Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Jerzy Janowicz

El Diablo pisze:Hamburg to jednak 500-tka ze słabą obsadą... może liczy na szczęśliwe losowanie i przejście parę rund? :::donknow:::
Albo na kilka dolarów, mam wrażenie, że jest to niestety główny impuls. Jeśli ktoś jak idiota zaraz po Wimbledonie jedzie na turniej i po secie mecze poddaje, bo stopa boli, a chwile później się wybiera na kolejny? Profesjonalizm na pewno to nie jest. Zresztą po Wimblu jest rozgrywany jeszcze jeden turniej na trawie i dokładnie w tym samym terminie co Bastad, dlaczego zatem nie wybrał się tam? W obliczu odpadnięcia z Wimbledonu w pierwszym tygodniu start tam jako przedłużenie trawiastego sezonu uznałbym za rozsądne.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Dziś trenował normalnie, sparing z Kimem, trening serwisu. Widocznie jednak nie jest aż tak źle. Nie gadałem z nikim na ten temat ani się nie przyglądałem, ale odgłosy uderzanych piłek i jęki były standardowe. ;)
Jedyne co to wydaje mi się, że rama zdecydowanie lżej wciągnięta. W zależności od siły naciągnięcia struny wydają różny dźwięk. Dziś zdecydowanie brzęczały. Akurat graliśmy sobie bezpośrednio za plecami, więc nie widziałem a tylko słyszałem uderzane piłki.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Jerzy Janowicz

W poniedziałek Janowicza czeka kolejny spadek w rankingu ATP. Z 855 punktami powinien być na 53 miejscu. Dobrą wiadomością dla Jerzyka jest to, że w zbliżających się amerykańskich mastersach zagra bez udziału w kwalifikacjach. Tylko dlatego, że w dniu zgłoszenia do Toronto i Cinci był brany pod uwagę ranking sprzed miesiąca, gdzie Jerzy był jeszcze w trzeciej dziesiątce.
Janowicz ma w planach start w turnieju Winston-Salem, a więc turnieju rozpoczynającym się na tydzień przed Us Open, nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie. Ale zakładając szybkie porażki w Toronto i Cinci, gdzieś tej formy trzeba szukać... rotfl .
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

kolekcjoner pisze:... gdzieś tej formy trzeba szukać... rotfl .
W szopie? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jerzy Janowicz

Trochę inne spojrzenie na Jerzego Janowicza:

http://gwizdek24.se.pl/tenis/rodzice-je ... 11880.html
http://sport.newsweek.pl/jerzy-janowicz ... 008,1.html

Artykuły nie najnowsze ale może ktoś z chęcią przeczyta.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Jerzy Janowicz

Dziś znowu Janowicz odstawił wiochę. Wkurzył się na sędziego, który moim zdaniem słusznie dał mu ostrzeżenie za przekroczenie czasu, a po zakończeniu meczu Janowicz nie podał mu ręki.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Jerzy Janowicz

Dopóki kogoś nie uderzy dopóty wszystko jest w miarę w porządku. rotfl

A tak poważniej, to warto by sięgnąć w końcu po jakiś skalp na szczeblu ATP. Okazja wymarzona, drabinka niezła, turniej dość słabo obsadzony... No cóż, doskonale wiem, że to nie są żadne przeszkody dla JJ, wszystko można zmarnować już w następnym meczu, ale trochę bije w oczy ten brak tytułu w gablocie...
#NKrising
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Jerzy Janowicz

HeadShot pisze:Dopóki kogoś nie uderzy dopóty wszystko jest w miarę w porządku. rotfl
Mocne :D . Ale swoją drogą kto tam wie, co siedzi Jurkowi pod kopułą...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Na korcie raczej wątpię by się odważył komuś przyłożyć. Ale poza kortem? ...
Choć może taki incydent by był dla niego zbawienny o ile poszkodowany byłby konsekwentny i zrobił z tym co trzeba - doniesienie do prokuratury. Taki prysznic może by mu ewentualne fochy i gwiazdorzenie wybił z głowy?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

Czy tylko ja mam wrażenie że piłka jednak zmienia kierunek?
http://youtu.be/0CRzYoG4c7s?t=1h48m49s
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Jerzy Janowicz

