TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: sponsor

wkoz pisze:http://eurosport.onet.pl/tenis/australi ... sora/5mcj7

Ciekawe kto zyska to zaszczytne miano? I jaki produkt/usługa pasuje obecnie do Janowicza?
Może ... Extra spasmina czy jakiś Nervomix ? :)
Właśnie miałem wrzucić, ale mnie ubiegłeś :). Oby to nie był początek problemów finansowych... W sumie, jakby nie patrzeć, trochę sam zapracował na ten stan rzeczy :(.
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Jerzy Janowicz

Można by się pokusić o parę zdań na temat wyprawy Jerzego do Australii, wg mnie było nieźle, szczególnie w meczu z Monfisem, pięć setów, zwroty akcji, super mecz z happy endem, Jurek dojrzał, zagrał mądrze tutaj duży plus :::gd::: Myślę, że ten rok może być dla Janowicza przełomowym, ogarnie serwis i jeszcze będziemy mieli z niego pożytek i jeszcze Puchar Hopmana chociaż to niewiele warty puchar, było o naszych głośno w Australii, no i Jurek ograł ich idola Kyrgiosa, a to się liczy. :)
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Jerzy Janowicz

boro pisze:Można by się pokusić o parę zdań na temat wyprawy Jerzego do Australii, wg mnie było nieźle, szczególnie w meczu z Monfisem, pięć setów, zwroty akcji, super mecz z happy endem, Jurek dojrzał, zagrał mądrze tutaj duży plus :::gd::: Myślę, że ten rok może być dla Janowicza przełomowym, ogarnie serwis i jeszcze będziemy mieli z niego pożytek i jeszcze Puchar Hopmana chociaż to niewiele warty puchar, było o naszych głośno w Australii, no i Jurek ograł ich idola Kyrgiosa, a to się liczy. :)
Niby tak, ale bez sponsora to może nie mieć za co jeździć po turniejach :(. To znaczy nie wiem oczywiście, jakie umowy ma teraz ;), ale skoro odpadł główny sponsor to może jest powód do niepokoju?
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Jerzy Janowicz

TadX pisze:
boro pisze:Można by się pokusić o parę zdań na temat wyprawy Jerzego do Australii, wg mnie było nieźle, szczególnie w meczu z Monfisem, pięć setów, zwroty akcji, super mecz z happy endem, Jurek dojrzał, zagrał mądrze tutaj duży plus :::gd::: Myślę, że ten rok może być dla Janowicza przełomowym, ogarnie serwis i jeszcze będziemy mieli z niego pożytek i jeszcze Puchar Hopmana chociaż to niewiele warty puchar, było o naszych głośno w Australii, no i Jurek ograł ich idola Kyrgiosa, a to się liczy. :)
Niby tak, ale bez sponsora to może nie mieć za co jeździć po turniejach :(. To znaczy nie wiem oczywiście, jakie umowy ma teraz ;), ale skoro odpadł główny sponsor to może jest powód do niepokoju?
Myślę, że lada chwila to się zmieni, Atlas to klej, nie pasował do Jurka :wink: będzie inny, może bardziej młodzieżowy np. Red Bull. :D
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Jerzy Janowicz

boro pisze:
TadX pisze:
boro pisze:Można by się pokusić o parę zdań na temat wyprawy Jerzego do Australii, wg mnie było nieźle, szczególnie w meczu z Monfisem, pięć setów, zwroty akcji, super mecz z happy endem, Jurek dojrzał, zagrał mądrze tutaj duży plus :::gd::: Myślę, że ten rok może być dla Janowicza przełomowym, ogarnie serwis i jeszcze będziemy mieli z niego pożytek i jeszcze Puchar Hopmana chociaż to niewiele warty puchar, było o naszych głośno w Australii, no i Jurek ograł ich idola Kyrgiosa, a to się liczy. :)
Niby tak, ale bez sponsora to może nie mieć za co jeździć po turniejach :(. To znaczy nie wiem oczywiście, jakie umowy ma teraz ;), ale skoro odpadł główny sponsor to może jest powód do niepokoju?
Myślę, że lada chwila to się zmieni, Atlas to klej, nie pasował do Jurka :wink: będzie inny, może bardziej młodzieżowy np. Red Bull. :D
Grupa ATLAS to cała gama produktów i bardzo duży gracz na rynku materiałów budowlanych. Wykładali na pewno duże pieniądze, może na początku im się opłacało, później.. hm, cóż.

