Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

Jeśli się dobrze orientuję to nikt tym modelem na forum nie grał.

Generalnie po Prince'ach z O-portami itd. można spodziewać się przytłumionego czucia, więcej mocy, łatwiejszego wykonywania zamachu, większego sweetspotu, swoistej "nieregularności" w odejściu piłki oraz szybszego strzelania strun...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

Nie grałem tym modelem, ale każdego Prince, którym przebijałem wspominam kiepsko.
Jakbym miał w ręku klasyczną rakietę marki shpadd'L.

A tak serio: brak czucia - lepsze w Wilsonie RF 2006 miałem i jakoś elastyczniejsza mi się wydawała.
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

Y. musiałbyś wypróbować TT Warriora/DB Vendettę albo jakiegoś POG'a...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

A przed tym chyba blokady w stawy dać sobie wstrzyknąć.
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

Fakt... POG-i były trochę sztywnawe... :)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

W sumie odświeżę bo temat mnie ciekawi... Grałem 30 min. (mało, wiem) wersją 18x20 ale rakieta pozytywnie się zapisała w pamięci i myślę o następnym wypożyczeniu lub zakupie z czasem.

Co do następcy czyli EXO3 Tour MP opinie są różne, raczej na plus w porównaniu do Ozone, inne czucie przede wszystkim i mniej sztywna (RA 52... O_O ).

Jak pisałem w innym temacie EXO3 dostępna w PL tylko wersja 16x18.
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

Mój kolega z którym czasem gram, ma ww. model. Odbijałem kilka razy zaledwie, więc wiele nie powiem o niej, ale po zaledwie 1.5 roku użytkowania rakieta nagle pękła na środku serca :/ . Ja gram Princem Speedport Black już od dwóch lat i żaden egzemplarz (poza zwykłymi śladami użytkowania) jeszcze się nie zniszczył, a gram regularnie, tzn. 2 razy w tygodniu z trenerem i 2-3 razy meczyk. Może to akurat ta dokładnie sztuka była felerna, ale zdaje się, że nawet Davidyenko narzekał na pękające ramy grając nimi :wink:


EDIT: Pisałem o Prince Ozone Tour MP.
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

"Pocieszę Cię"... jeśli chodzi o Prince z O-portami to najwięcej doniesień o pękaniu dotyczyło Blacków, które miały tendencje do rozpadania się na godzinach 10 oraz 2.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

No to idę się powiesić :::szafot::: rotfl

Mam nadzieję, że jeszcze mi wytrzymają, zamierzam jeszcze z rok nimi pograć, a może nawet dłużej, ta rakieta pasuje mi idealnie. Ostatnio jednak, miałem okazję odbijać takim Wilsonkiem (nie pamiętam nazwy, ale był czarno złoty zdaje się), grało mi się nim wyśmienicie, będę go brał pod uwagę przy zmianie sprzętu. Może ktoś się z nim zetknął i zna nazwę. Byłbym bardzo wdzięczny.
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
riddick
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2011, 23:58
Lokalizacja: Nysa

Re: Prince Ozone Tour MP - Plusy i Minusy

No więc ponownie ja odświeżę ;). Kupiłem 3 dni temu tę rakietę... miałem trochę obawy bo cieńsza rama... ale ... Przed chwilą wróciłem z meczyku i... jestem wniebowzięty :D. Jestem 110% baselinerem i ta rakieta na chwilę obecną daje mi to wszystko czego szukałem :). Tnie powietrze jak torpeda przy zamachu, w ogóle nie czuć jej masy i ta moc... Obawiałem się również, że cieńsza rama da w kość łokciowi... ale jak najbardziej się myliłem :). Fajna moc, fajna kontrola, naprawdę fajnie kręci piłki... jestem jak najbardziej za :).
Prince Ozone Tour MP

Prince EXO3 Graphite

Wróć do „Prince”