Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Serena Williams

Serena ma problemy z motywacją. Jakby połowa Waszych rywali umierała ze strachu po losowaniu drabinki, a druga połowa była jak sztywny kołek od presji żeby nie przegrać do zera, to Wam ciężko byłoby się zmotywować, do gry na wysokich obrotach, a wynik szybko ucieka.

Po co mam ćwiczyć jak od połowy zeszłego sezonu wszyscy się tylko modlili o najniższy wymiar kary? Przegrałam to może jednak trzeba by się wziąć do pracy, bo poziom denny ale młode się mnie nie boją!

Tak ja to widzę.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: Serena Williams

Taaaaa i dlatego w połowie ćwierćfinałowego meczu w WS stwierdziła, że przestanie wygrywać, zacznie serwować z samej ręki z prędkościami, których powstydziłaby się nawet Radwańska. rotfl

Zdjęcie kostki jednoznacznie potwierdza jedną kontuzję, a przebieg meczu ze Stephens drugą. Dodatkowo Sloane świetnie czyta grę Sereny i znakomicie potrafi kontrować bomby, które z innymi rywalkami okazałby się winnerami, więc Williams niegrająca na 100% w meczu przeciwko młodej Amerykance może mieć ogromne problemy z wygraniem meczu, podczas gdy z inną tenisistką mogłaby nawet gema nie stracić. Tym razem się nie udało dociągnąć spotkania.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Serena Williams

Serena pokazała stopę, nawet nasz ED takiej nie ma rotfl .
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Serena Williams

Jak odcisk hipopotama? :)
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
reno
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 27 sty 2013, 13:31
Lokalizacja: ----

Re: Serena Williams

Serena Williams obrażona za porażkę? "Nie jest taka, jak się wszystkim wydaje"

Wschodząca gwiazda amerykańskiego tenisa - Sloane Stephens w ostrych słowach wypowiedziała się o liderce rankingu WTA - Serenie Williams.

Według 20-letniej Amerykanki - Serena nie odzywa się do niej słowem od czasu, gdy Stephens ograła ją w wielkoszlemowym Australian Open. W wywiadzie dla ESPN Magazine (przeprowadzony w marcu, ale opublikowanym w maju) 17. rakieta świata skarży się, że młodsza z sióstr Williams wcale nie jest taka przyjacielska, jak wydaje się wielu fanom.

- Od turnieju w Australii nie odezwała się do mnie ani słowem, nie spojrzała na mnie, nie powiedziała mi nawet "Cześć!". I to powinno dać wszystkim coś do zrozumienia. Wcześniej mówiła o mnie tyle miłych słów, a teraz przestała mnie nawet obserwować na Twiitterze - wyjaśniła Sloane.

- Ludzie powinni wiedzieć. Wszyscy myślą, że ona jest taka przyjacielska, taka wspaniała, a w rzeczywistości wcale tak nie jest. Nie przestajesz kogoś obserwować na Twitterze i nie kasujesz go z BlackBerry Messenger ot tak. I właściwie czemu? Za co? - żaliła się młoda tenisistka.


Sloane Stephens jest obok liderki rankingu WTA - Sereny Williams najwyżej sklasyfikowaną amerykańską tenisistką. Obie panie występują razem w barwach USA w spotkaniach turnieju Fed Cup.
http://www.polskieradio.pl/43/265/Artyk ... kim-wydaje

Serena to prawdziwa diablica. Potrafi być bezwzględna i przeraźliwie okrutna nawet do tego stopnia, że aż przestaje kogoś obserwować na Twitterze i kasuje go z BlackBerry Messengera!
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Serena Williams

Ach to młode pokolenie... Dla niektórych w mojej szkole usunięcie ze znajomych na Facebooku albo z kontaktów na Skype oznacza prawdziwą wojnę. ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Serena Williams

No to się dziewczynki poprztykały :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Serena Williams

reno pisze:
Serena Williams obrażona za porażkę? "Nie jest taka, jak się wszystkim wydaje"

Wschodząca gwiazda amerykańskiego tenisa - Sloane Stephens w ostrych słowach wypowiedziała się o liderce rankingu WTA - Serenie Williams.

Według 20-letniej Amerykanki - Serena nie odzywa się do niej słowem od czasu, gdy Stephens ograła ją w wielkoszlemowym Australian Open. W wywiadzie dla ESPN Magazine (przeprowadzony w marcu, ale opublikowanym w maju) 17. rakieta świata skarży się, że młodsza z sióstr Williams wcale nie jest taka przyjacielska, jak wydaje się wielu fanom.

- Od turnieju w Australii nie odezwała się do mnie ani słowem, nie spojrzała na mnie, nie powiedziała mi nawet "Cześć!". I to powinno dać wszystkim coś do zrozumienia. Wcześniej mówiła o mnie tyle miłych słów, a teraz przestała mnie nawet obserwować na Twiitterze - wyjaśniła Sloane.

