Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Jacek iREM pisze:I NIE WYTRZYMAŁ. :-D
Raczej organizatorzy w akcie desperacji wyjęli co nieco ze skarpety. Kiedy Djoković i Murray podziękowali (trudy sezonu), Nadal zrezygnował ze względu na stan zdrowia, oczywistym było, że jedyna nadzieja na sensowny zarobek na tym turnieju to Federer. Chociaż tego Fabstera udało się przekonać.

Puchar Hopmana
AO
Dubaj
Indian Wells;

Roger w wywiadzie dla szwajcarskiej gazety potwierdził uczestnictwo w tych 4 imprezach. Dodał też, że nie zapisywał się jeszcze od innych turniejów. Rotterdam raczej odpada, bo tam Krajicek zaciągnął już kredyt na startowe dla Nadala. :wink:
mtenis team
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Roger Federer

Czyżby Roger miał sięgnąć po 18 WS w 2017??
21 WS..
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Lukasz_b20 pisze:Czyżby Roger miał sięgnąć po 18 WS w 2017??
Tak, na Play Station ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
zeus

Re: Roger Federer

Lukasz_b20? Roger z 18 Ws-em? Szanuję twoją opinię, ale realnie patrząc nie ma szans na wielkoszlemową koronę dla Szwajcara. Nie ten wiek, nie ta motoryka i wytrzymałość. Choćby nie wiem jak przepracowałby sezon, 35-lat dla wyczynowca to już za dużo. Roger wygra turnieje ale najwyższym pułapem będą ATP 1000. Wielkie Szlemy to dwa tygodnie. Tysięczniki to tylko tydzień gdzie 1-2 zachwiania dyspozycji są wybaczane. Wychowałem się na grze Szwajcara, ale realnie On już nie wygra turnieju z drabinką na 128 rakiet.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

DUN I LOVE pisze:
Jacek iREM pisze:I NIE WYTRZYMAŁ. :-D
Raczej organizatorzy w akcie desperacji wyjęli co nieco ze skarpety. Kiedy Djoković i Murray podziękowali (trudy sezonu), Nadal zrezygnował ze względu na stan zdrowia, oczywistym było, że jedyna nadzieja na sensowny zarobek na tym turnieju to Federer. Chociaż tego Fabstera udało się przekonać.
Wycofał się.

Dla mnie IPTL to jest cyrk, a nie tenis. "Power Points", inna punktacja, zmiany rodem ze sportów drużynowych... to dla takiej konserwy jak ja, nie do przełknięcia. :oldtimer:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Roger Federer

Ale ma jedną, niezaprzeczalną zaletę - można oglądać Safina na korcie. :angel: :::yay:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

El Diablo pisze:
DUN I LOVE pisze:
Jacek iREM pisze:I NIE WYTRZYMAŁ. :-D
Chociaż tego Fabstera udało się przekonać.
Wycofał się.
W kasie pusto, wszyscy z większymi czekami się wycofali.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

El Diablo pisze:
DUN I LOVE pisze:
Jacek iREM pisze:I NIE WYTRZYMAŁ. :-D
Raczej organizatorzy w akcie desperacji wyjęli co nieco ze skarpety. Kiedy Djoković i Murray podziękowali (trudy sezonu), Nadal zrezygnował ze względu na stan zdrowia, oczywistym było, że jedyna nadzieja na sensowny zarobek na tym turnieju to Federer. Chociaż tego Fabstera udało się przekonać.
Wycofał się.

Dla mnie IPTL to jest cyrk, a nie tenis. "Power Points", inna punktacja, zmiany rodem ze sportów drużynowych... to dla takiej konserwy jak ja, nie do przełknięcia. :oldtimer:
Mam identyczne zdanie, to zwykły komercyjny shit, który jak widać nie ma racji bytu, plany mieli ogromne, ale to nie takie prostte jak się okazuje. Federerowi trzeba bardzo dobrze zapłacić jeśli ma brać udział w tego typu badziewiu.

Co do Wielkiego Szlema w wykonaniu Federera - ja daje mu cień szansy, może jak zdrowie pozwoli uda mu się wrócić na poziom sprzed dwóch lat. Djokovic jednak musiałby w dalszym ciągu być w kryzysie i zostać wykopany przez kogoś innego, w konfrontacji z Murrayem absolutnie nie byłby na straconej pozycji. Wimbledon pokazał, że mimo problemów i mocno nadszarpniętego okresu przygotowawczego do tego turnieju jest w stanie zbudować wysoką formę na ten turniej. Postawię tezę, że jeśli ze zdrowiem będzie okej przez cały rok to ponownie zobaczymy go minimum w jednym półfinale Wielkiego Szlema. Facet raczej też w to wierzy, widzi, że rywalizacja dosyć nędzna, że Novak ma problemy a przed Murrayem nie ma żadnego strachu i pampers tutaj mu nie grozi.
obatalFH
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:53

Re: Roger Federer

Ja sam jestem fanem Federera ale to jest zawodnik, który niedługo będzie kończył karierę a nie szykował się do kolejnych zwycięstw. Pytanie tylko, który turniej WS będzie tym pożegnalnym? Stawiam na Wimbledon 2018. Ale nie zdziwię się jak koniec nastąpi wcześniej.