Ciężko znaleźć dobrego sponsora dla tak niepewnego tenisisty. Duże firmy zawsze chętniej zainwestują np. w drużynę piłkarską z kilku powodów. Piłka nożna jest bardziej popularna, logo będzie na 20 koszulkach a nie na jednej ( :) ) itd. Sponsoring tenisisty pokroju JJ to duże ryzyko. Jerzy to nie Rafa, który nawet jak będzie miał kontuzję to i tak obroty sponsora nie spadną. Niemniej jednak na pewno ktoś się znajdzie.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: sponsor

wkoz pisze:http://eurosport.onet.pl/tenis/australi ... sora/5mcj7

Ciekawe kto zyska to zaszczytne miano? I jaki produkt/usługa pasuje obecnie do Janowicza?
Może ... Extra spasmina czy jakiś Nervomix ? :)
He,he,he kibice potem by szemrali: popatrz na Janowicza, on to stosuje i to wcale nie działa. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Jerzy Janowicz

Kerm pisze:
boro pisze:
TadX pisze:
boro pisze:Można by się pokusić o parę zdań na temat wyprawy Jerzego do Australii, wg mnie było nieźle, szczególnie w meczu z Monfisem, pięć setów, zwroty akcji, super mecz z happy endem, Jurek dojrzał, zagrał mądrze tutaj duży plus :::gd::: Myślę, że ten rok może być dla Janowicza przełomowym, ogarnie serwis i jeszcze będziemy mieli z niego pożytek i jeszcze Puchar Hopmana chociaż to niewiele warty puchar, było o naszych głośno w Australii, no i Jurek ograł ich idola Kyrgiosa, a to się liczy. :)
Niby tak, ale bez sponsora to może nie mieć za co jeździć po turniejach :(. To znaczy nie wiem oczywiście, jakie umowy ma teraz ;), ale skoro odpadł główny sponsor to może jest powód do niepokoju?
Myślę, że lada chwila to się zmieni, Atlas to klej, nie pasował do Jurka :wink: będzie inny, może bardziej młodzieżowy np. Red Bull. :D
Grupa ATLAS to cała gama produktów i bardzo duży gracz na rynku materiałów budowlanych. Wykładali na pewno duże pieniądze, może na początku im się opłacało, później.. hm, cóż.

Ciężko znaleźć dobrego sponsora dla tak niepewnego tenisisty. Duże firmy zawsze chętniej zainwestują np. w drużynę piłkarską z kilku powodów. Piłka nożna jest bardziej popularna, logo będzie na 20 koszulkach a nie na jednej ( :) ) itd. Sponsoring tenisisty pokroju JJ to duże ryzyko. Jerzy to nie Rafa, który nawet jak będzie miał kontuzję to i tak obroty sponsora nie spadną. Niemniej jednak na pewno ktoś się znajdzie.
Jeśli się nie mylę, kontrakt był podpisany na dwa lata, minął i go nie przedłużono, wydaje się, że Atlas rezygnując z Jurka kierował się swoją pozycją na rynku. Nie neguję tego, że firma jest dużym graczem na rynku, ale jakim ? Polskim na pewno i wschodnim Białoruś, Łotwa, Rosja może jeszcze Rumunia, w tych krajach Jurek nie będzie dobrym słupem reklamowym.
Wybranie Kamila Stocha wydaje się potwierdzać tezę, iż chcą się skupić na rynku polskim, bo Kamil i skoki mają jednak większą oglądalność niż mecze Janowicza.
O Jurka bym się nie bał, już jest rozpoznawalny w szeroko pojętym świecie zachodnim :wink: z pewnością znajdzie sponsora, a bez niego już sporo zarobił.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

A ja myślę że decyzja o rezygnacji z przedłużenia kontraktu zapadła od razu po "szopach". Jeszcze zgrabnie obrócono w reklamie faux pas Janowicza, ale oczywiste było że to koniec. Chłopak ma złą prasę, a negatywne emocje źle łączą się z produktem, prawie każdym.

Nie sądzicie chyba że kampania ze Stochem była przygotowywana w tydzień? Atlas zrezygnował z Janowicza na długo zanim ten wygrał Hopmana, nie wiedząc jak wypadnie na AO.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Jerzy Janowicz

PitS pisze:A ja myślę że decyzja o rezygnacji z przedłużenia kontraktu zapadła od razu po "szopach". Jeszcze zgrabnie obrócono w reklamie faux pas Janowicza, ale oczywiste było że to koniec. Chłopak ma złą prasę, a negatywne emocje źle łączą się z produktem, prawie każdym.

Nie sądzicie chyba że kampania ze Stochem była przygotowywana w tydzień? Atlas zrezygnował z Janowicza na długo zanim ten wygrał Hopmana, nie wiedząc jak wypadnie na AO.
Oczywiście, że tak, przecież na AO grał już bez Atlasa na rękawach. Koniec umowy z JJ i podpisanie ze Stochem po prostu zbiegły się w czasie.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Jerzy Janowicz

Widząc " goły " kask Stocha w kilku konkursach i długich negocjacjach z 4F z Atlasem musiał się szybko dogadać, chyba że naklejka na kasku to cała kampania reklamowa. :wink:
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jerzy Janowicz

Wiele razy czytałam w prasie i na forum, że Janowicz powinien zmienić trenera, choć nie przypominam sobie aby padały jakieś konkretne nazwiska. Nie zamierzam wywoływać ponownie tej dyskusji.

