Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Vivid go zaraził miłością do Maca rotfl ? Nie dość, że kort mu będzie zajmował to jeszcze kolejkę po frytki i hamburgery robił :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Jerzy Janowicz

Czy Janowicz gra gdzieś jeszcze przed Wimbledonem, czy już nie?
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jerzy Janowicz

Robinson pisze:Czy Janowicz gra gdzieś jeszcze przed Wimbledonem, czy już nie?
W tym tygodniu nie gra.
W przyszłym tygodniu w planach ma Eastbourne ATP – eliminacje ze znakiem zapytania.
Znak zapytania - może dostanie się do drabinki głównej a może pod znakiem zapytania jest czy załapie się na eliminacje, tego już nie wiem.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Janowicz walczy o półfinał challengera w Niemczech. Grają po dwa spotkania dzisiaj bo wczoraj opady.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Jerzy Janowicz

I gdyby wygrał to wszedłby do setki, ale musi marzenia odłożyć gdyż wtopił.
Prawdopodobnie z winy przeciwnika, który grał nie tak jak Jerzyk założył.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Jerzy Janowicz

Jerzyk zatoczył koło, gdyż po wygranej kilka lat temu w Poznań Open znów tu zagra. Choć wszyscy myśleli, że wtedy ostatni raz go widzieliśmy w turnieju rangi Challenger... Dobrze, że wybiera takie turnieje, będzie łatwiej złapać formę i niezbędne punkty do rankingu.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Jerzy Janowicz

Tymczasem u Janówy same osiągnięcia: udało się nie wystartować w eliminacjach do US Open, ale na dodatek w wielkim turnieju w Como w Italii poległ z ręki niejakiego Matteo Donatiego (438 ATP).

Słowem, sukces goni sukces.

Gdzieś coś mi brzęczy, że trener Thiema, do którego to trenera JJ udał się po umiejętności i natchnienie, po treningu powiedział, że był w szoku, bo JJ w ogóle go nie słuchał. Ale co tam, skoro sukcesy same przychodzą...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Ej bez takich. Ja liczyłem, że tu jakiś news o zakończeniu kariery :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Jakuboto pisze:Ej bez takich. Ja liczyłem, że tu jakiś news o zakończeniu kariery :P.
W CS-sie? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Vivid pisze:
Jakuboto pisze:Ej bez takich. Ja liczyłem, że tu jakiś news o zakończeniu kariery :P.
W CS-sie? ;)
Albo jedno albo drugie :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Jerzy Janowicz

Marcin_L pisze:Tymczasem u Janówy same osiągnięcia: udało się nie wystartować w eliminacjach do US Open, ale na dodatek w wielkim turnieju w Como w Italii poległ z ręki niejakiego Matteo Donatiego (438 ATP).
Może odpoczywa przed PEKAO Szczecin Open? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
rubipatrol
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 10 lut 2015, 08:52

Re: Jerzy Janowicz

Ktoś z Was oglądał ten mecz czy to taka szydera na podstawie różnicy rankingowej?
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Jerzy Janowicz

rubipatrol pisze:Ktoś z Was oglądał ten mecz czy to taka szydera na podstawie różnicy rankingowej?
Króciutko jestem na forum, ale odniosłem (zapewne) mylne wrażenie, że tutaj tylko ja kibicuję Polakom więc odpowiedź na twoje pytanie brzmi: "Szydera, ale nie tylko na podstawie różnicy rankingowej."
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Jerzy Janowicz

2_D pisze:
rubipatrol pisze:Ktoś z Was oglądał ten mecz czy to taka szydera na podstawie różnicy rankingowej?
Króciutko jestem na forum, ale odniosłem (zapewne) mylne wrażenie, że tutaj tylko ja kibicuję Polakom więc odpowiedź na twoje pytanie brzmi: "Szydera, ale nie tylko na podstawie różnicy rankingowej.".
To nie do końca tak. Naprawdę szczerze życzyłem JJ jak najlepiej, parę razy coś się nie udało, ale miałem nadzieję, że wyjdzie z tego i faktycznie coś osiągnie. Potem można było zaobserwować, że chyba zmieniło się jego podejście do tenisa. Teraz można mu jedynie życzyć, żeby się opamiętał. :(
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Znam od małego dzieciaka, który nam się pod nogami kręcił ...
Ale jeżeli mam coś oceniać to szybciej po treningach i sparingach jakie regularnie gra na korcie obok mnie.
To nie jest takie proste, jest wiele spraw i wątków, ale ostatecznie ocena nie wygląda dobrze.
Niemniej to jego życie i niech robi co chce, wolno mu i nikt w sumie nie ma prawa mu w to ingerować.
Może poza rodzicami, którzy dużo serca, zdrowia i pieniędzy w niego włożyli.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
rubipatrol
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 10 lut 2015, 08:52

