniami, jak smecz grany tyłem do siatki, ale tego dnia i na tym korcie (Louis Armstrong Stadium) była dziewczynką do bicia dla czwartej rakiety świata...."


http://sportowefakty.wp.pl/tenis/626821 ... ice-peguli
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Agnieszka Radwańska

keicam pisze:Zawsze mnie zastanawia kto pisze takie farmazony:
(oryginalna pisownia)

"...Radwańska była w tym meczu panią profesor, która udzieliła lekcji córce amerykańskiego milardera..."

A szczególnie to:

"...Odgryzała się pojedynczymi efektownymi zagraniami, jak smecz grany tyłem do siatki, ale tego dnia i na tym korcie (Louis Armstrong Stadium) była dziewczynką do bicia dla czwartej rakiety świata...."


http://sportowefakty.wp.pl/tenis/626821 ... ice-peguli
W tym wypadku takie farmazony napisał Łukasz Iwanek. Mam nadzieję, że pomogłem. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Agnieszka Radwańska

Gary pisze: W tym wypadku takie farmazony napisał Łukasz Iwanek. Mam nadzieję, że pomogłem. ;-P
BARDZO! (Jak zwykle ;) ) rotfl
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Agnieszka Radwańska

Agnieszka w wywiadzie powiedziała , że nie rozumie czemu organizatorzy zamknęli dach. W końcówce meczu poprzedzającego zaczęło padać to i zamknięto to cudo. Nie chcieli powtórzyć historii z narodowym :) , mieć dach i zalany obiekt :) .
Yonex :)

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”