Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:
SABR pisze:Spokojnie, Radwańska ......... wiedzą, kiedy mają odpalić.
Do domu? Jak najszybciej rotfl
Torebki się przecież same nie kupią. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

SABR pisze:
Vivid pisze:
SABR pisze:Spokojnie, Radwańska ......... wiedzą, kiedy mają odpalić.
Do domu? Jak najszybciej rotfl
Torebki się przecież same nie kupią. rotfl
Są jakieś blogerki torebkowe? Jak nie to ma szansę odkryć niszę dla siebie. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
classic
Bywalec
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2016, 20:12

Re: Agnieszka Radwańska

Jeśli było to przepraszam, ale dopiero dzisiaj obejrzałem.
Mina Radwańskiej świetna https://www.youtube.com/watch?v=ALVZYKFDcXU
Dobra reklama dla Babolata. :)
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Agnieszka Radwańska

https://www.youtube.com/watch?v=OKOWXKbXzmo lepsze robiła miny, jak ją Serena asami stoperdowała. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Przyjęła to ze stoickim spokojem, zawsze mogła środkowy palec pokazać czy smokiem poszczuć. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

Starzejąca się Serena, Szarapowa poza rozgrywkami, Azarenka w ciąży. Kto zatem jeszcze stoi na drodze?
Tak, oczywiście, reszta WTA. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Agnieszka Radwańska

Radwańska wygrała z Petkovic 6:0 ; 6:1 w turnieju WTA w Cincinnati. W sumie to nie ma się czemu dziwić: gra tam się w końcu o pieniądze to i forma jest. A jakieś tam Rio, jakieś tam medale.....
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Agnieszka Radwańska

A oglądałeś mecz, że piszesz, że była w formie? Petkovic wielce prawdopodobne grała po prostu jak koń, ona może zdominować rywalkę jak i samą siebie. Sama Radwańska takim rezultatem z tenisistą o tych możliwościach nie ma szans wygrać.

Heh, właśnie się dowieddziałem, że Petkovic kilka godzin wcześniej rozegrała dwu i pół godzinny bój z Safarovą, zatem mecz z Radwańską był drugim tego dnia.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Agnieszka Radwańska

Clapton pisze:Radwańska wygrała z Petkovic 6:0 ; 6:1 w turnieju WTA w Cincinnati. W sumie to nie ma się czemu dziwić: gra tam się w końcu o pieniądze to i forma jest. A jakieś tam Rio, jakieś tam medale.....
Brawo Aga. Nie można jej przecież zarzucić, że umie korzystać z mózgu.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Agnieszka Radwańska

Jurek Kiler pisze:A oglądałeś mecz, że piszesz, że była w formie? Petkovic wielce prawdopodobne grała po prostu jak koń, ona może zdominować rywalkę jak i samą siebie. Sama Radwańska takim rezultatem z tenisistą o tych możliwościach nie ma szans wygrać.

Heh, właśnie się dowieddziałem, że Petkovic kilka godzin wcześniej rozegrała dwu i pół godzinny bój z Safarovą, zatem mecz z Radwańską był drugim tego dnia.
Oglądałem mecz. Petkovic owszem grała drugi mecz tego dnia. Radwańska grała bardzo dobrze. Ale pewnie teraz powinna się wycofać, żeby być solidarna z biedną Andreą rotfl

Zrozum że "możliwości" nie grają i nie ma to żadnego znaczenia że taka czy inna tenisistka zmiotłaby tę lub inną jutro po 16, ale o 13 dzisiaj to jej nie poszło. A bo słońce w oczy, a to przemęczenie, a to długo leciałam, a to gluten. Ile to można powtarzać, Kuzniecowa powinna mieć z 15 WS-ów bo ma "możliwości", ale ma tylko dwa, można pisać to po 100 razy, a i tak niektórzy nie potrafią tego przyjąć. A jak ta biedna Radwańska pogoniła Cibulkovą na rowerze już nie mówiąc o Kerber, Kvitovej, Muguruzie, Halep? No pewnie, czekała na błąd, tylko że jakie to ma ostatecznie znaczenie?

