Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Nicole Vaidisova

Bardzo fajny news. Vaidisova ponownie na korcie. Szkoda tylko, że dopiero po rozstaniu ze Stepankiem wpadła na tak genialny pomysł...
W czasach tenisowo lepszych, wygrywała turnieje WTA mając 16-17 lat. Nie wiem czy ma szansę powrócić do TOP10, ale będę trzymał kciuki. :::gd::: W wieku 25 lat można jeszcze rozpocząć wszystko od początku.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nicole Vaidisova

Wiek jeszcze nie dyskwalifikuje ale tu jest wiele ale... techniki genialnej nie miała, nie wiemy jak stała jej aktywność jak zakończyła karierę i wiele, wiele więcej. Trochę minie czasu zanim wejdzie w rytm i się "ogra". Gdyby jednak wróciła i wyniki trzaskała to byłaby kolejna szpila w poziom WTA.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Nicole Vaidisova

Łatwo chyba nie będzie nawet jeśli czepilibyśmy się poziomu. Szkoda, że tak sobie tą karierę spartaczyła, a może Radek to zrobił...?
Tak czy inaczej, skoro finały wielkoszlemowe mają za sobą Radwańska, Wozniacki, Lisicki czy Cibulkova, a swoje pierwsze triumfy święciły Li, Stosur, Schiavone i Bartoli to wydaje się jasne, że stać na takie wyczyny było Nicole Vaidisovą. Zastanawiam się tylko co jej strzeliło do łba by odchodzić z tak pięknego świata w tak młodym wieku, doprawdy nie rozumiem...ma ona dziecko ze Stepankiem, w ciąży byłą? Pamiętamy przykład Clijsters, ale Belgijka była postacią wybitną i odeszła jednak po wygraniu US Open z celem jasnym - rodzina - a jak wróciła to właściwie z marszu i nie prezentując niczego wielkiego ponownie wygrała US Open - i świadczyło to rzecz jasna o niskim poziomie WTA. Nie wiem czego może dokonać Nicole Vaidisova, nie mam żadnego punktu zaczepienie więc nawet nie będzie strzelał, pewne jednak jest, że Nicole sprzed zakończenia kariery należałaby teraz do postaci wiodących i najbardziej perspektywicznych.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nicole Vaidisova

Dla ciekawych tutaj przegrany mecz Vaidisovej z Kontą.
http://www.wtatennis.com/news/article/4 ... lbuquerque
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Nicole Vaidisova

Vaidisowa chyba osłabła pod koniec, pewnie od podawania piłek, bo bidulki same musiały je zbierać i sobie podawać. :]
A w ogóle to sielska tam atmosfera. :D
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Nicole Vaidisova

Nicole awansowała do głównego turnieju w Monterrey. :::yay::: Pokonała Rodionovą 6-2 6-3.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nicole Vaidisova

Muszę zaczaić się na jej mecz i zobaczyć czy choć trochę z jej dawnej gry wróciło...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”