Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Grigor Dimitrow

Mam bardzo pozytywne wrażenia z dzisiejszego meczu z Nadalem. Niezależnie od niekorzystnego końcowego wyniku.
Grigor walczył do końca, stracił nogi w końcówce - ale nie stracił głowy. To postęp. :::gd:::
A i fizycznie na pewno się wzmocnił. Akurat Nadal jest ostatni do porównań, ale chyba na ten moment Bułgar nie jest słabszy fizycznie od większości zawodników touru. To też postęp. :::gd:::
Myślę, że w meczach do dwóch wygranych, nie powinien mieć kłopotów z kondycją. Może jakiś Mastersik? :wink:
Liczę, ze to będzie dobry rok Bułgara. Ma papiery na pierwszą dziesiątkę. Już ma. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Grigor Dimitrow

Majorka pisze:Grigor walczył do końca, stracił nogi w końcówce - ale nie stracił głowy. To postęp. :::gd:::
A i fizycznie na pewno się wzmocnił. Akurat Nadal jest ostatni do porównań, ale chyba na ten moment Bułgar nie jest słabszy fizycznie od większości zawodników touru.
Jak się weźmie pod uwagę, że pierwszy raz doszedł tak daleko w WS, a w dodatku grał z Nadalem to faktycznie nie można mu wiele zarzucić.
Prezes fanklubu Staśka :D
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Grigor Dimitrow

Idzie w dobrym kierunku, nie zawiesił się tylko cały czas postęp, myślę że już niedługo zacznie się liczyć w walce nawet w Szlemach.
Tego chłopaka już nie można lekceważyć, chyba że Szarapova mu napsuje w głowie. :)
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grigor Dimitrow

benno pisze:Idzie w dobrym kierunku, nie zawiesił się tylko cały czas postęp, myślę że już niedługo zacznie się liczyć w walce nawet w Szlemach.
Tego chłopaka już nie można lekceważyć, chyba że Szarapova mu napsuje w głowie. :)
W sensie, że każe mu wrzeszczeć przy każdym uderzeniu rotfl ?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Grigor Dimitrow

Jakuboto pisze:
benno pisze:Idzie w dobrym kierunku, nie zawiesił się tylko cały czas postęp, myślę że już niedługo zacznie się liczyć w walce nawet w Szlemach.
Tego chłopaka już nie można lekceważyć, chyba że Szarapova mu napsuje w głowie. :)
W sensie, że każe mu wrzeszczeć przy każdym uderzeniu rotfl ?
rotfl Widok i akustyka takiego spektaklu przeszłaby do annałów tenisa :).
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Grigor Dimitrow

Dymitrow "nadaluje"? O_O W Acapulco nie chodzi po liniach między punktami. :D Grunt, że gra całkiem nieźle, zaraz obaj z Murrayem się rozpuszczą. :]

E.: Grigor wygrał w 3 setach. Bardzo ofensywna gra, ale już zbalansowana. Zaczynam wierzyć, że będą z Niego ludzie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Grigor Dimitrow

Hot shot Dimitrova. O_O

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WH57z3TjBPI[/youtube]
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Grigor Dimitrow

Acapulco zdobyte, drugi tytuł w karierze. Najcenniejsze chyba to, że tak jak wcześniej z Murrayem w finale wygrane 2 sety po TB. Psyche rośnie, jak kondycja dopisze... . :] :::gd:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Grigor Dimitrow

Tak, wygrał i nie spuchł, aż dziwne ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Grigor Dimitrow

Bułgar o wielkim talencie. Najlepsze u niego jest to, że stale robi małe kroczki i udoskonala swoją grę. W przeciwieństwie do Jerzego, Grigor robi cały czas postępy i ranking przechodzi też krok po kroku, a nie jak Janowicz od razu awansował na wysoką lokatę. ;)
W tamtym roku dało się zauważyć częste skurcze, a w tym roku ten element też uległ poprawie. Jeśli będzie kontynuował taką grę, to zdecydowanie ma szanse w tym sezonie powalczyć o wiele.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Grigor Dimitrow

Dimitrov zdobywa tytuł w 250-tce w Bukareszcie.

Zupełnie inne podejście w porównaniu do polskich tenisistów, ci grali w 500-tce i poodpadali w pierwszych meczach, Bułgar po męczarniach w pierwszym turnieju na mączce (3 setowe mecze z Granollersem i Ramosem, przegrana w dwóch setach z Ferrerem) wybrał słabiej obsadzony turniej i wygrał.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grigor Dimitrow

Bo tenis zawodowy to nie tylko strategia na korcie podczas meczu ale i dobór turniejów. Chwali mu się, bo nie dość, że mógł się bardziej wgrać na nawierzchni, to dodatkowo jakieś punkty uciułał.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Grigor Dimitrow

Dimitrov ma nowego trenera. Jakiegoś Paula Annacone. :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grigor Dimitrow

napalm pisze:Dimitrov ma nowego trenera. Jakiegoś Paula Annacone. :wink:
Nie znam gościa.

;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Grigor Dimitrow

Obiektyw pisze:
napalm pisze:Dimitrov ma nowego trenera. Jakiegoś Paula Annacone. :wink:
Nie znam gościa.

;)
Trenował Garego ;), będzie baloniada. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Grigor Dimitrow

napalm pisze:Dimitrov ma nowego trenera. Jakiegoś Paula Annacone. :wink:
Na razie tylko na 2 tygodnie.
Rzekomo.
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grigor Dimitrow

Dimitrov to ma od Nike chyba płacone za każdy znaczek jaki pokaże i dlatego zakłada dwie pary skarpet tak, żeby na każdej stopie były dwa loga producenta widoczne rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Grigor Dimitrow

2 tytuł w tym roku zdobył Grigor :::gd::: . To w połączeniu z doskonałym AO pozwala mieć nadzieję , że zmiana u Dymitrowa na lepsze potrwa dłużej i może wygra coś konkretnego . Jakiś Masters albo choć Wimbledon... :wink:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Grigor Dimitrow

Wimbledon zostawmy jeszcze Federerowi, ale masters jak najbardziej, niech coś się ruszy w końcu w tym roczniku 90+, lepiej późno niż później.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”