Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Marion Bartoli

wyczesany pisze:
hokej pisze:Podziwiać, ale stan obecny zalatuje anoreksją. :?
Trochę tak, ciekawe czy nie zaliczy joja.
Nie znam joja ale kojarzy mi sie z obleśnym karkiem w dresie. Nie życzę jej żeby musiała go zaliczać.
:::dvl:::
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Marion Bartoli

hokej pisze:Podziwiać, ale stan obecny zalatuje anoreksją.
Chyba anoreksji nie widziałeś ;-P.
wyczesany pisze:Trochę tak, ciekawe czy nie zaliczy joja.
Jak zrobiła "wyjście" z redukcji to nie. Chyba, że zacznie po tym nagle jeść masakryczne ilości słodyczy itp. no to nic nie pomoże :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marion Bartoli

Na twarzy zrobiła się ładniejsza od Radwańskiej. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Marion Bartoli

8:7 40:15
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Marion Bartoli

Jakby nie było wiadomo kto, to można by pomyśleć z postury, że to jakaś nastolatka.
Trochę chyba jednak przesadziła, z tą zmianą "wizerunku".
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Marion Bartoli

No to mamy wyjaśnienie drastycznej zmiany wyglądu Marion http://eurosport.onet.pl/tenis/wimbledo ... oli/2kv6dr
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Marion Bartoli

Drastyczną zmianę wyglądu przeszła już parę lat temu, na zdjęciach sprzed 2 lat wygladała szczupło. Teraz zmyślony wirus którego nikt nie widzi oprócz niej maskuje jej uzależnienie od fitnesu, szczupłej figury.
Nadal też miał kontuzje kolan których nikt nie widział.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Marion Bartoli

Dla mnie to również jest podejrzane, ale wirus czy nie...nie ważne, ważne by poradziła sobie z tymi problemami, gorąco jej w tym kibicuję.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Marion Bartoli

Biedna Marion, ale kto jak nie tenisiści mają łapać najdziwniejsze wirusy skoro całe życie podróżują po świecie. Życzę jej jak najszybszego powrotu do zdrowia!
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Marion Bartoli

PitS pisze:Drastyczną zmianę wyglądu przeszła już parę lat temu, na zdjęciach sprzed 2 lat wygladała szczupło.
Odnośnie do tego ile to już lat temu przeszła tę drastyczną metamorfozę, zdjęcie sprzed niespełna dwóch lat http://www.purepeople.com/article/mario ... _a147887/5 A w lipcu ubiegłego roku wyglądała tak http://imagecollect.com/picture/marion- ... inner-2015 Może i nieco szczuplej niż przedtem, ale do obecnej sylwetki wciąż jeszcze daleko. Później rzeczywiście bardzo schudła. Niewykluczone, że przeholowała, osłabiony dietą i treningami organizm stał się bardziej podatny na wszelkiego rodzaju infekcje i kto wie, czy nie złapała jakiegoś wirusa, który pogorszył sprawę. Nie wiem, gdybam sobie. Ale prawdą jest, że obecnie nie wygląda już na smukłą i wysportowaną, tylko po prostu chorą i wycieńczoną.
Nadal też miał kontuzje kolan których nikt nie widział.
Kontuzje, których nikt nie widział kontra opowiadanie o tym, że do kąpieli musi używać wody mineralnej, a telefon obsługuje w rękawiczkach... No niezłą fantazję musiałaby mieć, żeby tak zmyślać. I czemu miałoby to służyć? Przykryciu prawdy o tym, że przesadziła z dietą i ćwiczeniami? Wystarczyło wtedy powiedzieć, że tajemniczy wirus przyczynił się do utraty kilogramów i złego samopoczucia. Nie trzeba było dodawać innych, dość nietypowych dolegliwości i konsekwencji.

Być może i podejrzana ta cała historia, a przyczyny problemów inne niż te, na które wskazuje Marion. Nie zmienia to jednak faktu, że wyraźnie z czymś się boryka. I raczej nie jest to tylko uzależnienie od fitnessu oraz szczupłej figury.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marion Bartoli

PitS pisze:Drastyczną zmianę wyglądu przeszła już parę lat temu, na zdjęciach sprzed 2 lat wygladała szczupło. Teraz zmyślony wirus którego nikt nie widzi oprócz niej maskuje jej uzależnienie od fitnesu, szczupłej figury.
Nadal też miał kontuzje kolan których nikt nie widział.
Teraz to pojechałeś, że kilka lat temu...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Marion Bartoli

