Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Völkl 2014

ppeter pisze:Na przyszły miesiąc na TW zapowiadają dostawę kolejnych rakiet z serii "Super G" w tym Super G 10 325g i 295g
Mnie interesuje jeżeli już ta pierwsza
http://www.tennis-warehouse.com/Völkl_S ... SG103.html
W porównaniu do Organix 10, odrobinę mniejsza waga z naciągiem za to SW trochę większe co mnie trochę martwi, chociaż po dłuższym czasie machania O10, może będzie w sam raz. Ciekawi mnie jak się będzie sprawdzał w praktyce "nowy" system grometów, który ma zapewnić większą swobodę ruchu strun. Powinno się to przełożyć na większy sweet spot i dynamikę.
Pożyjemy zobaczymy, jakie będą opinie.
Oj po coś mi je pokazał... Parametry na papierze fajne, jednej i drugiej... :rolleyes:
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Völkl 2014

logigamer pisze:
ppeter pisze:Na przyszły miesiąc na TW zapowiadają dostawę kolejnych rakiet z serii "Super G" w tym Super G 10 325g i 295g
Mnie interesuje jeżeli już ta pierwsza
http://www.tennis-warehouse.com/Völkl_S ... SG103.html
W porównaniu do Organix 10, odrobinę mniejsza waga z naciągiem za to SW trochę większe co mnie trochę martwi, chociaż po dłuższym czasie machania O10, może będzie w sam raz. Ciekawi mnie jak się będzie sprawdzał w praktyce "nowy" system grometów, który ma zapewnić większą swobodę ruchu strun. Powinno się to przełożyć na większy sweet spot i dynamikę.
Pożyjemy zobaczymy, jakie będą opinie.
Oj po coś mi je pokazał... Parametry na papierze fajne, jednej i drugiej... :rolleyes:
O obu pierwsze opinie są dobre, zwłaszcza zauważono poprawę wersji 295g ale i cięższej wersji i na filmie TW i na forum dobrze piszą, że stabilniejsza (większe SW). Na razie się nie spieszę ale chętnie bym przetestował, czy SW nie za duże.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Völkl 2014

A wiadomo kiedy w PL?
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Völkl 2014

logigamer pisze:A wiadomo kiedy w PL?
Tuż po zdjęciach z TF'a :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Völkl 2014

Basic pisze:
logigamer pisze:A wiadomo kiedy w PL?
Tuż po zdjęciach z TF'a :wink: .
To ja sobie chyba jednak sam taką wystrugam szybciej. ;)

Wróć do „Voelkl”