PitS pisze:Czy tylko ja mam wrażenie że piłka jednak zmienia kierunek?
http://youtu.be/0CRzYoG4c7s?t=1h48m49s
Chyba jednak zmieniła. Czyli dotknął piłki. Dziwne, że sędzia nie zauważył . Niefajne to wszystko. :/
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Kapel
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 kwie 2013, 20:19

Re: Jerzy Janowicz

Ale Janowicz przecież wyraźnie mówi po zakończeniu dyskusji Sousy z sędzią, że dotknął piłki, ale to do sędziego należy decyzja, nie do niego. Pytanie, czy przyznał się również bezpośrednio po akcji, czy dopiero, kiedy sędzia podjął już ostateczną decyzję. Z obrazu można wywnioskować, że raczej po ogłoszeniu wyniku JJ, jak gdyby nigdy nic, udał się w stronę swojego narożnika przygotowując się do kolejnego gema.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

Kapel pisze:Ale Janowicz przecież wyraźnie mówi po zakończeniu dyskusji Sousy z sędzią, że dotknął piłki, ale to do sędziego należy decyzja, nie do niego. Pytanie, czy przyznał się również bezpośrednio po akcji, czy dopiero, kiedy sędzia podjął już ostateczną decyzję. Z obrazu można wywnioskować, że raczej po ogłoszeniu wyniku JJ jak gdyby nigdy nic udał się w stronę swojego narożnika przygotowując się do kolejnego gema.
Ano właśnie, najpierw urżnął głupa a potem zwala winę na sędziego, bo wie że raz podjętej decyzji zmienić nie można. Dla mnie rzadziak jakich mało.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Mann
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 wrz 2013, 22:38

Re: Jerzy Janowicz

Nie chcę wybielać JJ ale skąd miał wiedzieć, że sędzia ogłosi dla niego punkt. Fakt, że mógł zaraz po ogłoszeniu gema się przyznać, ale czy to coś by zmieniło? Sędzia "zabetonował" swoją decyzję i powiedzcie jak byście na miejscu JJ naprawili błąd sędziego? (pytanie retoryczne choć odpowiedzi mogą być komiczne :).
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

Mann pisze:Nie chcę wybielać JJ ale skąd miał wiedzieć, że sędzia ogłosi dla niego punkt. Fakt, że mógł zaraz po ogłoszeniu gema się przyznać, ale czy to coś by zmieniło? Sędzia "zabetonował" swoją decyzję i powiedzcie jak byście na miejscu JJ naprawili błąd sędziego? (pytanie retoryczne choć odpowiedzi mogą być komiczne :).
Ależ wcale byśmy nie zmieniali. Ukaralibyśmy tego chama Sousę milczeniem do wywołania punktu, właśnie za to że chciał nas bezczelnie ustrzelić pod siatką. A potem powiedzielibyśmy że jednak nas dotknęła, wiedząc że decyzji już się nie da zmienić żeby burak się wkurzył do białości i przerżnął mecz, co nota bene nastąpiło. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Karma. Raz sędzia zabierze raz da.

------------------------------

Co do Janowicza to mam taką wizję, że jego trenerem zostaje duet Agassi - Gilbert... Szkoda, że to raczej tylko wizja...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Wcale się nie zdziwię jak Janoszop znowu będzie chciał zmienić rakietą po USO. :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Basic pisze:Wcale się nie zdziwię jak Janoszop znowu będzie chciał zmienić rakietą po USO. :)
A co, chcesz coś sprzedać? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Vivid pisze:
Basic pisze:Wcale się nie zdziwię jak Janoszop znowu będzie chciał zmienić rakietą po USO. :)
A co, chcesz coś sprzedać? rotfl
Nie, nie mam pełnej gamy Babolców rotfl a Janoszop tymi żongluje :) .
Obrazek Speed Graphene MP
wkoz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:58

sponsor

http://eurosport.onet.pl/tenis/australi ... sora/5mcj7

Ciekawe kto zyska to zaszczytne miano? I jaki produkt/usługa pasuje obecnie do Janowicza?
Może ... Extra spasmina czy jakiś Nervomix ? :)

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”