Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Jerzy Janowicz

JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jerzy Janowicz

5 pytań o Janowicza:
--> Janowicz, półfinalista Wimbledonu 2013, od roku głównie rozczarowuje. Jakie są tego powody?
--> Janowicz ma 24 lata. Na ile może się jeszcze rozwinąć?
--> Czy emocjonalność Janowicza bardziej mu przeszkadza, czy pomaga?
--> John McEnroe w styczniu zapowiedział, że mógłby trenować Janowicza. Czy Polakowi mogłoby to pomóc?
--> Proszę puścić wodzę fantazji. Gdzie będzie Janowicz za rok na początku maja?

http://www.sport.pl/celebrities/56,1297 ... ie,,1.html
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Hm ... według mnie:
--> Janowicz, półfinalista Wimbledonu 2013, od roku głównie rozczarowuje. Jakie są tego powody? - Sztab szkoleniowy, a raczej grupa imprezowa + brak wartościowych sparingów ...
--> Janowicz ma 24 lata. Na ile może się jeszcze rozwinąć? - Może, tylko im później tym mniej czasu na czerpanie z tego.
--> Czy emocjonalność Janowicza bardziej mu przeszkadza, czy pomaga? - Raczej pomaga, trzeba to jednak "kontrolować" i wykorzystywać dla a nie przeciw sobie.
--> John McEnroe w styczniu zapowiedział, że mógłby trenować Janowicza. Czy Polakowi mogłoby to pomóc? - Wątpię ...
--> Proszę puścić wodzę fantazji. Gdzie będzie Janowicz za rok na początku maja? - Dalej niż teraz, moim zdaniem poleci w dół.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Jerzy Janowicz

http://gyazo.com/2bbb6a696c739159304ac79822452095
No ładnie, strzelec wyborowy, orzełek wbity, chociaż tutaj kawał zawodnika. rotfl
#NKrising
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Jerzy Janowicz

Mam nadzieję, że żartujesz i przeczytałeś całą treść do końca. ;)
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Jerzy Janowicz

Martinek pisze:Mam nadzieję, że żartujesz i przeczytałeś całą treść do końca. ;)
Szkoda, że ten druczek nie jest napisany mniejszą czcionką. :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Jerzy Janowicz

Czy zna ktoś kulisy incydentu z Paryża? Dodig nie podał ręki JJ-owi. Jestem ciekaw dlaczego.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

keicam pisze:Czy zna ktoś kulisy incydentu z Paryża? Dodig nie podał ręki JJ-owi. Jestem ciekaw dlaczego.
No Łódź miastem meneli ;) pewnie Dodigowi donieśli i się bał :P, albo zna Bogusia L. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Jerzyk podpisał kontrakt z Nike. Oby to był początek odbudowy formy i pozycji w rankingu. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Obiektyw pisze:Jerzyk podpisał kontrakt z Nike. Oby to był początek odbudowy formy i pozycji w rankingu. :)
A co ma ten kontrakt do jego gry i głowy :-)?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jerzy Janowicz

Do gry nic. Ale czasem zmiana wydawałoby sie czegoś mało znaczącego może mieć wpływ na lepszą grę. Raczej kwestia psychiki. Wszyscy wiemy jak ona wygląda u Jurka. A butelki pomagają Rafie lepiej grać? :D
Po prostu jakaś zmiana. W jego przypadku i patrząc, żeby dla niego było dobrze to trzeba czegokolwiek co by "się obudził" i ogarnął.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Jakuboto pisze:
Obiektyw pisze:Jerzyk podpisał kontrakt z Nike. Oby to był początek odbudowy formy i pozycji w rankingu. :)
A co ma ten kontrakt do jego gry i głowy :-)?
Widać, że mało grasz. Jak Ci nie idzie, zmień buty, koszulkę, rakietę, czy chociaż wysmarkaj się. Czasem taki zabieg odmienia grę. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: Jerzy Janowicz

Obiektyw pisze:
Jakuboto pisze:
Obiektyw pisze:Jerzyk podpisał kontrakt z Nike. Oby to był początek odbudowy formy i pozycji w rankingu. :)
A co ma ten kontrakt do jego gry i głowy :-)?
Widać, że mało grasz. Jak Ci nie idzie, zmień buty, koszulkę, rakietę, czy chociaż wysmarkaj się. Czasem taki zabieg odmienia grę. :)
Czasem tak, znam takich co po kupieniu markowej odzieży zmienili mniemanie o sobie. Stali się wielkimi tenisistami, a poziom gry został taki sam. :D Mam nadzieję, że Jurkowi to pomoże.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Jerzy Janowicz

Obiektyw pisze:
Jakuboto pisze:
Obiektyw pisze:Jerzyk podpisał kontrakt z Nike. Oby to był początek odbudowy formy i pozycji w rankingu. :)
A co ma ten kontrakt do jego gry i głowy :-)?
Widać, że mało grasz. Jak Ci nie idzie, zmień buty, koszulkę, rakietę, czy chociaż wysmarkaj się. Czasem taki zabieg odmienia grę. :)
Ja bym wolał przeczytać, że Jerzyk podpisał kontrakt z psychologiem. ;)
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Jerzy Janowicz

Tak mu to pomogło ( kontrakt z Nike ), że ma jakiś uraz pleców i nie zagra w Brisbane, czyli do AO przystąpi bez żadnego rozegrania, o ile wystąpi.
Już od jakiegoś czasu coś mu dolega bo na obóz przygotowawczy w Monte Carlo organizowany przez ATP też nie pojechał.
http://eurosport.onet.pl/tenis/atp/atp- ... rtu/j4k7ds
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Obiektyw pisze:
Jakuboto pisze:
Obiektyw pisze:Jerzyk podpisał kontrakt z Nike. Oby to był początek odbudowy formy i pozycji w rankingu. :)
A co ma ten kontrakt do jego gry i głowy :-)?
Widać, że mało grasz. Jak Ci nie idzie, zmień buty, koszulkę, rakietę, czy chociaż wysmarkaj się. Czasem taki zabieg odmienia grę. :)
Tylko wtedy jak komuś faktycznie głowy brak i wymówki szuka. Podobnie jak w życiu, jak ktoś nie daje rady to horoskop, wróżka, kościół, meczet itd. Co oczywiście nie jest niczym złym.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Jerzy Janowicz

Jurek ostro trenuje do sezonu, od 20 równo ciśnie w CSa z najpopularniejszym polskim streamerem. :::gd:::
#NKrising
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Jerzy Janowicz

No wiesz, palce i nadgarstek to podstawa. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

HeadShot pisze:Jurek ostro trenuje do sezonu, od 20 równo ciśnie w CSa z najpopularniejszym polskim streamerem. :::gd:::
Chociaż dobry jest?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”