- Ludzie powinni wiedzieć. Wszyscy myślą, że ona jest taka przyjacielska, taka wspaniała, a w rzeczywistości wcale tak nie jest. Nie przestajesz kogoś obserwować na Twitterze i nie kasujesz go z BlackBerry Messenger ot tak. I właściwie czemu? Za co? - żaliła się młoda tenisistka.


Sloane Stephens jest obok liderki rankingu WTA - Sereny Williams najwyżej sklasyfikowaną amerykańską tenisistką. Obie panie występują razem w barwach USA w spotkaniach turnieju Fed Cup.
http://www.polskieradio.pl/43/265/Artyk ... kim-wydaje

Serena to prawdziwa diablica. Potrafi być bezwzględna i przeraźliwie okrutna nawet do tego stopnia, że aż przestaje kogoś obserwować na Twitterze i kasuje go z BlackBerry Messengera!
Też jestem taki. Nie obserwuję jej na tłiterze i wykasowałem na blakcośtam.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Serena Williams

PitS, jak nie mam "fejsa" i nie "tłituję" to może kogoś oskarżę o dyskryminację?
Ona często na rasizmie się wozi to ja pojadę na "fejsie", jakkolwiek to brzmi rotfl.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Xerneas
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 24 paź 2014, 22:45
Lokalizacja: Europe

Re: Serena Williams

Wiem, że odświeżam temat, który może i lepiej by było żeby pozostał w odmętach internetu. Ale cóż, tak wyszło... :angel:

Spotkałem ostatnio znajomego, który interesuje się tenisem tak na pół gwizdka. Otóż ten człowiek zapytał mnie jak długo Serena będzie jeszcze wygrywać? Niestety nie potrafiłem mu odpowiedzieć na to pytanie tak do końca.

Przeanalizował trochę sytuację w okół Williams i doszedłem do wniosku, że rok 2015 może być dla niej kluczowy pod względem "wygrywania" turniejów. Wydaje się, że jej wiek ( 33/34lata - rok 2015) pozwoli jej grać na najwyższym poziomie jeszcze jeden sezon, może dwa. Chociaż nie sądzę aby powtórzyła wynik z lat 2002 czy 2012-2013. Co do szlemów według mnie w jej zasięgu są jeszcze z 2 tytuły. Co do rywalizacji z Graff to jednak (22) szlemów nie przeskoczy, chyba nie ma na to już czasu i możliwości.

Jakie są wasze opinie?
J
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Serena Williams

Czysto życzeniowo, to mam nadzieję, że będzie biła te wszystkie gwiazdeczki WTA do 40stki. :)

A tak poważniej, Twoje przypuszczenia mogą okazać się słuszne.
#NKrising
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Serena Williams

W przypadku Williams chyba niczego nie można wykluczyć, ona ma taką przewagę, że nawet osiągając już tylko powiedzmy 70% formy może walczyć o najwyższe cele, ale ile to może trwać? Ona tak jak i Federer nie chcą słyszeć o wysyłaniu ich na emeryturę, motywacji więc nie brakuje, zatem podstawową kwestią jest zdrowie, każdy kolejny poważniejszy uraz może być tym ostatnim.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Serena Williams

Serena kolejny rok twierdzi, że wystąpi w Indian Wells. Ale chyba ciężko w to uwierzyć.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Serena Williams

Bongos pisze:Serena kolejny rok twierdzi, że wystąpi w Indian Wells. Ale chyba ciężko w to uwierzyć.
Wystosowała video w tym temacie. Ma zamiar przy okazji powrotu na IW zrobić akcję charytatywną. W tym przypadku bardzo wątpię, żeby zaniechała gry w tym turnieju. Na swoim Fejsie wrzuciła video :).
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Serena Williams

https://www.youtube.com/watch?v=dzA8_7X9uLQ - ciekawy filmik z Sereną od Dude Perfect ;)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Serena Williams

Ja tam wolę klasyczne niszczenie rakiet przez Serenkę. rotfl
https://www.youtube.com/watch?v=F2hXobe8bgs najlepsze przy piłce meczowej. :twisted:
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Serena Williams

Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Serena Williams

To która ma grubsze te uda? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Serena Williams

Williams rozważa czy ponownie nie skrócić sobie sezonu, tak jak to uczyniła rok temu. Znaczyłoby to, że Kerber prawdopodobnie będzie mogła się cieszyć "jedynką" dłużej.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Serena Williams

Ona chyba ma zatem jakieś problemy mentalne, nie potrafi znosić psychicznie porażek. No chyba, że kontuzja, zmęczenie etc.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”