Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Roger Federer

stofler pisze:Gość wygrał drugiego Szlema w tym roku a tu taki hejt... O_O Mogę jedynie stwierdzić, że poziom złośliwości i plugawej nienawiści sięga apogeum. Kompromitująca żenada panowie! :::moron:::
Zadaj sobie pytanie, kto ją nakręca.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Roger Federer

rafbat pisze:
stofler pisze:Gość wygrał drugiego Szlema w tym roku a tu taki hejt... O_O Mogę jedynie stwierdzić, że poziom złośliwości i plugawej nienawiści sięga apogeum. Kompromitująca żenada panowie! :::moron:::
Zadaj sobie pytanie, kto ją nakręca.
Nie muszę bo czytam i widzę. O_O
Wszystko można ale zachowajcie granice przyzwoitości, dobrego smaku i kultury wypowiedzi. Tak jak ja to robię.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Roger Federer

stofler pisze: Wszystko można ale zachowajcie granice przyzwoitości, dobrego smaku i kultury wypowiedzi. Tak jak ja to robię.
No to zachowują dokładnie tak, jak Ty to robisz rotfl
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

stofler pisze:
matoex pisze:Odkąd ten troll pojawił się na forum, to przyjemność śledzenia wątków spadła znacząco.
Dziwne stwierdzenie, zwłaszcza że on ma już na koncie przeszło 24 tys. postów. :::scratchy::: rotfl
A możesz się Stofler choć raz k...a przymknąć?
Ja jestem kulturalny i spokojny człowiek, ale czy Ty naprawdę musisz aż tak wk...iać?
Wygrał Twój pupil, chwała mu za to, ale tego Twojego pieprzenia już nie jestem stanie wytrzymać, najwyżej dostanę bana, trudno. Mogę dyskutować nawet z fanami PO czy PiSu, ale Ciebie nie da się znieść.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Roger Federer

Jacek iREM pisze:
stofler pisze:
matoex pisze:Odkąd ten troll pojawił się na forum, to przyjemność śledzenia wątków spadła znacząco.
Dziwne stwierdzenie, zwłaszcza że on ma już na koncie przeszło 24 tys. postów. :::scratchy::: rotfl
A możesz się Stofler choć raz k...a przymknąć?
Ja jestem kulturalny i spokojny człowiek, ale czy Ty naprawdę musisz aż tak w...iać?
Wygrał Twój pupil, chwała mu za to, ale tego Twojego pieprzenia już nie jestem stanie wytrzymać, najwyżej dostanę bana, trudno. Mogę dyskutować nawet z fanami PO czy PiSu, ale Ciebie nie da się znieść.
Popieram, k...a, Jacka :).

Lubiłem Novaka dopóki Stofler nie zaczął tu trollować.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Roger Federer

Marcin_L pisze: Lubiłem Novaka dopóki Stofler nie zaczął tu trollować.
Jako sajko Roda myślałem, że nic bardziej nie zadziała mi na nerwy niż fani Federera (oczywiście niechęć do niego wzbudziło również wieloletnie tyranie Andy'ego), ale po X latach stwierdzam, że to wszystko nawet nie stało koło tego, jakie mam uczucia do lidera tych, hrrr tfu, rozgrywek, również z uwagi na jego fanbase.
#NKrising
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Chwilowo zawiesiłem kibicowanie Rogerowi - 36 godzin po finale dalej nie mogę wymazać z głowy tych meczowych. Można było zjechać 3-6 w piątym i bym nie miał pretensji. :D
mtenis team
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Roger Federer

Jacek i Marcin - czuję się jak ostatnia sz....a, ale Was wykropkowałem. Wybaczcie, obowiązki . :twisted:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Roger Federer

Jacek iREM pisze:Mogę dyskutować nawet z fanami PO czy PiSu...
Jacyś nowi, obiecujący grajkowie w męskim tourze? :)

A co do ogólnego wydźwięku Twojej pełnej wypowiedzi (co to ją hokej z bólem serca i tak dalej), to :::gd::: także ode mnie.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Roger Federer

DUN I LOVE pisze:Chwilowo zawiesiłem kibicowanie Rogerowi - 36 godzin po finale dalej nie mogę wymazać z głowy tych meczowych. Można było zjechać 3-6 w piątym i bym nie miał pretensji. :D
Wiesz DUN - autentycznie zazdroszczę poziomu zaangażowania w kibicowanie, Tobie i innym. Nie wiem czy ja się wypaliłem, ale od paru lat mam autoironicznie wywalone na te rozgrywki. Cieszą mnie tylko mecze na wysokim poziomie sportowym, kto gra mam w nosie.

