TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

Polskie media sportowe. Klasa sama w sobie. To swoją drogą.

Pompowanie balona po przyjściu Navratilovej, teraz K. Majchrzak... Po co?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Kamil Majchrzak

TadX pisze:... Po co?
Rachunki co miesiąc zapłacić trzeba, życie ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Kamil Majchrzak

TadX pisze:Polskie media sportowe. Klasa sama w sobie. To swoją drogą.

Pompowanie balona po przyjściu Navratilovej, teraz K. Majchrzak... Po co?
A kto tak pompował balon po przyjściu Navratilovej, bo jakoś nie zauważyłem. Raczej trochę hejtu na forach. A że sporo się o tym fakcie pisze to nie dziwota, bo temat bardzo medialny. New York Times też pisał.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

Tennisowy pisze:A kto tak pompował balon po przyjściu Navratilovej, bo jakoś nie zauważyłem. Raczej trochę hejtu na forach. A że sporo się o tym fakcie pisze to nie dziwota, bo temat bardzo medialny. New York Times też pisał.
Spokojnie. Akurat ja zauważyłem, jak i K. Stopa, bo aż poświęcił temu wpis na swoim blogu. Pisać podając informacje a pisać i pompować to dwa różne wymiary.

EDIT: http://rotacjawsteczna.blog.pl/2015/01/14/na-bis/ Odpowiedź na falę "hejtu". Świeże.
wkoz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:58

Re: Kamil Majchrzak

Jest w finale ITF w Egipcie! Może kolejny tytuł jutro?
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

wkoz pisze:Jest w finale ITF w Egipcie! Może kolejny tytuł jutro?
Miło by mi było. Życzę tego z całego serca :).
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamil Majchrzak

Niestety Majchrzak przegrał w finale z rozstawionym z jedynką Mohamedem Safwatem 5:7 ; 3:6.
Trzeba ciułać punkty dalej :wink: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

Jakuboto pisze:Niestety Majchrzak przegrał w finale z rozstawionym z jedynką Mohamedem Safwatem 5:7 ; 3:6.
Trzeba ciułać punkty dalej :wink: .
W niego wierzę. Ma podstawy, przy zrównoważonym rozwoju, że będzie z niego pociecha :).
wkoz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:58

Re: Kamil Majchrzak

Jakuboto pisze:Niestety Majchrzak przegrał w finale z rozstawionym z jedynką Mohamedem Safwatem 5:7 ; 3:6.
Trzeba ciułać punkty dalej :wink: .
Tym razem Mohamed pokonany i Kamil jest w półfinale w Egipcie!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kamil Majchrzak

wkoz pisze:
Jakuboto pisze:Niestety Majchrzak przegrał w finale z rozstawionym z jedynką Mohamedem Safwatem 5:7 ; 3:6.
Trzeba ciułać punkty dalej :wink: .
Tym razem Mohamed pokonany i Kamil jest w półfinale w Egipcie!
Czyli widać jak szybko się uczy.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Kamil Majchrzak

PitS pisze:
wkoz pisze:
Jakuboto pisze:Niestety Majchrzak przegrał w finale z rozstawionym z jedynką Mohamedem Safwatem 5:7 ; 3:6.
Trzeba ciułać punkty dalej :wink: .
Tym razem Mohamed pokonany i Kamil jest w półfinale w Egipcie!
Czyli widać jak szybko się uczy.
Czyli nic nie widać. No chyba, że widziałeś ten mecz. Może przeciwnik zagrał słabo, może przeciwnikowi coś dolegało, a może jeszcze coś innego spowodowało taki, a inny rezultat. Wynik idzie w świat i super. Nie wykluczam tezy, że szybko się uczy tylko proszę o dowody.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kamil Majchrzak

Oczywiście nie widziałem. Piszę w kontekście meczów które już widziałem i w kontekście meczów z różnymi rywalami z których pierwsze przegrywał, by potem już ponownie radzić sobie z tym samym rywalem dużo lepiej. Zauważ że to mistrz trzeciego seta, dość często z nowymi zawodnikami przegrywa pierwsze sety, po walce wygrywa drugie by w trzecich już kontrolować mecz.

Bywa że mecz mu ucieknie, czasu nie starczy i musimy czekać do następnego meczu. :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Kamil Majchrzak

PitS pisze:Oczywiście nie widziałem. Piszę w kontekście meczów które już widziałem i w kontekście meczów z różnymi rywalami z których pierwsze przegrywał, by potem już ponownie radzić sobie z tym samym rywalem dużo lepiej. Zauważ że to mistrz trzeciego seta, dość często z nowymi zawodnikami przegrywa pierwsze sety, po walce wygrywa drugie by w trzecich już kontrolować mecz.

Bywa że mecz mu ucieknie, czasu nie starczy i musimy czekać do następnego meczu. :)
PitS, Ty jesteś zwolennikiem twardych naukowych dowodów, czy masz dowody, że Kamil wygrał ten mecz bo się uczy? Czy raczej wpisuje się to w oczekiwania kibica wobec chłopaka?
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
wkoz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:58

Re: Kamil Majchrzak

Z pewnych -anonimowych oczywiście - źródeł dowiedziałem się, że Mohamed się podłożył. Obstawił u buka swoją porażkę, więc musiał przegrać. To oczywiste przecież, że Kamil nie jest w stanie wygrać sam meczu, w normalnej rywalizacji, czy też wyciągać wniosków z poprzednich spotkań.

Ech...Ta wiara niektórych w rodaków powala.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kamil Majchrzak

karjar pisze: PitS, Ty jesteś zwolennikiem twardych naukowych dowodów, czy masz dowody, że Kamil wygrał ten mecz bo się uczy? Czy raczej wpisuje się to w oczekiwania kibica wobec chłopaka?
Opierając się na dowodach masz rację. To przeniesienie tego co widziałem na to co chciałbym aby było. Ale sprawdzę statystyki jak znajdę. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
wkoz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:58

Re: Kamil Majchrzak

Jest finał w Egipcie! Grześka Panfila w Hiszpanii również!
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Kamil Majchrzak

Może Majchrzak stanie się drugim Rogerem. Papiery ma...
21 WS..
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kamil Majchrzak

Lukasz_b20 pisze:Może Majchrzak stanie się drugim Rogerem. Papiery ma...
Really?[*] Skarpety?



[*]Poważnie?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Kamil Majchrzak

No cóż, była mowa o dmuchaniu w balon ale to ostatnie to co najmniej sterowiec. :rolleyes:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Kamil Majchrzak

Jak Kamil będzie dalej robił swoje i nie oglądał się na innych to tylko dobrze na tym wyjdzie. Zaprzestanie (jeśli czyta) czytania "dziennikarzy sportowych" będzie w tym pomocne, nie mówiąc już o zdrowiu psychicznym. Co się czyta w obecnych czasach to nawet już włos na głowie nie staje, nawet ręce nie opadają. To załamać się idzie. Niech zostawią chłopaka w spokoju, on sobie da radę.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”