A potem Roger zostanie czyimś coachem :)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Koniec może nastąpić w każdej chwili, wszystko zależy od zdrowia. Natomiast póki pozwoli zdrowie i dopóty będzie prezentował poziom wysoki (top 10) to będzie kontynuował karierę raczej jak nadłużej, przede wszystkim z pasji, ale również dla pieniędzy, bo jak zakończy karierę to sponsorski kurek możliwe, że się zamknie w bardzo dużym stopniu.
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Roger Federer

Jurek Kiler pisze:Koniec może nastąpić w każdej chwili, wszystko zależy od zdrowia. Natomiast póki pozwoli zdrowie i dopóty będzie prezentował poziom wysoki (top 10) to będzie kontynuował karierę raczej jak nadłużej, przede wszystkim z pasji, ale również dla pieniędzy, bo jak zakończy karierę to sponsorski kurek możliwe, że się zamknie w bardzo dużym stopniu.
Nie ma opcji by się zamknął kurek z kasą dla Rogera, wszystkim tylko nie dla niego, będzie zarabiał nie mniej niż jakby grał, to jednak jest ktoś więcej niż zawodnik, to osobowość, no i jest szwajcarem .....banki, zegarki i inne :wink: jest co reklamować. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Nie każdy odnajduje się w świecie reklamy po zakończeniu kariery, albo inaczej, nie każdy pozostaje atrakcyjny dla świata reklamy ...
Ja raczej uważam, że Szwajcar będzie grał dotąd dokąd będzie we własnym mniemaniu uważał, że może rywalizować za czołowymi graczami.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer

Vivid pisze:Nie każdy odnajduje się w świecie reklamy po zakończeniu kariery, albo inaczej, nie każdy pozostaje atrakcyjny dla świata reklamy ...
Ja raczej uważam, że Szwajcar będzie grał dotąd dokąd będzie we własnym mniemaniu uważał, że może rywalizować za czołowymi graczami.
Czyli o ile zdrowie pozwoli to przy obecnym poziomie może grać i do 40 i być w TOP 15 rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Czy ja wiem, może postawił sobie granicę TOP 10?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Vivid pisze:Nie każdy odnajduje się w świecie reklamy po zakończeniu kariery, albo inaczej, nie każdy pozostaje atrakcyjny dla świata reklamy ...
Ja raczej uważam, że Szwajcar będzie grał dotąd dokąd będzie we własnym mniemaniu uważał, że może rywalizować za czołowymi graczami.
Widzę to w podobny sposób, sponsorzy pewnie będą, ale jego zarobki na pewno będą niewspółmiernie niższe, wątpię by był drugim Jordanem. Rywalizacja na poziomie top 10 jeszcze mialaby sens, ale granie na poziomie 15-20 rakiety swiata już nie bardzo, nie sądze by takie coś sprawiałoby mu radość. Facet zapewne kocha tenis, ale ten na najwyższym poziomie, ze świadomością, że o coś się walczy i dla takich spotkań jak jego ostatnie dwa na Wimbledonie. Nie chciałbym żeby tak jak dla Nadala pierwszy tydzień WS był barierą nie do przeskoczenia.
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Roger Federer

W czwartek będzie transmitowany trening Federera na żywo na twitterze (zastanawiałem się czy to w ogóle możliwe, ale nie mam tam konta więc nie wiem). Jest info na FB profilu Rogera ;)
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Roger Federer

Kurcze niech już wraca!!Nudno bez niego w tourze :/
21 WS..
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Już bez przesady, naprawdę ludzie nie mają nic ciekawszego do roboty od oglądania treningu Federera? Daje komerchą na kilometr, ja czekam na Australian Open i normalną grę. ;)
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Ja na pewno obejrzę. Ogólnie uwielbiam oglądać treningi, tak jak np. z Londynu pokazywali streamy. A miszcza to już bankowo będę :-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Roger Federer

Pewnie, że warto obejrzeć... jeśli ktoś poważniej się interesuje tą czy inną dyscypliną to treningi są nie mniej ciekawe od meczów. Nie mówię, żeby chodzić obserwować każdy trening, ale nie często jest okazja zobaczyć jak robią to najlepsi.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”