Awatar użytkownika
conradpll
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2010, 19:02
Lokalizacja: Kraków

Wyszukiwarka rakiet tenisowych

Witam,
widziałem kiedyś na forum bardzo fajną stronę, w której wpisywało się parametry rakiet, a następnie wyskakiwały wszystkie rakiety spełniające podane kryteria.

Szukałem... lecz nie znalazłem tego tematu. Jeśli ktoś pamięta proszę podrzucić. :)

Pozdrawiam!
Dunlop biomimetic 300
NTRP ~4.5
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Wyszukiwarka rakiet tenisowych

To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
conradpll
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2010, 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Wyszukiwarka rakiet tenisowych

Tak! Dzięki! :)
Dunlop biomimetic 300
NTRP ~4.5
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Wyszukiwarka rakiet tenisowych

Pobawiłem się trochę w wyszukanie rakiety oferującej sporą moc własną graczowi na poziomie średniozaawansowanym (intermediate). No i wyszło co: APD GT, PD 107 GT, Dunlopy 500 w różnych wersjach, Head Extreme (też w wersji OS). Jak się wejdzie w poszczególne specyfikacje, to patrząc tylko na parametr "power level", można się zdziwić, bo niemal wszystkie oferują low-medium, ewentualnie medium. Chyba tylko Extreme OS miał poziom high. To gdzie ten power? Widać na tym poziomie zaawansowania założenie ogólne jest takie, że większość mocy pochodzi jednak z techniki,stylu zamachu, a mniej z samej ramy.
Co innego, gdy wybierzemy wstępną opcję gracz początkujący (beginner). Tu oferta jest złożona z ram może mniej znanych, ale rzeczywiście dających "kopa", z balansem na poziomie 6 HH (a są i 10), i rzeczywiście parametr "power level" jest zazwyczaj oznaczony "high".
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Pozostałe”