Fakty są takie, że Radwańska wygrała 6:0 i 6:1 i jest w 1/16, a Petkovic odpadła :rolleyes:

Chyba Agnieszka się na siebie zdenerwowała po IO, bo trenowała kilka razy dziennie, w tym z Halep, Muguruzą, a dodatkowo po treningu z Halep sama ganiała po korcie na oddzielnym treningu mimo burzy rotfl No cóż, obrona punkcików bardzo szybko się zbliża...
Prince Textreme Tour 100 310
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Agnieszka Radwańska

SevenUP pisze:
Chyba Agnieszka się na siebie zdenerwowała po IO,
Głównie to kibice się wkurzyli na nią.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Agnieszka Radwańska

SevenUP, owszem ma znaczenie kiedy ktoś piszę, że Radwańska zaczęła grać dlatego bo w Cinnci jest spora pula do zgarnięcia. Mecz meczowi nie jest równy, nie jestem fanem Radwańskiej, ale wiele razy pisałem, że Radwańska prezentuje swój tenis bardzo regularnie i daje on wyniki, ale jej wynik w bardzo dużej mierze zależy od rywalki. Japonka w RIO błędów nie popełniała, ponad to nie mogła na tej nawierzchni się przebić a na szybkich kortach w Cinnci może spokojnie grać z kontry. Poza tym nie ma możliwości by pokonać Petkovic w takich rozmiarach gdy ona nie partaczy co drugiej lub chociaż treciej piłki, nie ma ich na pewno Agnieszka. No a fakt, że Petkovic grała drugi mecz po jednym ciężkim tego samego dnia jest tutaj absolutnie kluczowe, dobrze wiemy jak potrafi być kiepsko dysponowana Radwańska po ciężkim jednym meczu i to nawet po dniu przerwy.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Agnieszka Radwańska

Jurek właśnie dlatego zapraszałem cię kilka razy na korty. Gdybyś przegrał mecz z dziadkiem który jedyne co robi to przebija balony pod końcową i jedzie cię 6:1 6:1 to zrozumiałbyś o co chodzi w tym sporcie. Po raz kolejny - to nie jest jazda figurowa na lodzie, tutaj za styl nie ma dodatkowych punktów. To co piszesz to twoje wyobrażenia tego sportu, rzeczywistość jest zupełnie inna. Nie ma żadnego znaczenia czy zawodnik w meczu robi 1000 winnerów czy 0. Liczy się kto wygrywa ostatnią piłkę. Deprecjonujesz Radwę, a Nadal czy Nole wygrali wiele meczów grając samą obroną. I robi tak wielu graczy na mączce.
Petkovic jest typową strzelbą - jak siedzi to fajnie ale jak nie siedzi to zbiera lanie od kelnerek bo nie ma innego planu na grę. Takich jednowymiarowych graczy jak ona jest większość. I tutaj znów zaproszę cię na korty, pograj trochę to zobaczysz że taki typ to wcale nie są najgroźniejsi rywale.

A z tym zaglądaniem do kieszeni i liczeniem kasy Radwy - słabe, i znów takie polskie.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Agnieszka Radwańska

RatRace pisze:
Clapton pisze:Radwańska wygrała z Petkovic 6:0 ; 6:1 w turnieju WTA w Cincinnati. W sumie to nie ma się czemu dziwić: gra tam się w końcu o pieniądze to i forma jest. A jakieś tam Rio, jakieś tam medale.....
Brawo Aga. Nie można jej przecież zarzucić, że umie korzystać z mózgu.
Chyba miało być: "Nie można jej przecież zarzucić, że nie umie korzystać z mózgu."
W wersji pierwotnej to sarkazm do kwadratu :wink: :D
Można by dopełnić: umie korzystać z mózgu, by potem korzystać z pieniędzy :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Agnieszka Radwańska

Kolt tak się składa, że ostatnio mam problemy z takim "dziadkiem", który już i tak jest bez formy, a z reguły wygrywa, załatwia mnie doświadczeniem, balonami...w formie by się zapewne tak ze mną nie pier.... Więc myśląc, że nie gram w ogóle w tenisa się mylisz, natomiast nigdy nie trenowałem, wszystko instynktownie wyjąłem z TV, a że zawsze miałem bakcyla do sportów tenisowo-podobnych to jako amator również ziemnego nie kalecze.

