Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Wilson PS 6.0 85 - reedycja TW (2011)

Vivid pisze:Daroos nie przesadzaj, pewnie, że nie wykorzystamy wszystkiego ale zagrać dla przyjemności można.
Nie zrozumiałeś mnie. Mówiłem o tym, że to nie jest rakieta do gry rotacyjnej i naszego (mojego przynajmniej, z Garym nie pamiętam dokładnie jak jest) chwytu, dlatego backhand, slajs, wolej, serwis bardzo przyjemnie siedzi, ale forehand i gra z końcowej ogólnie to jest udręka. Choć tak jak mówisz od czasu do czasu nawet mnie sprawia przyjemność odbicie kilku piłek taką rakietą mimo, że forehand leci wszędzie tam gdzie tego sobie nie życzę :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wilson PS 6.0 85 - reedycja TW (2011)

To jest rama do gry płaskiej i do parcia na siatkę :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Wilson PS 6.0 85 - reedycja TW (2011)

Vivid pisze:To jest rama do gry płaskiej i do parcia na siatkę :)
No właśnie i czasem fajnie tak sobie zrobić odskocznię i sprawdzić się w takiej grze.
Awatar użytkownika
dedalus
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 18 wrz 2011, 10:13
Lokalizacja: Oława

Re: Wilson PS 6.0 85 - reedycja TW (2011)

Jakiś czas temu Tennis Warehouse wypuścił drugą turę PS'a, napisałem do sklepu Protenis, żeby dowiedzieć się, czy są szanse, że ta rakieta pojawi się w ich ofercie. Odpowiedzieli, że za jakieś 2 tygodnie powinni mieć informacje na ten temat. Może i u nas będzie można zakupić "legendę".
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Wilson PS 6.0 85 - reedycja TW (2011)

Zależy co kto rozumie przez miano "legendy".
PS bez białego kapsla? :rolleyes:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
dedalus
Bywalec
Bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 18 wrz 2011, 10:13
Lokalizacja: Oława

Re: Wilson PS 6.0 85 - reedycja TW (2011)

W sumie źle to ująłem, zwłaszcza, że parametry również odbiegają od pierwotnej wersji. Aczkolwiek myślę, że miło by było, gdyby ta rakieta była u nas dostępna. Oryginalnego Pro Staff - a nowa wersja tak czy inaczej nie zastąpi.

Wróć do „Wilson”