mapi pisze:
PitS pisze:Drastyczną zmianę wyglądu przeszła już parę lat temu, na zdjęciach sprzed 2 lat wygladała szczupło.
Odnośnie do tego ile to już lat temu przeszła tę drastyczną metamorfozę, zdjęcie sprzed niespełna dwóch lat http://www.purepeople.com/article/mario ... _a147887/5 A w lipcu ubiegłego roku wyglądała tak http://imagecollect.com/picture/marion- ... inner-2015 Może i nieco szczuplej niż przedtem, ale do obecnej sylwetki wciąż jeszcze daleko. Później rzeczywiście bardzo schudła. Niewykluczone, że przeholowała, osłabiony dietą i treningami organizm stał się bardziej podatny na wszelkiego rodzaju infekcje i kto wie, czy nie złapała jakiegoś wirusa, który pogorszył sprawę. Nie wiem, gdybam sobie. Ale prawdą jest, że obecnie nie wygląda już na smukłą i wysportowaną, tylko po prostu chorą i wycieńczoną.
Basic pisze:
PitS pisze:Drastyczną zmianę wyglądu przeszła już parę lat temu, na zdjęciach sprzed 2 lat wygladała szczupło. Teraz zmyślony wirus którego nikt nie widzi oprócz niej maskuje jej uzależnienie od fitnesu, szczupłej figury.
Nadal też miał kontuzje kolan których nikt nie widział.
Teraz to pojechałeś, że kilka lat temu...
PitS błędnie określił czas ale myślę, że ideą była kwestia, być może, niefortunnego zbiegu okoliczności.
Najpierw chwali się nową figurą zamieszczając zdjęcia w sieci gdzie już, delikatnie mówiąc, zalatuje anoreksją, a potem ogłasza chorobę, która "nie pozwala jej jeść" - taki opis widnieje w artykułach na ten temat.

Niezależnie czy sama się wpędziła w anoreksję czy jest to wirus, nikomu nie życzymy problemów ze zdrowiem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Marion Bartoli

El Diablo pisze:Najpierw chwali się nową figurą zamieszczając zdjęcia w sieci gdzie już, delikatnie mówiąc, zalatuje anoreksją, a potem ogłasza chorobę, która "nie pozwala jej jeść" - taki opis widnieje w artykułach na ten temat.
Owszem, w wywiadach sama podkreśla, że najpierw zmieniła tryb życia, a tym samym zrzuciła sporo kg (pod koniec sierpnia ubiegłego roku wyglądała ok wg mnie, na zdjęciach prezentowanych w listopadzie wychudzenie jest już zdecydowanie nadmierne), ale dodatkowe dolegliwości pojawiły się dopiero po lutowych podróżach. Ponoć z czasem jej organizm przestał tolerować coraz większą liczbę produktów spożywczych (w związku z czym spadek wagi nadal postępował), a Marion reaguje alergicznie na wiele rzeczy. Musi np. zwracać szczególną uwagę na to z czego wykonane są jej ubrania, do mycia nie może używać wody kranowej, nie nosi biżuterii i jest tak naelektryzowana, że telefon obsługuje w rękawiczkach, a po kilku minutach kontaktu z urządzeniem ma znacznie przyspieszoną akcję serca. Francuzka twierdzi, że nie cierpi na zaburzenia o charakterze żywieniowym i chce po prostu normalnie żyć/żyć w ogóle. Utrata kg to jedno, ale problemy zdrowotne, o których wspomina wskazują jednak, że coś może być na rzeczy.
Ostatnio zmieniony 9 lip 2016, 16:33 przez mapi, łącznie zmieniany 1 raz.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Marion Bartoli

mapi pisze:
El Diablo pisze:Najpierw chwali się nową figurą zamieszczając zdjęcia w sieci gdzie już, delikatnie mówiąc, zalatuje anoreksją, a potem ogłasza chorobę, która "nie pozwala jej jeść" - taki opis widnieje w artykułach na ten temat.
Owszem, w wywiadach sama podkreśla, że najpierw zmieniła tryb życia, a tym samym zrzuciła sporo kg (pod koniec sierpnia ubiegłego roku wyglądała ok wg mnie, na zdjęciach prezentowanych w listopadzie wychudzenie jest zdecydowanie nadmierne), ale dodatkowe dolegliwości pojawiły się dopiero po lutowych podróżach.
I wracamy do tego do czego odnosi się PitS, chwaliła się już bardzo niezdrowo prezentującym się wyglądem.
mapi pisze:Ponoć z czasem jej organizm przestał tolerować coraz większą liczbę produktów spożywczych (w związku z czym spadek wagi również postępował)...
Słowo klucz pogrubione, a jeśli chodzi o dalszą część cytatu to nie przypomina Ci czegoś takie zjawisko? I nie chodzi tu o żadnego wirusa. (:]

Nie wiem, i nikt z nas nie wie, czy to wirus czy anoreksja. Wiem jedynie, że po latach w przypadku wielu znanych osób wychodziły na światło dzienne historie gdzie było oficjalnie leczenie na co innego niż faktycznie miało miejsce.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Marion Bartoli