Nie pisałam nigdy wcześniej tego, nie należę do tych osób, które nie widzą dalszej współpracy z obecnym trenerem ale pomyślałam, że chętnie zobaczyłabym Johna McEnroe na miejscu trenera Jurka.
Z tak wybuchowej mieszanki może powstałoby coś dobrego. Może dlatego, że pomimo wszystko lubię naszego zawodnika z jego wszystkimi plusami i też minusami. Wcześniej wspominałam na forum, że kiedyś moim ulubieńcem był John McEnroe.
Jednak pomysł/moje marzenie zaliczyłam do tych szalonych. Nie słyszałam aby John był kogokolwiek trenerem. Do tego musiałby zgodzić się na kogoś takiego jak Jurek. Oczywiście jeszcze musiałby zgodzić się na to Janowicz. No i sprawa finansowa. Kosztowałoby to na pewno dużo. Wątpię aby stać byłoby na to naszego zawodnika. Marzenia jednak piękna rzecz. :)

Ostatnio trafiłam na taki artykuł:
http://www.sport.pl/tenis/1,64987,17275 ... rel_nc_SST
Jednak gdzieś czytałam, że po meczu z Monfilsem McEnroe właśnie zmienił zdanie co do bycia trenerem Janowicza, mówiąc, że chyba straciłby resztę włosów. :)
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Ja bym się o jego finanse nie martwił. Swoje już zarobił. Tzn, tyle, żeby mu starczyło na podróże i grę w turniejach. Taki koniec umowy z atlasem paradoksalnie może mu pomóc, może się obudzi i zacznie ostro trenować, tak jak to robią najlepsi.

Wg mnie nie powinien rezygnować z obecnego trenera, ale powinien poszerzyć team o jakiegoś drugiego z większym doświadczeniem, żeby mieć trochę świeżego spojrzenia na swoją grę.

Nie wiem czy nadal kręci z Domachowską, ale jeśli tak to powinien sobie dać spokój. Większej ofiary tenisowej w Polsce niż ta pani to ze świecą szukać!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Jerzy Janowicz

Ale może nadal jest ładna i zgrabna? :]
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

TomPL pisze:Ale może nadal jest ładna i zgrabna? :]
I wie, o co chodzi w tenisie. ;) Uff, dobrze, że literówki nie zrobiłem. ;)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Jerzy Janowicz

widget pisze:Nie wiem czy nadal kręci z Domachowską, ale jeśli tak to powinien sobie dać spokój. Większej ofiary tenisowej w Polsce niż ta pani to ze świecą szukać!
Jeszcze by tego brakowało byśmy Jurkowi dziewczyny szukali. :D
wkoz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:58

Re: Jerzy Janowicz

widget pisze:Ja bym się o jego finanse nie martwił. Swoje już zarobił. Tzn, tyle, żeby mu starczyło na podróże i grę w turniejach. Taki koniec umowy z atlasem paradoksalnie może mu pomóc, może się obudzi i zacznie ostro trenować, tak jak to robią najlepsi.

Wg mnie nie powinien rezygnować z obecnego trenera, ale powinien poszerzyć team o jakiegoś drugiego z większym doświadczeniem, żeby mieć trochę świeżego spojrzenia na swoją grę.

nie wiem czy nadal kręci z Domachowską, ale jeśli tak to powinien sobie dać spokój. Większej ofiary tenisowej w Polsce niż ta pani to ze świecą szukać!
Takiej Woźniackiej to, że dostała kopa w tyłek od tego gnoja McIlroya - tenisowo - jednak pomogło.
Wychodzi więc, że jeśli Janowicz ma grać lepiej to Domachowska winna go rzucić, a jeśli odwrotnie... to odwrotnie :)
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

karjar pisze:
TomPL pisze:Ale może nadal jest ładna i zgrabna? :]
I wie, o co chodzi w tenisie ;) Uff, dobrze, że literówki nie zrobiłem ;)
O co chodzi w tenisie to pewnie wie... nawet była swojego czasu wybierana do grona najładniejszych tenisistek, więc paszczurem na pewno nie jest, pewnie też przy starszej sporo się chłopak nauczy ... ale trenerki i mentorki z niej nie będzie, niech przykładu też z niej najlepiej nie bierze.

(Też mam problem z literówkami i każdy post to ciężki stres :) bo cenzura czuwa. )
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Jerzy Janowicz

Marta podobno znów ostro trenuje na Merze. Słyszałem plotki, że to etap jej (kolejnego) powrotu do wyczynowego uprawiania sportu.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Jerzy Janowicz

Tak, zdaje się że miała zagrać (albo zagrała??) w jakimś turnieju ITF na początek.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Jerzy Janowicz

SevenUP pisze:Tak, zdaje się że miała zagrać (albo zagrała??) w jakimś turnieju ITF na początek.
A Ona nie jeździ po świecie jako sparingpartnerka Karoliny?
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”