Porównanie Radwy do Rafy, do Nole, nie no daj spokój...

Styl nie ma znaczenia? Dlamnie to "g" prawda, z całym szacunkiem, często pięknie grający mają po prostu ogromne umiejętności, które dają wyniki. Nadal czy Djokovic to trochę inna kategoria, gra Rafy mimo balonów mi imponuje, nikt się tak nie poruszał, nikt nie miał takiego fh, jest więc wyjątkowy.

Tenis kobiecy to z kolei inna bajka, 10-15 lat temu Radwańska nie miałaby szansy przez kolejne lata utrzymywać się w ścisłej piątce. No i właściwie ty zmierzałeś swoim wywodem do? Ja tylko napisałem, że wynik w przypadku Radwańskiej nie odzwierciedla niczego, nie mówi nic o formie, bo ta która nie trafia na rowerze odjedzie a ta, która trafia na rowerze ją do domu wyśle, tak z grubsza. Nie wyciągam więc żadnych wniosków po porażce w RIO i tej wygranej już w Cinnci, no i tyle.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Agnieszka Radwańska

hohvar pisze:
RatRace pisze:
Clapton pisze:Radwańska wygrała z Petkovic 6:0 ; 6:1 w turnieju WTA w Cincinnati. W sumie to nie ma się czemu dziwić: gra tam się w końcu o pieniądze to i forma jest. A jakieś tam Rio, jakieś tam medale.....
Brawo Aga. Nie można jej przecież zarzucić, że umie korzystać z mózgu.
Chyba miało być: "Nie można jej przecież zarzucić, że nie umie korzystać z mózgu."
W wersji pierwotnej to sarkazm do kwadratu :wink: :D
Można by dopełnić: umie korzystać z mózgu, by potem korzystać z pieniędzy :wink:
Ach niedobry Ty, złapałeś mnie. ;-)

Tak to jest, jak się próbuje stosować nie umiejętnie podwójne zaprzeczenie. Oczywiście chodziło mi o to, że Aga to sprytna dziewczynka i wiec co dla niej dobre. Pecunia non olet - pieniądze nie śmierdzą. Więc powtórzmy jeszcze raz: brawo Aga. :-)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Agnieszka Radwańska

SevenUP pisze: Chyba Agnieszka się na siebie zdenerwowała po IO, bo trenowała kilka razy dziennie, w tym z Halep, Muguruzą, a dodatkowo po treningu z Halep sama ganiała po korcie na oddzielnym treningu mimo burzy rotfl No cóż, obrona punkcików bardzo szybko się zbliża...
To chyba nie tylko frustracja po IO ale sama pewnie czuje, że formy brak od kilku miesięcy. Dzisiaj gra z Kontą, która gra bardzo odważnie i trafia ostatnimi czasy. Panie ze sobą jeszcze nie grały więc myślę, że to będzie przewagą Agi w tym meczu. Zobaczymy jak zachowa się Konta jak będzie musiała przebić 2-3 piłki więcej niż z innymi zawodniczkami.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Agnieszka Radwańska

I o co ten szum? :twisted:
Spokojne Wasze rozczochrane :P
Przyjdzie Cibulkova i pozamiata rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Agnieszka Radwańska

Jurek Kiler pisze:Więc myśląc, że nie gram w ogóle w tenisa się mylisz, natomiast nigdy nie trenowałem, wszystko instynktownie wyjąłem z TV, a że zawsze miałem bakcyla do sportów tenisowo-podobnych to jako amator również ziemnego nie kalecze.
Mógłbyś wrzucić jakiś filmik?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Agnieszka Radwańska

Vivid pisze:[...]Przyjdzie Cibulkova i pozamiata rotfl
Że niby przyjdzie Cibulkova i Ci w kuchni pozamiata? Vidziu, Ty znowu marzysz.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”