Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Ależ dziwne wskrzeszenie wątku... Convince007 oświeć mnie i powiedz czy chcesz zakupić Super RD Tour'a 90 czy też to było tylko niepotrzebne wtrącenie i chcesz namiary na RDS 001 MP...

Tak na marginesie... obecnie RDS 001 Mid'a promuje Hewitt, a wersję MP Nalbandian ale jeden i drugi grają czym innym :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
JS
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 4 maja 2005, 14:47

Hewit promował RDS 001 Mid, teraz promuje RQ iS 1 Tour. Trudno nadążyć za tymi zmianami ...
Rakieta: Völkl Power Bridge 10 Mid, Naciąg: Luxilon TiMo na 24kg
NTRP 4.5
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Widzę że znowu wróciłeś RDS-ów JS :wink:

Dunlop Hot Melt 200G XL to taki mały flircik? :)

Skąd wytrzasnąłeś wersję Tour 002-jki?

P.S.: No właśnie Kangur już promuje RDS 001 skoro zagrał neonówką znowu...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
JS
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 4 maja 2005, 14:47

Bo Yonex to moja pierwsza miłość :wink: Dunlopami 200G XL pograłem rok, no i jak zwykle u mnie przyszedł czas na zmiany. RDS 002 Tour ściągnąłem ze Stanów, bo rzeczywiście polski dystrybutor Yonex-a ich nie sprowadza. Rakieta godna polecenia, już prawie się w nią "wgrałem" i efekty są coraz lepsze. :D
Rakieta: Völkl Power Bridge 10 Mid, Naciąg: Luxilon TiMo na 24kg
NTRP 4.5
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Widzę też że pokochałeś swój stały setup w postaci Luxilona Alu Power Fluoro... korzystałeś z niej w RDS-ie 001, Dunlopie 200G i teraz w RDS 002 Tourze :D Fluoro też sprowadzasz sobie?

P.S.: Jak się już wgrasz to rusz dupsko i recenzję wyprodukuj! :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Convince007 pisze:Chodziło mi oczywiście o namiary na RDS 001 MP, czyli to czym gra(ł) Nalby :)
Eeee... źle! Chodziło Ci oczywiście o namiary na RDS 001 MP czyli to co PROMUJE Nalby :)

Przykra sprawa ale Nalbandian nigdy nie grał RDS 001... jego rakiety to starszy model przedłużone do 28 cali. Przykro mi :D

A odpowiadając na pytanie dużo ich jest na Allegro po nawet dobrych cenach czasami... oprócz tego w wielu sklepach jest i będzie długo dostępny jako że nie tak znowu dawno odświeżono temu modelowi design... wg. mnie stary design (świecąca żarówa) był lepszy.

A tu kangurowa wstawka:
Obrazek

Obrazek
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
JS
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 4 maja 2005, 14:47

Fluoro też sprowadzasz sobie?
Tak, sprowadzam z TW, ale jest duża szansa, że na stałe wejdę w MSV Focus Hex 1.18. Testuję go już parę tygodni i jak na razie same pozytywy: super rotacja, w miarę trzyma napięcie, dosyć dynamiczny, a przy tym ciągle dobra kontrola. Próbowałem też 1.10, ale strzelił mi po 2 godzinach gry.
Rakieta: Völkl Power Bridge 10 Mid, Naciąg: Luxilon TiMo na 24kg
NTRP 4.5
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

No JS widzę że masz "ciąg" do cienkich co-polymerów... ale faktycznie jeśli Ci służą... Yonki same w sobie kochają rotowaną grę ale w połączeniu z takimi naciągami muszą dawać niesamowite rotacje... ale to nie mój styl :wink:

P.S.: Słuchaj skoro kupowałeś rakiety w USA to ile podatku Ci na nie walnęli? Jaka stawka obowiązuje :?:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
JS
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 4 maja 2005, 14:47

Cło jest małe, jeżeli dobrze pamiętam, to ok. 4-5%, ale musisz jeszcze doliczyć 22% VAT i trzeba pamiętać, że to wszystko jest liczone od ceny zakupu plus koszt przesyłki.
O rotację z takiego zestawu, to musisz zapytać tych, z którymi ostatnio grałem :D
Od ponad roku mam problem z barkiem, więc nie wiem, czy poly tak do końca mi służą :wink:
Rakieta: Völkl Power Bridge 10 Mid, Naciąg: Luxilon TiMo na 24kg
NTRP 4.5
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

JS pisze:Cło jest małe, jeżeli dobrze pamiętam, to ok. 4-5%, ale musisz jeszcze doliczyć 22% VAT i trzeba pamiętać, że to wszystko jest liczone od ceny zakupu plus koszt przesyłki.
Nawet wtedy dalej mamy taniochę. Też zaczynam się oswajać z myślą o zakupach na TW.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

JS pisze:jest duża szansa, że na stałe wejdę w MSV Focus Hex 1.18. Testuję go już parę tygodni i jak na razie same pozytywy: super rotacja, w miarę trzyma napięcie, dosyć dynamiczny, a przy tym ciągle dobra kontrola.
Widzę bratnią duszę w towarzystwie.
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Yonex RDS001 (wątek wydzielony)

Pozwolę sobie wznowić nieco temat. Czy 4 paczki to sporo jak na tą rakietę ?
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Yonex RDS001 (wątek wydzielony)

HeadShot pisze:Pozwolę sobie wznowić nieco temat. Czy 4 paczki to sporo jak na tą rakietę ?
Za nową czy używkę? Jeśli używka to musi być w idealnym stanie, prawie nie używana, żeby za jakąkolwiek używaną dać 400pln.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Yonex RDS001 (wątek wydzielony)

Mam na myśli nową.
#NKrising
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Yonex RDS001 (wątek wydzielony)

Nóweczka z folią na rączce za 400zł to przyzwoita propozycja. Myślę że można brać.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: Yonex RDS001 (wątek wydzielony)

Ciekawe gdzie ? :wink:

Wróć do „Yonex”