Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Fischery - gdzie dostać?

Idzie jeszcze gdzieś dostać rakiety Fischera w Polsce? Chodzi mi głównie o rakietę M-Pro No One UL. Foreversport ma jeszcze w ofercie tą rakietę po śmiesznej cenie, ale nie realizują zamówień, a dzwoniąc na numer ze strony głównej słyszę tylko, że zmienił numer na taki i taki - a dzwoniąc znowu na ten numer dodzwaniam się do innego sklepu... Na maila od nich też się nie idzie doczekać.
Awatar użytkownika
at-clan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 26 wrz 2008, 20:37
Lokalizacja: Siedlce

Re: Fischery - gdzie dostać?

Możesz spróbować skontaktować się z byłym dystrybutorem (rakiet) Fischer na Polskę(na PW mogę podać Ci numer i email). Sam się z nimi kontaktowałem (w styczniu), przesłali mi ofertę rakiet (były dostępne M Pro #1 UL i SL oraz inne), ale niestety zakup jest możliwy jedynie na firmę, a nie osobę indywidualną (ja dostałem takie informacje). Ceny też do uzgodnienia indywidualnie.
Obrazek Vacuum Pro Mid
Obrazek Tour 10 Mid V-Engine
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Fischery - gdzie dostać?

at-clan pisze:Możesz spróbować skontaktować się z byłym dystrybutorem (rakiet) Fischer na Polskę(na PW mogę podać Ci numer i email). Sam się z nimi kontaktowałem(w styczniu), przesłali mi ofertę rakiet (były dostępne M Pro #1 UL i SL oraz inne) ale niestety zakup jest możliwy jedynie na firmę a nie osobę indywidualną (ja dostałem takie informacje). Ceny też do uzgodnienia indywidualnie.
No chłopie spadłeś mi z nieba :). Jest tylko jeden problem, ale to już piszę na PW.
agassi66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 7 lut 2008, 11:15

Re: Fischery - gdzie dostać?

http://www.tw-gt.de/shop/ . Tutaj możesz kupić Fischery.
Obrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischery - gdzie dostać?

ŻADNYCH OFERT SPRZEDAŻY POZA PODPISEM... :::szafot:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Pozostałe”