Ciekawe czy jeszcze kiedykolwiek mnie jakiś sportowiec potrafi zafascynować.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Roger Federer

Jacek iREM pisze:
stofler pisze:
matoex pisze:Odkąd ten troll pojawił się na forum, to przyjemność śledzenia wątków spadła znacząco.
Dziwne stwierdzenie, zwłaszcza że on ma już na koncie przeszło 24 tys. postów. :::scratchy::: rotfl
A możesz się Stofler choć raz k...a przymknąć?
Ja jestem kulturalny i spokojny człowiek, ale czy Ty naprawdę musisz aż tak wk...iać?
Wygrał Twój pupil, chwała mu za to, ale tego Twojego pieprzenia już nie jestem stanie wytrzymać, najwyżej dostanę bana, trudno. Mogę dyskutować nawet z fanami PO czy PiSu, ale Ciebie nie da się znieść.
Wszystko jest kwestią poziomu własnego spokoju wewnętrznego.
Popatrz na Vivida, on ma na wszystko wyje****. Kiedyś już pouczałem, moje komentarze są formą satyry, w której pojawiają się różne formy wypowiedzi, w tym np. ironia. Lubię dyskutować z ludźmi, którzy podobnie jak ja mają spory dystans do życia a w szczególności do spraw błahych i przyziemnych. Jeśli kogoś drażnią moje wpisy, można je ignorować ale nie na miejscu są złośliwe inwektywy i obraźliwe strzały w moim kierunku bo zwyczajnie na nie nie zasługuję. Opanujcie więc emocje i dajcie już spokój biednemu <stoflerowi>. :::cheese:::
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Roger Federer

hokej pisze: Wiesz DUN - autentycznie zazdroszczę poziomu zaangażowania w kibicowanie, Tobie i innym. Nie wiem czy ja się wypaliłem, ale od paru lat mam autoironicznie wywalone na te rozgrywki. Cieszą mnie tylko mecze na wysokim poziomie sportowym, kto gra mam w nosie.

Ciekawe czy jeszcze kiedykolwiek mnie jakiś sportowiec potrafi zafascynować.
Też mam coś takiego, mimo że interesuję się tenisem na pewno duuużo krócej od Was. Ostatnio nie żal mi, że nie mam czasu oglądać meczy. Poza tym nie wiem za bardzo, w jaki sposób wyłapać te perełki i o jakimś fajnym meczu dowiaduję się po fakcie, dopiero po jakimś artykule czy spojrzeniu na wynik. Z drugiej strony, na papierze często coś brzmi ciekawie, a potem wychodzi z tego klapa.
Finał Wimbledonu (a właściwie końcówka, którą mogłam jedynie obejrzeć) porwał mnie wyłącznie ze względu na emocje i sympatię do Djokovicia (na pewno też fakt, że grał z Federerem, o wygraną z byle grajkiem byłabym bardziej spokojna ;-P ). Ostatnio właściwie chętnie oglądam tylko Novaka i Rafę, których lubię, ale w sumie tylko, gdy grają z kimś dobrym, oraz Polaków, którym zawsze szczerze kibicuję.
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Roger Federer

Izzi pisze:
hokej pisze: Wiesz DUN - autentycznie zazdroszczę poziomu zaangażowania w kibicowanie, Tobie i innym. Nie wiem czy ja się wypaliłem, ale od paru lat mam autoironicznie wywalone na te rozgrywki. Cieszą mnie tylko mecze na wysokim poziomie sportowym, kto gra mam w nosie.

