Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:Spokojnie. On ma problem z identyfikacją siebie na forum.
Tylko że to ja od początku swojej aktywności na tym forum nie zmieniam swojej postawy. Prawdopodobnie właśnie dlatego wszyscy mnie tu tak lubią. :wink: Ty natomiast zmieniasz swój image w zależności od aktualnej pory roku. Zastanów się zatem który z nas ma problem? rotfl
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze:
Vivid pisze:Spokojnie. On ma problem z identyfikacją siebie na forum.
Tylko że to ja od początku swojej aktywności na tym forum nie zmieniam swojej postawy. Prawdopodobnie właśnie dlatego wszyscy mnie tu tak lubią. :wink: Ty natomiast zmieniasz swój image w zależności od aktualnej pory roku. Zastanów się zatem który z nas ma problem? rotfl
Zastanawiajcie się nad tym na PW, a tu rozmawiajmy o Kyrgiosie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nick Kyrgios

"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nick Kyrgios

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=a1RWgPpq1gQ[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-M9rftygtdk[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7Paa8pcq4SI[/youtube]
Zdolny chłopak, nie ma co. rotfl
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Nick Kyrgios

Acapulco?
#NKrising
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Chłopak jest wyrazisty. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Nick Kyrgios

Zdolny, wyrazisty, szczery, głośno mówi co myśli i ogarnia kto jest/nie jest największym dyscypliny. rotfl Dwanaście lat edukacji robi swoje. :] https://youtu.be/ANXGhBYPqYE
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Nick Kyrgios

Ględzi o tym, jak to Rafa "has no respect" wobec jego i jego fanów...

Ale gdyby przeciwnik po wygraniu za mną meczu zachowywał się jak Kyrgios po meczu z Rafą w Acapulco, to też bym go chyba nie lubił.

https://www.youtube.com/watch?v=qMN298irRLw
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:Chłopak jest wyrazisty ;)
Nie zmienia to faktu, że jego zachowanie jest skandaliczne i żenujące. W mojej ocenie takie maluczkie. :::bd::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze:
Vivid pisze:Chłopak jest wyrazisty ;)
Nie zmienia to faktu, że jego zachowanie jest skandaliczne i żenujące. W mojej ocenie takie maluczkie. :::bd::
To, że piszę wyrazisty nie znaczy, że pochwalam. Ja się wychowałem na klasycznym, gentlemanskim tenisie.
Niemniej gość chociaż jest jakiś ...
Mnie się już rzygać chce jak Rafa podchodzi do mikrofonu. Gość ma może z 10 formułek i wygłasza je naprzemiennie. :::bd::
Czasem mam wrażenie, że on nie głaszcze hemoroida tylko sprawdza, czy ma nadal wszyty tam dyktafon ze swoimi tekstami żeby czasem po meczu nie dać nomen omen ... tyłka. :P rotfl
Federer też w sumie pitoli względnie te same kocopoły, no czasem coś od siebie ekstra dołoży.
Novak akurat potrafi się wykazać, to trzeba mu oddać. Choć też generalnie trzyma się pewnej ramowości.
Cóż, biznes to biznes, a każdy poważny człowiek biznesu wie, że wizerunek jest podstawą. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: Nick Kyrgios

Brawo chłopie, tytuł w świetnym stylu wygrany. Jakby było z 10 takich w torze, to byłoby co oglądać w tych rozgrywkach. Teraz tank i oby chęci i forma została do USO.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Spokojnie, wygrał, wyluzował, będzie pajacował dalej :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

lottosale pisze:Brawo chłopie...
Zachwycać się takim pajacem... Współczuję. :::bd::
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Nick Kyrgios

Piecze dupka, że ktoś w jeden turniej zagrał więcej ciekawych piłek niż idol przez całą karierę?

Proponuję dać ludziom zachwycać się tym czym chcą i się przy tym zamknąć.
#NKrising
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze:
lottosale pisze:Brawo chłopie...
Zachwycać się takim pajacem... Współczuję. :::bd::
Każdy zachwyca się takim pajacem, jakim chce. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

HeadShot pisze:...i się przy tym zamknąć.
O tym na pewno nie będzie decydował pierwszy, lepszy łoś. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Gary pisze:
stofler pisze:
lottosale pisze:Brawo chłopie...
Zachwycać się takim pajacem... Współczuję. :::bd::
Każdy zachwyca się takim pajacem, jakim chce. rotfl
Trochę dziwne, w końcu pajac i klaun po sąsiedzku ;), to powinien raczej rozumieć, a nie się dziwić :P
stofler pisze:O tym na pewno nie będzie decydował pierwszy, lepszy łoś. :]
Nie widziałem od dawna Garego, może jakieś poroże ma? To pytanie chyba do Żony ;) :P
Niemniej łoś jaki jest każdy wie ;) Mini mikro łosie nie występują, Gary nie pasuje rotfl

Stofler, skup się może bardziej na lobbingu żeby korty miały bezglutenowe nawierzchnie i wyposażenie ;) Przecież wiesz czemu rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:
stofler pisze:O tym na pewno nie będzie decydował pierwszy, lepszy łoś. :]
Nie widziałem od dawna Garego, może jakieś poroże ma? To pytanie chyba do Żony ;) :P
Niemniej łoś jaki jest każdy wie ;) Mini mikro łosie nie występują, Gary nie pasuje rotfl
Widzę, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Popracuj nad tym.
Sentencja o łosiu kierowana była do HeadShota.
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: Nick Kyrgios

stofler pisze:
lottosale pisze:Brawo chłopie...
Zachwycać się takim pajacem... Współczuję. :::bd::
Wspolczuc to należy Tobie. Wszyscy na około robią sobie tu z Ciebie jaja, a Ty jesteś alby mało lotny i tego nie zauważasz, albo widocznie rola klauna Ci odpowiada.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nick Kyrgios

Czego by nie mówić to Kyrgios gra widowiskowo i się zdecydowanie wyróżnia na tle reszty touru.
Można jego zachowania nie pochwalać (np. serwisy z dołu czy pytanie do kibiców gdzie ma serwować - przeciwnik ma prawo się zagotować) ale potrafi zrobić show i przyciągnąć widzów do tenisa.

Ten sport potrzebuje takich zawodników. Nie dość że robi rzeczy które innym nie przyszły do tej pory do głowy to jeszcze trafia i "pajacując" potrafi wygrać turniej. Co by to było gdyby zaczął na poważnie trenować ?

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”