ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Slazenger 2011

Niegdyś, za czasów królowania drewna, dość popularne ramy. Chciałbym się zapytać czy ktoś miał kontakt z ich dzisiejszymi produktami i czy mógłby pokusić się o ocenę.
None but Jesus...
http://thaleia.pl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Slazenger

Nadal coś chyba produkują. Ostatnim znanym użytkownikiem był Tim Henman.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Slazenger

Obecnie są Slazenger NX-y... strony już dawno nikt nie aktualizował bo Slazengera właściwie nie ma... sam Dunlop został też wykupiony przez kogoś ale rakiety tego producenta będą dalej produkowane.

Tu strona:
http://www.slazenger.pl/main.html

NX1 to jedyna rakieta godna uwagi i jest to właściwie klon M-Fil 200 16x19:
http://www.tennis-warehouse.com/descpag ... 00P06.html

Różnice to:
1) Przeplot 16x18 zamiast 16x19
2) Balans bardziej na rączkę (koło 4HL)
3) Farba
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Re: Slazenger

Dzięki za info. Rozumiem, że nikt z kolegów nie pogrywał tymi rakietkami? Ponoć NXem grał także Mardy Fish ale pamiętam go ostatnio z Wilsona (?) chyba.
None but Jesus...
http://thaleia.pl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Slazenger

PROMOWAŁ... wierz mi... Fish nigdy nie używał tego modelu... Slazengery jeszcze kiedyś coś sobą reprezentowały...

Henman i Fish zawsze grali rakietami bazującymi na Wilsonach (dlatego że to były ich pierwsze rakiety)... Slazenger robił im kopie ich rakiet tyle że bez PWS-a bo to opatentowane i zbyt widoczne.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Slazenger

Chyba ktoś chce wrócić do gry :)

Nowe linia Slazenger'a :)

Częściowo (wg TT/TW) wygląda na modyfikowane Dunlopy... ja nie wiem :rolleyes:

Malowania ładne. Ciekawe czy w Polsce będą.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Slazenger

Boże... znowu?!

To nie są stare dobre Slazengery, a kolejna reanimacja "końcówek", które nigdy nikogo nie obchodziły. :::bd::

Już i tak Sports Direct Int. ubłocił dobrą markę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Slazenger

Rzeczywiście całkiem ładne.
Ja tam straaasznie bym chciał zagrać tym Pro Braided. Moja siostra ma juniorkę - nie dość, że to jedna z najładniejszych (jeśli nie najładniejsza) ram jakie widziałęm, to jeszcze grało mi się nią świetnie (jak na juniorkę - dość "dorosła" - masa i balans prawie identyczne jak mój stary K6.1 Team, główka 95, tylko skrócona o cal albo nawet i pół). A seniorka parametrowo - poza sztywnością, która być może nie byłaby przeszkodą - jest dla mnie cudowna.

A propos! Zdaje mi się iż niegdyś dystrybutorem Dunlopa i właśnie Slazengera na Polskę był MM Sport (?). Kiedyś dało się u nich tanio kupić właśnie m.in. Slazengery. Ostatnio patrzę na ich stronę - a tam wielkie zdziwienie - wszystko zdaje się być zlikwidowane, zostaje tylko dystrybucja Under Armoura. http://sklep.mmsport.com.pl/
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Slazenger

MM Sport przestał być dawno dystrybutorem, a wtedy kiedy te ceny były bardzo niskie to wyprzedawali resztki.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
machete
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 cze 2011, 03:37

Re: Slazenger 2011

Cześć, tak się składa że Slazengerami gram od dziecka i nie wiem właściwie co bardziej mnie w nich ujmuje - wygląd, sentyment, czy niesamowite czucie i kontrola piłki. Aktualnie posiadam model Pro Braided sygnowany przez Tima Henmana i jestem w lekkim szoku po tym co napisał El Diablo, a mianowicie że chłopaki grali kopiami Wilsona - mógłbym wiedzieć skąd masz takie info? Ostatnio coś mnie ruszyło żeby poszperać w necie na temat tych rakiet i co ciekawe nie znalazłem nawet jednej recenzji nie wspominając o absolutnej nieobecności tych rakiet na rynku wtórnym. Zauważyłem że została znów powołana do życia strona producenta, a na niej wysyp modeli bez żadnej informacji kto jest ich dystrybutorem - i chyba wiem dlaczego - odpowiedź brzmi nikt po wpisaniu w Google nazw modeli nie znalazłem żadnego sklepu internetowego który by je sprzedawał, jedyne co to jakieś recenzje na włoskich stronach. Jakby ktoś wyraził zainteresowanie, chętnie podzielę się zdjęciami mojego Pro Braided. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Slazenger 2011

To nie są tajemnice wojskowe, a opisujemy je tu.

Slazenger dogorywał od dawna, po przejęciu przez Sports Direct International po prostu marka została zmarginalizowana. Obecnie produkowane Donnay'e też nie mają nic wspólnego ze starym Donnay'em ponieważ najpierw wykupił go również SDI, a teraz bracia Choe wykupili prawo do posługiwania się marką Donnay, chociaż Donnay cały czas należy do SDI.
PIXI pisze:Ja tam straaasznie bym chciał zagrać tym Pro Braided. Moja siostra ma juniorkę - nie dość, że to jedna z najładniejszych (jeśli nie najładniejsza) ram jakie widziałęm, to jeszcze grało mi się nią świetnie (jak na juniorkę - dość "dorosła" - masa i balans prawie identyczne jak mój stary K6.1 Team, główka 95, tylko skrócona o cal albo nawet i pół). A seniorka parametrowo - poza sztywnością, która być może nie byłaby przeszkodą - jest dla mnie cudowna.
Parametry niestety nieco inne ale to niewątpliwie niespodziewajka - Klik!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Slazenger

Cudoooowna! <3
Niech tylko pojawi się w Polsce ;)
out of business

Wróć do „Pozostałe”