Re: Jerzy Janowicz

Porażka w dwóch tiebreakach, na ziemi, z Włochem, we Włoszech. 22 latkiem, który był w połowie drugiej setki i gra praktycznie non stop na mące i ma na rozkładzie całkiem rozsądne nazwiska. Widziałem tylko drugiego seta. Równy, chłopak z całkiem niezłym serwisem. No ale przejechać się po JJ kompletnie go nie znając i bazując na wiadomościach z przypadku zawsze można...
Vivid pisze:Znam od małego dzieciaka, który nam się pod nogami kręcił ...
Ale jeżeli mam coś oceniać to szybciej po treningach i sparingach jakie regularnie gra na korcie obok mnie.
To nie jest takie proste, jest wiele spraw i wątków, ale ostatecznie ocena nie wygląda dobrze.
Niemniej to jego życie i niech robi co chce, wolno mu i nikt w sumie nie ma prawa mu w to ingerować.
Może poza rodzicami, którzy dużo serca, zdrowia i pieniędzy w niego włożyli.
Dokładnie w punkt.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Jerzy Janowicz

wyczesany pisze:
2_D pisze:
rubipatrol pisze:Ktoś z Was oglądał ten mecz czy to taka szydera na podstawie różnicy rankingowej?
Króciutko jestem na forum, ale odniosłem (zapewne) mylne wrażenie, że tutaj tylko ja kibicuję Polakom więc odpowiedź na twoje pytanie brzmi: "Szydera, ale nie tylko na podstawie różnicy rankingowej.".
To nie do końca tak. Naprawdę szczerze życzyłem JJ jak najlepiej, parę razy coś się nie udało, ale miałem nadzieję, że wyjdzie z tego i faktycznie coś osiągnie. Potem można było zaobserwować, że chyba zmieniło się jego podejście do tenisa. Teraz można mu jedynie życzyć, żeby się opamiętał. :(
Moje podejście jest identyczne.

Janowicz ma talent, ale go marnuje. Olewa wszystkich dookoła, jest najmądrzejszy i jakoś przy tej swojej mądrości i talencie wegetuje na zapleczu światowego tenisa.

I pieprzenie, że ten Włoch jest świetny na mączce... Po pierwsze, jakby był świetny, to by grał teraz w US Open. A po drugie, skoro JJ nie lubi mączki, to dlaczego nie pojechał do USA grać na hardzie??
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Jerzy Janowicz

rubipatrol pisze:Porażka w dwóch tiebreakach, na ziemi, z Włochem, we Włoszech. 22 latkiem, który był w połowie drugiej setki i gra praktycznie non stop na mące i ma na rozkładzie całkiem rozsądne nazwiska. Widziałem tylko drugiego seta. Równy, chłopak z całkiem niezłym serwisem. No ale przejechać się po JJ kompletnie go nie znając i bazując na wiadomościach z przypadku zawsze można...
Problem nawet nie jest w tym, że JJ przegrał, jego nie powinno tam być, jeśli ma (miał) ambicje to powinien siedzieć w USA. Pomijam to co było już roztrząsane na forum, że jeśli nie ma formy itd. to dobrze, że nie pojechał, bo byłby na tym stratny.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

Vivid pisze:Niemniej to jego życie i niech robi co chce, wolno mu i nikt w sumie nie ma prawa mu w to ingerować.
Może poza rodzicami, którzy dużo serca, zdrowia i pieniędzy w niego włożyli.
Tak, pod warunkiem, że robi to za prywatny kapitał. Bo jeśli jest w jakikolwiek sposób finansowany z pieniędzy publicznych to podatnik ma prawo narzekać, a PZT czy inna instytucja państwowa wspierająca to powinna zostać zaudytowana.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Wiesz ED, generalnie kibic ma prawo narzekać i krytykować, takie uroki wyczynowego uprawiania sportu. ;)
Za to zawodnik ma prawo mieć to w d...e i robić co chce lub uważa za słuszne. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”