Ciekawe czy jeszcze kiedykolwiek mnie jakiś sportowiec potrafi zafascynować.
Też mam coś takiego, mimo że interesuję się tenisem na pewno duuużo krócej od Was. Ostatnio nie żal mi, że nie mam czasu oglądać meczy. Poza tym nie wiem za bardzo, w jaki sposób wyłapać te perełki i o jakimś fajnym meczu dowiaduję się po fakcie, dopiero po jakimś artykule czy spojrzeniu na wynik. Z drugiej strony, na papierze często coś brzmi ciekawie, a potem wychodzi z tego klapa.
Finał Wimbledonu (a właściwie końcówka, którą mogłam jedynie obejrzeć) porwał mnie wyłącznie ze względu na emocje i sympatię do Djokovicia (na pewno też fakt, że grał z Federerem, o wygraną z byle grajkiem byłabym bardziej spokojna ;-P ). Ostatnio właściwie chętnie oglądam tylko Novaka i Rafę, których lubię, ale w sumie tylko, gdy grają z kimś dobrym, oraz Polaków, którym zawsze szczerze kibicuję.
Powinnaś więc oglądać więcej meczy w pierwszych rundach, gdzie grają słabsi zawodnicy - na przykład osoby, które wygrały kwalifikacje z innymi dopiero rozwijającymi się graczami. Takie mecze obfitują w wiele ciekawych wymian i mecz staje się dobrym widowiskiem - dlatego, że każdy wierzy, że może wygrać i każdy gra jak najlepiej potrafi. A pojedynki pomiędzy Djokovic'em, Federer'em, Nadalem vs reszta świata to po prostu krótkie i nudne spotkania, bo reszta tenisistów już przed wyjściem na mecz traktuje go jak przegrany :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Roger Federer

Mecz Kyrgios Fognini w ciemno można obstawiać jako ciekawy. :-)
A i technicznie parę perełek się znajdzie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Roger Federer

stofler pisze:Wszystko jest kwestią poziomu własnego spokoju wewnętrznego.
Popatrz na Vivida, on ma na wszystko wyje****. Kiedyś już pouczałem, moje komentarze są formą satyry, w której pojawiają się różne formy wypowiedzi, w tym np. ironia. Lubię dyskutować z ludźmi, którzy podobnie jak ja mają spory dystans do życia a w szczególności do spraw błahych i przyziemnych. Jeśli kogoś drażnią moje wpisy, można je ignorować ale nie na miejscu są złośliwe inwektywy i obraźliwe strzały w moim kierunku bo zwyczajnie na nie nie zasługuję. Opanujcie więc emocje i dajcie już spokój biednemu <stoflerowi>. :::cheese:::
Coś w tym jest... Ciekawe, że ww. kolegów podobnie zaangażowane wpisy Vivida nie wk...ły?
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Roger Federer

hokej pisze:Mecz Kyrgios Fognini w ciemno można obstawiać jako ciekawy. :-)
A i technicznie parę perełek się znajdzie.
Jasne, można by było dodać do nich jeszcze Monflis'a i Brown'a. Tylko niestety tacy dwaj zawodnicy raczej rzadko spotykają się w drabince turniejowej - albo jeden odpada z kimś typu Fed/Nad/Djo, albo po prostu brak formy / koncentracji i odpadają wcześnie z cieniasami. Przykładowo Kyrgios z Fognini'm spotkali się tylko raz - w Miami 2018 roku.
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Roger Federer

hokej pisze: Ciekawe czy jeszcze kiedykolwiek mnie jakiś sportowiec potrafi zafascynować.
Fakt, że generalnie moje największe zainteresowanie rozgrywkami przypada na wiek, w którym generalnie człowiek szuka sobie idoli, ale jednak sądzę, że kilka wyrazistych i ciekawie grających młodych chłopaków mogłoby na nowo ożywić moją relację z ATP.
Auger, ratuj.
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Roger Federer

Może Hurkacz? Żartowałem ;)
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Roger Federer

Był taki moment, w którym fajnie radził sobie Alex de Minaur - i właśnie w niego wierzę, że coś z tego będzie :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Roger Federer

Auger jest opcją, jeszcze Szapo tylko niech Go ktoś poukłada.
Nie tracę nadziei.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”