Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Każdy ma dwie twarze, czemu Nick ma być inny?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:Każdy ma dwie twarze, czemu Nick ma być inny?
Odsłoń swoją drugą... :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

hohvar pisze:
Vivid pisze:Każdy ma dwie twarze, czemu Nick ma być inny?
Odsłoń swoją drugą... :wink:
Ja mam przynajmniej 10, nie jestem aż taką biedawersją :P rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Nick Kyrgios

Marcin_L pisze:A tutaj filmik pokazujący, że kretyn, zbój i prostak ma jednak dobre strony:

https://www.youtube.com/watch?v=JDwQGeYu9yM

Może jeszcze kiedyś go polubię :).
Że niby taki Sienkiewiczowski Endrjiu Kmicic ? Tyle w nim złego co i dobrego (:] ? Może...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Szkoda niewątpliwego talentu. Ale w sporcie często jest tak, że za niesamowitymi predyspozycjami idzie jakiś problem z głową...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:Szkoda niewątpliwego talentu. Ale w sporcie często jest tak, że za niesamowitymi predyspozycjami idzie jakiś problem z głową...
Wątek autobiograficzny w twórczości Vivida? ;)

:::jezor::: :::jezor::: :::jezor:::
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Nick Kyrgios

Vivid pisze:Szkoda niewątpliwego talentu. Ale w sporcie często jest tak, że za niesamowitymi predyspozycjami idzie jakiś problem z głową...
Problem z głową? Co Ty psychiatra jesteś? To, że ktoś ma inne podejście do wykonywanego zawodu, niż przewiduje model na tzw. sportowy sukces, nie oznacza problemów. Problemy ma na pewno z kolanami, tyle wiemy. Gdybym miał wydawać opinie na temat obserwowanych zachowań na podstawie tak znikomych informacji, jakie Ty masz o Kyrgiosie to uznałbym, że np. Ciebie trzeba by społecznie izolować. Czy to trafna diagnoza?
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Tak, problemy z głową, czy raczej ze sobą. Gość wszędzie szuka sobie na siłę wroga lub problemu, ewentualnie wymówki na zbicie ciśnienia, którego ewidentnie nie wytrzymuje.

A jak masz inne zdanie, a widać, że je masz, to przecież możesz je mieć ;) Łaskawie pozwalam :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Nick Kyrgios

Podsumowując jednym zdaniem wszystkie opinie i jednocześnie w zgodzie z nimi - Nick ma po prostu na tenis wywalone. I już.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

hokej pisze:Podsumowując jednym zdaniem wszystkie opinie i jednocześnie w zgodzie z nimi - Nick ma po prostu na tenis wywalone. I już.
Ale że co, mama mu kazała? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

karjar pisze:
Vivid pisze:Ale w sporcie często jest tak, że za niesamowitymi predyspozycjami idzie jakiś problem z głową...
Problem z głową?... Ciebie trzeba by społecznie izolować. Czy to trafna diagnoza?
Tego nie wiemy, wydaje się że nie, chociaż chwilami na forum może być denerwujący. :lol: Ale nie popadajmy w skrajności, one nikomu nie służą, generują jedynie spaczone obrazy opisywanych modeli. :wink:
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Nick Kyrgios

@stofler nie manipuluj cytatami
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Nick Kyrgios

karjar pisze:@stofler nie manipuluj cytatami
Wyjąłem to, do czego się odniosłem.
Jaka to manipulacja skoro trochę wyżej można przeczytać oryginalny tekst (w całości). :]
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Nick Kyrgios

Manipulacja poniżej twego poziomu. Albo poziom ci się obniża...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Spokojnie. On ma problem z identyfikacją siebie na forum. Czy chce być dawnym gejem-alfredem, czy może bardziej aktualnym stoflerem-trollikiem. Do tego jeszcze wyraźny spadek wiary w swego idola i jego możliwości, ostatni 100-tny tytuł Rogera i przy tym blade 73 Novaka, znowu daleko ... za cieniem Mistrza, to frustruje.
Nie ma co ponaglać, to pewnie poważna decyzja, niech się w spokoju zdeklaruje :)

A Nick? A cholera wie co można powiedzieć. Turniej zagrał dobry. Teraz pytanie, nie czy, ale raczej kiedy, znowu się we łbie zagotuje? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Nick Kyrgios

Ty też teraz manipulujesz ale poziom ci rośnie... cholesterolu ;D
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Nick Kyrgios

hokej pisze:Podsumowując jednym zdaniem wszystkie opinie i jednocześnie w zgodzie z nimi - Nick ma po prostu na tenis wywalone. I już.
Jak Marat kiedyś? Czy jednak zbyt daleko idące porównanie by to było? W sensie, że nie fair wobec Safina.
Jak sądzicie?
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Nick Kyrgios

Artlight pisze:
hokej pisze:Podsumowując jednym zdaniem wszystkie opinie i jednocześnie w zgodzie z nimi - Nick ma po prostu na tenis wywalone. I już.
Jak Marat kiedyś? Czy jednak zbyt daleko idące porównanie by to było? W sensie, że nie fair wobec Safina.
Jak sądzicie?
Moim zdaniem trochę nie fair. Safin jednak nie kłócił się z publicznością, nie pokazywał, że olewa mecz, co najwyżej olewał treningi lub turniej nie stał u niego na pierwszym miejscu i wolał iść na dziwki lub libację alkoholową. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Nick Kyrgios

Safin imprezował i łajdaczył się, ale robił to „po godzinach” i nie bawił się w imitowanie masturbacji na korcie. Obwieszał się złotem, jak to rusek, ale poza tym wyglądał normalnie.

No i miał osiągnięcia, których Kyrgios na razie nie ma.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nick Kyrgios

Safina bym nie porównywał do Kyrgiosa, i nie tylko ze względu na wyniki.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”