El Diablo pisze:Słowo klucz pogrubione, a jeśli chodzi o dalszą część cytatu to nie przypomina Ci czegoś takie zjawisko? I nie chodzi tu o żadnego wirusa.
Specjalnie użyłam słowa "ponoć", bo to są jej słowa, a pewności, że zgodne z prawdą nie ma. Może i przypomina, ale daleka jestem od tego, żeby od razu na wejściu, bez żadnych wątpliwości stwierdzać, iż Francuzka ściemnia. Fakt, że uprzednio chwaliła się nadmiernie wychudzoną i niezdrowo wyglądającą sylwetką na pewno za nią nie przemawia, ale mimo wszystko jeszcze niczego kategorycznie nie przesądza. A niezależnie od tego, czy u źródła jej problemów leży anoreksja, wirus, jedno i drugie, czy cokolwiek innego, życzę dziewczynie, żeby się z tego wykaraskała i nie uważam, że jest to czas na wypominanie jej, że sama to sobie zrobiła (wpędzona w kompleksy, nie potrafiła zatrzymać machiny). Tak czy siak, jest chora i cierpi na poważne dolegliwości. Osobiście natomiast uważam, iż może mieć zarówno zaburzenia związane z żywieniem i nadmierną dbałością o sylwetkę, a jednocześnie niewykluczone, że osłabiony organizm został zaatakowany przez jakiś niezidentyfikowany wirus, co tylko pogorszyło sprawę.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Marion Bartoli

Być może wcale nie "ściemnia" tylko wierzy w to mocno. Anoreksja jest poważną chorobą psychiczną. Opowieściami o tajemniczym wirusie jakoś racjonalizuje swój stan, zwłaszcza, że jest osobą publiczną i ciężko ukryć, że wygląda na zagłodzoną.
Jakby nie było przykra historia, oby się Francuzka z tego wykaraskała.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Marion Bartoli

Tenisówka pisze:Być może wcale nie "ściemnia" tylko wierzy w to mocno. Anoreksja jest poważną chorobą psychiczną. Opowieściami o tajemniczym wirusie jakoś racjonalizuje swój stan, zwłaszcza, że jest osobą publiczną i ciężko ukryć, że wygląda na zagłodzoną.
No nareszcie ktoś podał jakieś racjonalne wytłumaczenie. Anoreksja sieje niezwykłe spustoszenie w psychice. Wiem, bo bliska mi osoba to przechodziła. Jaki znów wirus? Błagam, jak można wierzyć w takie bzdety. I to jeszcze w wirus, który ma jedna Bartoli na całym świecie...Szpital psychiatryczny to odpowiednie miejsce dla osób z ciężkimi przypadkami anoreksji. A to jest już ciężki przypadek jak zaczynają się psychotyczne opowieści o myciu się wodą mineralną...Pewnie wlewa sobie do wanny kilka zgrzewek wody Perrier...Błagam, ludzie.
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Marion Bartoli

Przyznaję, że ciężko było uwierzyć w niektóre objawy i konsekwencje, ale z drugiej strony niezrozumiała dla mnie była aż taka "ściema". Nie bardzo mi to wszystko grało i jak Tenisówka o tym napisała, uświadomiłam sobie, że to jest chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie. Tym bardziej, że jej wychudzenie nie koresponduje jednak z zaprzeczaniem w odpowiedzi na pytania o anoreksję i wyglądało to po prostu na nieuświadamianie sobie problemu/wyparcie. Jedyne co mi w tej układance nie pasowało, to przedstawienie sprawy w takim świetle.
McGyver pisze:I to jeszcze w wirus, który ma jedna Bartoli na całym świecie...
Nie no, ale nie podrasowujmy też jej wersji na potrzeby. Tego nie powiedziała.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Marion Bartoli

Równie dobrze może mieć jakiś nowotwór...
Choroba niestety w obecnych czasach coraz powszechniejsza i dotykająca coraz młodszych.
Niestety też, nie wiedzieć czemu, wypierana ze świadomości i zaprzeczana wobec otoczenia.
Akurat na takie schorzenia wpływ mamy raczej niewielki więc nie ma się czego "wstydzić".
Może chodzi o to, że dla wielu, w ich świadomości, jest to nadal wyłącznie choroba terminalna (śmiertelna) i niektórzy chorzy nie chcą by im tacy ludzie dni czy miesiące odliczali.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Marion Bartoli

Anoreksja nieleczona też bywa śmiertelna niestety. :( W przypadku anoreksji jest jeszcze wielki problem ze "zmuszeniem" do leczenia. U nieletnich o leczeniu przymusowym decydują rodzice. Z dorosłymi jest znacznie gorzej. Nie wiem jak jest we Francji i jakie ma wsparcie rodzinne i w najbliższym otoczeniu Marion, ale jest to kluczowe w procesie leczenia.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”