hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Roddick

DUN I LOVE pisze:Być może zostało to gdzieś poruszone - Andy kapitalnie wygląda w nowej roli: prezentera-eksperta. Przed US Open przeprowadził wywiad z Federerem - wywarł na mnie gigantyczne wrażenie, dużo lepsze niż niejeden "zaprawiony" w swojej pracy dziennikarz. Nie jest to większe zaskoczenie, bo od zawsze był postacią charyzmatyczną, ale mimo wszystko mam nadzieję, że będzie dalej się w tym kierunku rozwijał.
Też uważam, że będzie w tej roli świetny.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Andy Roddick

http://www.atpchampionstour.com/news/te ... ddick.aspx

Jakby był tu jeszcze jakiś wyznawca jedynego słusznego zawodnika to informuję, że dziś o 21:30 można zobaczyć tego sympatycznego pana w starciu z Malissem. :::gd:::
#NKrising
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Andy Roddick

#NKrising
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Roddick

Ciekawe jak na to wszystko patrzy z drugiej strony.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Andy Roddick

No proszę, a był uznawany za redneck-a (slangowo - burak, kmiot itd.). Może się mój "ulubiony" ;) :P Andrzej Pałofiutek fajnie odnajdzie?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Andy Roddick

Vivid pisze:No proszę, a był uznawany za redneck-a (slangowo - burak, kmiot itd.).
Ale to chyba głównie przez tych co nie mieli o nim pojęcia, wpadły mi w uszy i oczy wywiady z nim, ogarnięty i zabawny facet.
Prezes fanklubu Staśka :D
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Andy Roddick

Vivid pisze:No proszę, a był uznawany za redneck-a (slangowo - burak, kmiot itd.)
No ale chyba jedynie przez redneck-ów (slangowo - burak, kmiot itd.). Każdy sprawny umysłowo człowiek musi przyznać, że Andy to dość błyskotliwy, charyzmatyczny i ciekawy chłopak.
Awatar użytkownika
Djoker_fan
TROLL
Posty: 156
Rejestracja: 10 kwie 2015, 22:23
Lokalizacja: Legionowo

Re: Andy Roddick

Brakuje mi go na korcie. Przed Djokiem był moim ulubionym tenisistą.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Andy Roddick

Na korcie dość grubo ciosany klocek, a jak się sprawdzi w tej dziedzinie, zobaczymy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Andy Roddick

Vivid pisze:Na korcie dość grubo ciosany klocek, a jak się sprawdzi w tej dziedzinie, zobaczymy.
Eee... ja bym nie wiązał stylu gry z inteligencją.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Andy Roddick

wyczesany pisze:
Vivid pisze:Na korcie dość grubo ciosany klocek, a jak się sprawdzi w tej dziedzinie, zobaczymy.
Eee... ja bym nie wiązał stylu gry z inteligencją.
Ja również, zobacz Johna Mcenroe ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Andy Roddick

Patrząc na "księżycową" buzię Roddicka można by powiedzieć, że w pełni korzysta z życia na sportowej emeryturze ;-P.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Andy Roddick

To akurat raczej norma. Wypadasz z dnia na dzień z rytmu treningowego a organizm nie tak szybko się przestawia. Łaknienie jest, zapotrzebowanie na kalorie, a spalać nie ma jak. Raczej rzadko ktoś na tym poziomie z dnia na dzień nie robi nic, ale zdecydowanie ogranicza reżim treningowy. Także normą jest, że szybko wskoczy dodatkowe 5kg-10kg, czasem więcej.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Andy Roddick

Wpadło mi właśnie w oczy, że Roddick wystąpi w turnieju w Atlancie, co prawda w deblu, ale zawsze to coś. Headshot się ucieszy, choć założę się, że już o tym wie. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Roddick

On już się cieszył. Roddick złościł mnie jak grywał bez głowy, ale wtedy nie myślałem że będę tęsknił za jego inteligencją gry.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Andy Roddick

Wie, wie, cieszył się bardzo. :) Niestety obejrzeć nie było dane, ale na jakąś powtórkę zaczaję się na pewno. 1szy mecz wygrany. :::gd:::
#NKrising
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Andy Roddick

PitS pisze:On już się cieszył. Roddick złościł mnie jak grywał bez głowy, ale wtedy nie myślałem że będę tęsknił za jego inteligencją gry.
Mi bardziej brakuje jego wywiadów. rotfl
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”